V sobotu se hlinečtí fotbalisté chtějí pokusit o nápravu nezvládnutého utkání s lídrem tabulky z Vysokého Mýta, kdy dvakrát ztratili dvoubrankové vedení 3:1 a 4:2 na remízu 4:4. A chrudimská rezerva končí podzim právě na hřišti Vysokého Mýta, což je pro ni ten správný vrchol sezony.

Lanškroun - Hlinsko

Roman Oliva, trenér FC Hlinsko: „.Ještě v nás doznívá zklamání, že jsme minule proti lídrovi z Vysokého Mýta nezvládli závěr a nakonec pouze remizovali 4:4 přes nadějné dvoubrankové vedení. Navíc byl vyloučen Vácha, který nám bude v Lanškrouně chybět. Jinak tam však pojedeme kompletní a budeme se snažit napravit zbytečný výpadek pokud možno tříbodově. Soupeře jsem viděl nyní v Živanicích, kde sice prohrál 2:5, ale do stavu 2:2 skoro v závěru hrál velmi dobře. "

Vysoké Mýto - Chrudim B

Miroslav Teplý, trenér MFK Chrudim B: „Náš poslední podzimní soupeř se pyšní skvělou bilancí s nulou na kontě porážek, velmi silným a zkušeným kádrem, a tak si myslím, že lepší výzvu a motivaci bychom hledali jen těžko. My jsme v posledních čtyřech kolech uhráli deset bodů a předváděli vcelku solidní výkony. Nálada v mančaftu je dobrá, bojovná a už se těšíme na sobotu."