SK Chrudim – Tesla B 1:1

Hráči Tesly předváděli rychlý fotbal, se kterým se domácí vyrovnávali bojovností a nasazením. V 15. minutě šel sám na domácího brankáře Vrbku hostující hráč, ale gólman zblokoval na roh. Za minutu pronikl do šestnáctky Vágner a přihrávkou pod sebe našel před brankou Smělého, který otevřel skóre – 1:0. Hosté převzali iniciativu a Chrudimské přehrávali. Několik dalších gólových příležitostí však zneškodnil výborný brankář Vrbka. Druhá půle začala tlakem Tesly. Několikrát se opět vyznamenal brankář Vrbka, který držel akcie svého týmu hodně vysoko. V 80. minutě však již nestačil na střelu Petruse, který vyrovnal na konečných 1:1. Tesla se tak přiblížila k postupu do KP.

H. Městec – Morašice 2:3

Domácí se do soupeře od úvodu zakousli. Šanci Chudomela ještě zlikvidoval brankář Němec, ale v 5. minutě byl již krátký na umístěnou střelu Uttendorského. Za sedm minut si týž hráč opět výborně naběhl do vápna a hlavou rozvlnil síť podruhé. Ve 22. minutě mohl skóre navýšit osamocený Salfický, ale trefil pouze tyč. Ve II. půli se však obraz hry změnil a v 56. minutě po náhodné akci Skala snížil – 2:1. Domácí znervózněli a do té doby odevzdaný soupeř ožil. V 64. minutě po hrubé chybě Ropek vyrovnal, navíc za tři minuty po další minele dokonce Coufal strhl vítězství na stranu Morašic.

H. Týnec – Choceň B 1:0

Až na závěr soutěžního ročníku se Tatran dočkal první výhry a rozloučil se s I. A třídou Pyrrhovým vítězstvím. Domácí z mírné převahy vytěžili vedoucí gól ve 24. minutě Rabasem, který dorazil Stoklasovu střelu. Po změně stran se vyznamenal brankář Augustin, když v rozmezí pěti minut chytil tři gólové šance.