Sk Chrudim poprvé prohrál a také přišel o druhou příčku

CHRUDIMSKO - Šlágrem kola v I. A třídě byl duel ve Valech, kde po první jarní prohře přišel SK Chrudim o druhou příčku.

28.5.2007

Z utkání SK Chrudim - Srch.Foto: Karel Dvořák

Valy – SK Chrudim 1:0

Oslabení hosté o T. Wenzla, V. Hromádku, Motyčku, Hudečka a Veverku začali aktivně, po 20 minutách se začala hra vyrovnávat. Ve 32. minutě si na kolmou přihrávku mezi obránce naběhl M. Bažant a tváří v tvář Novákovi se nemýlil – 1:0. O minutu později dvakrát prověřil Poříze Tesař. Ve 44. minutě se vyznamenal brankář Novák, když reflexivně zneškodnil sólo. Ve 49. minutě vnikl z úhlu do vápna Smělý, avšak přestřelil. V 65. minutě před dobíhajícím Holcem obránce u brankové čáry míč odkopl na roh. Poslední šanci na vyrovnání měl v 82. minutě Smělý, ale místo střely z výhodné pozice volil přihrávku, kterou obrana odklidila do bezpečí. Fakta – branka: M. Bažant. Rozhodčí: Suchomel. ŽK: 1:2. Diváků: 120. Poločas: 1:0. SK Chrudim: Novák – Štursa, Lankaš, Šebek, Kusý – Holec, Tesař (78. Fantl), Müller, Plosza – Smělý, Mrkva (64. Hromádko).

H. Městec – Žamberk 1:1

Ve vyrovnaném zápase se domácí ujali vedení ve 26. minutě zásluhou D. Salfického, a jeho přesné střele do šibenice. Tento hráč představoval pro hosty největší nebezpečí i celý druhý poločas, ale jeho tři brejky další změnu skóre nepřinesly. Nedáš – dostaneš stále platí a hosté v 80. minutě z ojedinělého protiútoku zásluhou Pavelky vyrovnali. Fakta – branky: 36. D. Salfický – 80. Pavelka. Rozhodčí: Schneider (Dolní Roveň). ŽK: 1:2. Diváků: 200. Jiskra H. Městec: Jandáček – S. Uttendorský, Zrůst, Šafránek, Peter, D. Salfický, Synek (65. J. Uttendorský), R. Chudomel, J. Hamsa, Dostál (74. Tiler), Hlaváč.

H. Týnec – D. Újezd 0:6

Půlhodinu zápasu to byl nemastný neslaný fotbal. Poté přišla vymyšlená penalta proti domácím, vzápětí hrubá chyba stejného týmu a poločas byl 0:2. Čtvrthodinu se stav neměnil, až v 60. přišly další dvě slepené branky v síti Kostky, což bylo definitivum pro sestupující tým. Ten si nepřipravil žádnou vyloženou šanci, zatímco soupeř jich ještě několik nevyužil. Fakta – branky: Kuchta, Kuta, Betlach, Heinisch, J. a M. Vomáčkové. Rozhodčí: Chvojka. ŽK: 4:1. Diváků: 60. Poločas: 0:2. Tatran Hrochův Týnec: Kostka – Blajda (60. Topič), Netuka (75. Zlevor), Horáček, Stoklasa – Huňáček (53. Čelinák), Friček, Unger, V. Douda – J. Douda, Rabas.

Další fotbalové zpravodajství z víkendových bojů 26. a 27. května naleznete v Chrudimském deníku v pondělí 28. května a v úterý 29. května.

28.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 100 Kč Pomocníci v kuchyni Výdej obědů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Chrudim - Průmyslová 1421, NÁPLŇ PRÁCE: výdej obědů v zavedené společnosti se sídlem v Chrudimi, ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: bezplatné závodní stravování, První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v době od 7 - 14 hodin nebo na e-mailové adrese.. Pracoviště: Days menu s.r.o. - chrudim, Průmyslová, č.p. 1421, 537 01 Chrudim 1. Informace: Pavlína Havelková, +420 466 951 573. Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 13 000 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech šička. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: Heřmanův Městec 82, POŽADAVKY: znalost šití, případně zaučíme, První kontakt učiňte prosím přímo na provozovně v době od 6 - 14:30.. Pracoviště: Modela czech plus s.r.o. - 001, Havlíčkova, č.p. 82, 538 03 Heřmanův Městec. Informace: Milan Medek, +420 731 418 820. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 13 500 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: okres Chrudim (dle zakázek), POŽADAVKY: čistý TR, První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.. Pracoviště: Hotel kraskov s.r.o., 538 43 Třemošnice. Informace: Vojtěch Hájek, +420 725 281 373. Výroba - Výroba Obsluha strojů 7 500 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Obsluha automatického převíjecího stroje jen OZP. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 7500 kč, mzda max. 7900 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: Pardubická 528, Chrudim, NÁPLŇ PRÁCE: Doplňování dutinek do zásobníků, lepení kartonů, Dávání plných kartonů na paletu, Váha 1 kartonu 12-18kg , hlídání folie, aby se namotala na dutinku v případě potřeby zastavit stroj a nahlásit vedoucímu směny. Ranní směna 7:00-11:00 odpolední 11:00-15:00., První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.. Pracoviště: Apelo s.r.o., Pardubická, č.p. 528, 537 01 Chrudim 1. Informace: Filip Lörincz, +420 777 741 542.

Jediný gól Chrudimi v druholigové premiéře vstřelil na Žižkově Daniel Vašulín (s míčem).