Pohár předsedy KFS Pardubice

Moravany - Třemošnice 1:3 (1:1). Branky: Fibikar - Šebek 2, Hanousek z pen. Úvodní čtvrthodinka patřila hostům, ale potom se výborně uvolnil domácí Kříž a jeho centr uklidil nádhernou ranou do branky Fibikar. Hosté vyrovnali z penalty Hanouskem po sražení Šebka. Ve II. půli byli domácí aktivnější, ale Žďánského svatyně zůstala bez pohromy. V samotném závěru vypálil přesně Hanousek, brankář Skalický s vypětím všech sil zachránil a odražený míč si sebral Šebek, který neméně utěšenou ranou rozhodl o výhře Třemošnice. Ihned po rozehrávce hosté získali míč a střelec rozhodující branky loboval golmana potřetí.

Třemošnice:
Žďánský - O. Rychnovský (80. Kalina), Škopek, Kunášek, Culek - V. Rychnovský, Lebduška, J. Vančura (50. Tyle), Kutílek (85. Petr) - Hanousek, Šebek.

Miroslav Teplý, trenér ŽSK Třemošnice:
„Soupeř bojoval a hrál velmi dobře. Především Kříž nám dělal velké problémy. Mám výhrady ke střelecké aktivitě a ve II. půli mi vadilo, že jsme nedokázali podržet míč v důležitých fázích. Každopádně jsme zbraně nesložili a za minutu dvanáct zažehnali ošemetné pokutové kopy. Takže postupujeme dál a myslím, že vhodnější generálku bychom hledali těžko.“

Valy – Hlinsko 1:0. Hlinečtí hráli o víkendu východočeský Superpohár mezi vítězi poháru Královéhradecka a Pardubicka (v Ohrazenicích podlehli Převýšovu překvapivě vysoko 0:10), a protože Valy nechtěly zápas předehrát, nastoupila k utkání hlinecká rezerva. Její nový trenér Petr Popelka určil tuto sestavu: Jindřichovský – Krbálek, Pešek, Volf, Jeníček – Hrubý, Holec, Charous, Bříza – Slavík, Boguaj.

Okresní pohár

Křižanovice – Luže 1:0. Branka: 35. M. Pecina. Hosté nastoupili s rezervou, takže výsledek není překvapením. Sestava vítězů: Matějka (46. Bejr) - F. Pecina, Hnízdil, Čížek, Machač (Skokan) - M. Žák, M. Pecina, Kozel, O. Pilař - J. Žák, L. Pilař.

Svídnice – Nasavrky 2:6. Branky: vlastní 2 – M. Chvojka a Boháč 2, M. Čechlovský, M. Dostálek. Sestava vítězů: P. Chvojka – T. Michek, R. Michek, M. Dostálek, Pilný, Černý, M. Chvojka, O. Čechlovský, Malinský, M: Čechlovský, Boháč (Čapek, T. Dostálek).

Zaječice – Krouna 2:1.
Branky: 6. D. Pejcha, 72. Bartušek – 32. Svatoň. Sestava vítězů: Nejtek – Stružinský, Zvolánek, Kulhánek, Bleha, Mihulka, Z. Pejcha, Pelikán, Novotný, D. Pejcha, Bartušek.

Vítanov – Horní Bradlo 3:0.
Branky: Kučera 2, Boháč. Sestava vítězů: Hovorka – Neuwirth, Doležal. Pilař, Kopecký, Dalecký, Neslušan, Stehno, L. Jůn, Kučera, Boháč (J. Jůn, Sodomka, Poul).