ZIMNÍ TURNAJ

MFK Chrudim B – Valy  7:0 (3:0). Branky: Vávra 3, O. Merkl 2, Lacman, Michalec.  Rezerva pořádajícího klubu byla při střelecké chuti a o jasném vítězství rozhodla již během prvního poločasu. Skóre pak průběžně navyšovala, i když několik slibných šancí zůstalo nevyužito. MFK B: Vostradovský – Mervart, Dvořáček, Beneš, Zita – Lacman, M: Holub, Vávra, O. Merkl – Michalec, Kopp (Hýsek, Hrstka, Stoklasa). „S výkonem svých svěřenců jsem byl spokojen, výhra mohla být  i vyšší. Na čtvrtek od 18 hodin dojednáváme odložený zápas s Živanicemi, ale ještě nedošlo k dohodě,“ informoval nás trenér MFK B Miroslav Teplý.

MFK Chrudim C – Přelouč 0:1 (0:1).  Hosté z Pardubicka se ujali rychlým gólem vedení. Zlepšený výkon „Celtiku“ zejména ve druhé půli alespoň vyrovnání nepřineslo. MFK C:  Kysela – Šibrava, Lankaš, Zelinka, Zita – Fabián, Rahimič, Hlavatý, Hrstka – Kroutil, Stoklasa (Berner, Novotný, Richter).

Vysoká nad Labem – Bítovany 2:2 (1:0). Branky hostů: L. Kopecký, Mareš. Duel účastníků I. B třídy přinesl v poli celkem vyrovnanou hru. Šancí si vytvořili více Bítovanští, i když jim chybělo pět stabilních hráčů, ale na výhru to nestačilo. Bítovany: Augustin (Gregor) – Jeníček, Pudil, J. Hýl, Čechlovský – Mihulka, L. Kopecký, Mareš, Koudelka – J. Hromádko, Koráb.

Další výsledky turnaje: Vysoké Mýto – Živanice 0:1, Jeřišno – Chroustovice  1:3.

PŘÁTELSKY

Kutná Hora – Stolany 5:2 (1:1). Branky hostů: Kaciaň 2. Pro stolanské fotbalisty to bylo první přípravné utkání před jarní sezonou. Na hřišti lídra středočeského krajského přeboru hosté odolávali vyrovnaně, dokud jim stačily síly.  Vedoucí gól domácích vstřelil Hanousek (bývalý hráč Třemošnice), do poločasu srovnal Kaciaň. Ve druhé půli se nejprve dvakrát trefil Mach (hrával za AFK Chrudim) a následně Kaciaň svou druhou trefou korigoval na 3:2. Při závěrečné snaze o vyrovnání zapomněli hosté na zadní vrátka a soupeř to dvakrát trestal z rychlých brejků. Stolany: Báča – Květenský, Vácha, Pavlíček, Vávra – Eis, Černohubý, Hluchnik, Kaciaň, Adam – Chmelík.

Na tento víkend hledají Stolanští soupeře. Hrálo by se na trávě ve Stolanech. Zájemci se mohou hlásit  sekretáři Buřvalovi (606 605 529).

Humpolec – Hlinsko 4:1 (3:1). Branka hostů: Slováček. Domácí celek se prosazoval téměř z identických brejků v 18., 38., 42. a 52. minutě. Hostující Slováček stačil ve 27. minutě vyrovnat po narážečce s Dostálem, ale některé další šance Hlineckých zůstaly nevyužity. Ve druhé půli šel jejich výkon dolů, když kvůli lehčím zraněním odstoupili T. Bouška a Dostál. Hlinsko: Žejdlík – Veselský, M. Bouška, Cach, Nevole – Holubec, Holec, P. Novák, Slováček – T. Bouška (Janoušek), Dostál (Slavík st.).