Čáslav – MFK Chrudim 2:1 (0:0)

Favorizovaní domácí se sice snažili diktovat tempo zápasu, ale do šancí se v první půli, podobně jako chrudimští fotbalisté, příliš nedostávali. Po změně stran bylo k vidění více dramatických situací, které také přinesly góly. Skóre otevřel v 72. minutě Kaňák, který dopravil do míče přetažený centr na zadní tyč. Hned po minutě však zužitkoval rohový kop Kesnera Vágner a bylo vyrovnáno na 1:1. Devět minut před koncem zajistil Čáslavi těsné vítězství Hejný, který se nejlépe orientoval ve skrumáži.

MFK Chrudim: Vostradovský – Klíma (70. Beneš), Štěpánek, Radouš, Adámek – Luptovský, Mastík, Hauf, Vágner – Kesner, Holub (75. Michalec).

Pavel Jirousek, trenér MFK Chrudim: „Museli jsme se obejít bez pěti hráčů stabilní sestavy (Vladyka hrál futsal za Era-Pack, Linhart má svalové zranění, Dostálek a Vácha teprve začínají trénovat a Vodrážka se do tréninku zapojí v pondělí), ale proti druholigovému soupeři jsme rozhodně nepropadli. Oba inkasované góly byly z kategorie lacinějších, prohrát jsme rozhodně nemuseli, ale o výsldky v přípravě tolik nejde.“

Další přípravný zápas sehrají „emefkáči“ v sobotu 25. února od 11 hodin na domácí „umělce“ proti juniorce Vysočiny Jihlava. Generálku sehrají o týden později proti Kolínu (buď na přírodním trávníku v Kmochově městě, nebo na chrudimské umělé trávě.