Chrast – H. Bradlo 5:4

Branky: Michek 3, Kysela, Koráb – Semerád 2, Bláha, Maruna.

V divoké přestřelce, zejména ve druhém poločase, byli nakonec šťastnější domácí, když vedli už 3:1, poté prohrávali 3:4 a nakonec rozhodli o svém postupu v poslední minutě zápasu. SK Chrast: Kaplan – Mareš, Koráb, Polanský, Bouška, Kysela, Málek, Friček, Rázek, Hubený, Michek (Hlinecký, Chour). TJ Horní Bradlo: Zdražil – Sádovský, O. Pospíšil, Dalecký, Semerád, O. Pospíšil, R. Bláha, Kroutil, Maruna (J. Bláha, Kovačka).

Krouna – Svídnice 0:0, na penalty 9:8

Vyrovnaný zápas vyústil v napínavý penaltový rozstřel, při kterém se usmálo štěstí na domácí fotbalisty. Sokol Krouna: L. Bárta – Broulík, M. Ducheček, Z. Ducheček, Jan Drahoš, Nekvinda, Vaňák, Kulhavý, Holas, J. Bárta, Jiří Drahoš (Pešek, Svoboda, Pospíšil). SK Svídnice: Holeka – Šustr, Dubský, O. Novák, Kožíšek, L. Novák, Starý, Kacafírek, Fuxa, Korbel, Málek (Kaška, Dibelka, Abouneama).

Finále okresního poháru se hrají ve středu 3. 9. v Krouně, odveta, ve středu 17. 9. (vždy od 17 hodin) v Chrasti.