Slatiňany – Rváčov 3:2 (3:1).

Branky: Kořínek, Vaculka, Kudyn  – J. Novotný, Odstrčil. Na těžkém terénu cvičného hřiště se hrál svižný fotbal. Již v prvních dvou minutách byla k vidění dvě sóla na obou stranách, ale gól z nich nepadl.  Skóre tak otevřel Kořínek v 8. minutě přesnou střelou k tyči.  O pět minut později se prosadil po individuální akci Vaculka a bylo to 2:0. Hostům pomohla o chvilku později ke korekci nepřesná zpětná přihrávka Trňáka, kterou vystihl J. Novotný a hokejovým blafákem překonal Borka –  2:1.   Skóre se opět měnilo v 18. minutě. Kudyn od postranní čáry chtěl nahrát nabíhajícímu Vaculkovi, ale míč skončil k překvapení všech pod břevnem rváčovské svatyně –  3:1.  Tím byl nadlouho vyplýtván střelný prach a spartakovci přes řadu dalších šancí již skóre nenavýšili. Naopak bojovným fotbalistům Rváčova se podařil pět minut před koncem rychlý brejk, který zakončil střídající Odstrčil na 3:2, což je vzhledem k průběhu hry pro hosty přijatelná porážka. Slatiňany: Borek (46. Švadlenka) – Dvořák (46. Tesař), Jeřábek, Myška, Kovařík – Zdražil, Trňák, Moravec, Kořínek – Kudyn (46. Hlušička), Vaculka. Rváčov: beránek – Cach, Macháček, L. Novotný, Lebeda, Škaryd, Vodička, Červinka, Ptáček, Tichý, J. Novotný (Odstrčil).

Krouna – Prosetín 3:1 ( 3:0).

Branky: Bečička, Macháček (pen.), Drahoš – Zvára. Prosetínští si „odskočili“ ze čtyřdenního soustředění v Horním Bradle na UMT MFK Chrudim, kde se střetli s ambiciozním týmem Krouny. Je pravdou, že Prosetín měl v nohou dvě fáze náročného tréninků, ale to nijak nesnižuje kvalitní výkon „domácích“, kteří využili chyb v prosetínské obraně. Hosté hráli bez svého střelce Jana Karáska, ale i tak si vážnější brankovou šanci nevytvořili. Celkově byl zápas v poli vyrovnaný, v prvním poločase měla Krouna více ze hry, ale ve druhém poločase, když už částečně opadla únava, měl, leč pouze s jediným efektem, převahu Prosetín. Krouna: Smažil – Ducheček, Holas, Skala, Drahoš – Vaňák, Černý, Bečička, Kulhavý – Svatoň, Macháček (Pešek, Bělský, Obrovský, Mach, Tušla, Stodola). Prosetín: Šmahel – Šikl, M.  Haman, Kropáček, P. Haman - Pavliš, Vodvárka, Zvára, A. Šafránek  – Remeš, J. Ročňák  (Černý, Polívka, Kulháň, D. Ročňák, Zdražil).

Orel – Nasavrky 2:5 (1:3).

Branky: Hlušička, Machač – Vojíř 2, Fant, M. Dostálek, Šic. Na hřišti v Orli potvrdili hosté rozdíl třídy. Orel: Bednář  (Veselý) –  T, Chvojka, Kouba, Dostál, Strouhal, O. Chvojka, Hlušička, Machač, Hrad, Alinč, Popílek (Blažek, Mádlo, Štěpánek). Nasavrky: Chvojka (Dostál) – M. Dostálek, R. Michek, Novák, Paldrman, O. Čechlovský, Čapek, Boháč, Vojíř, M. Čechlovský, Fant (Šic, Rejholec, Havel, L. Dostálek).

Turnaj MFK Chrudim: Ronov – Skuteč 3:3 (1:1). Branky: J. 'Zítek, Hutla, Šmíd – Geguš 2, Svatoš. Ronov – T. Žitek – Jiří Opočenský, Jaroslav Opočenský, Kočárník, Staněk, Šmíd, J. Žitek, Filka, Spěvák, Svoboda, Petržilka (Hutla). Skuteč: nehlášeno.

Proseč – Žl. Chvalovice 9:0 (1:0).

Branky:  M. Hromádka 3, M. Marek 2,  Z. Marek, Jar. Marek, Mareš,  Jeřábek. Jak je z výsledku patrné, první poločas byl poměrně vyrovnaný a ve druhém si Proseč otevřela před brankou soupeře střelnici. Sestava vítězů: Pospíšil – Lampárek, J. Hromádka, Sodomka, Z. Marek – M. Hromádka, M. Marek, Jar. Marek, Volf – Mareš, Jeřábek.