Rozhovice – Paramo 2:0

Branky: Švadlenka, Sivac.

V zápase čtvrtého s posledním se i přes marodkou prořídlou sestavu domácích překvapení nekonalo. Hosté dokázali vzdorovat jen první půli, ve druhé Rozhovičtí svoji převahu zužitkovali i brankově, když se nejprve hlavou prosadil Švadlenka a po něm rychlonohý Sivac přidal pojistku.

Rozhovice: Pleskot – Spěvák, Kostinec, Chmelík, Sýkora – Grof, Vohralík, Matoušek, Strouhal – Sivac, Švadlenka.

Prosetín – Chrudim B 1:1

Branky: 4. M. Haman – 81. Zdražil.

Favorizovaní domácí se sice brzy ujali vedení po hlavičce M. Hamana, ale houževnatá rezerva AFK bojovala a deset minut před koncem se jí podařilo vyrovnat na 1:1 Zdražilem. Domácí Sokolové tak místo, aby se očekávanou výhrou přiblížili druhým Slatiňanům, udrželi za nimi tříbodový odstup.

Prosetín: Zdražil – P. Haman, Šikl, Kropáček, R. Vodvárka, Remeš, M. Haman, Ondráček, Vít, Starý, F. Vodvárka (J. Ročňák). AFK Chrudim B: Tomáš – Kučera, Radouš, Zdražil, Zelinka, Smitka, Hýsek, Červenka, Mattuš, Berner, Čechlovský (Křečan).

Proseč – Libišany 3:5

Branky: Jaroslav Marek 2, M. Marek – Vích a Kuric 2, Pithart.

O místní pouti se o záchranu bojující hosté ujali již za osm minut dvoubrankového vedení. Kanonýr Jaroslav Marek sice následně dvěma góly srovnal, ale hosty opět posadil na koně „gól do šatny). Ve druhém poločase již tým z Pardubicka taktickou hrou kontroloval vývoj utkání a svoji cennou výhru ještě navýšil.

Proseč: Lédl – Z. Marek, Šplíchal, Macháček, Diležal , Lampárek (Pospíšil), Kysilko, Zanina, Jar. Marek, Stodola, M. Marek.

Hlinsko B – H. Jelení 0:2

Branky: 26. a 85. Michálek 2.

Domácí rezerva sice nebyla v poli horším týmem, ale nedokázala si vytvořit v pokutovém území soupeře jakoukoliv brankovou příležitosti. Výhra hostů je proto naprosto zasloužená, protože byli v koncovce přece jenom efektivnější. Podle slov domácích to byl nejslabší jarní výkon rezervy.

Hlinsko B:
Jindřichovský – Pešek, Veselský, Prášek, Cestr, Holubec, Akrman (55. Bříza), Novák, Šulc (65. Krbálek), Cepl, Boquaj.

Kameničky – Třemošnice 1:2

Snímky z utkání najdete v galerii!

Branky: Branky: 20. Adámek – 30. Hluchník, 64. Smutný.

V utkání velmi dobré úrovně se o místní pouti chtěli domácí vytáhnout a dlouho drželi s favoritem krok. Dokonce se ujali ve 20. minutě Adámkem vedení. Hosté srovnali po půlhodině hry Hluchníkem a definitivně ovládli zápas až po vstřelení druhé branky Smutným v 64. minutě.

Kameničky:
Zavřel – J. Sádovský, M. Tichý, Netolický, A. Tichý, Sadílek, Adámek, F. Sádovský, Horák, M. Pérko, Janáček (Slováček, Urbánek, Vtípil). Třemošnice: Vojíček – Kořínek, Hluchník, Kalina, Kunášek, Kutílek, Lebduška, J. Vančura, Opočenský, Šebek, Smutný (Lipenský, O. Vančura, Tyle).

Přelouč – Slatiňany 1:1

Branky: Cichra – Dostál.

Přelouč na jaře doma a Spartak pro změnu venku vše vyhráli, což slibovalo zajímavý souboj. Bohužel kvalitě duelu ublížil déšť, který postupem času houstl. Hosté uchopili hned zkraje taktovku hry. Ve 4. minutě pálil k levé tyči z vápna Hanuš, ale ostřílený gólman Poříz si s jeho přízemní ranou nadvakrát poradil. První větší šanci v zápase měli domácí. V 6. minutě měli výhodu trestného kopu z 20 metrů, střelu pod břevno ale Borek vyrazil na roh. Ve 13. minutě po závaru ve vápně soupeře zakončoval z osmi metrů Moravec, gólman byl již překonán, ale za ním vykopl míč z brankové čáry jeden z beků Přelouče! Ve 34. minutě přízemní střelu domácího hráče z 25 metrů Borek jen vyrazil před sebe, všichni beci zůstali přimraženi na svých místech jak Lotova žena, toho využil domácí Cichra, jehož dorážku sice Borek na zemi ještě zbrzdil, ale míči v cestě do sítě už nezabránil – 1:0. Druhý poločas přinesl místy drtivý tlak spartakovců, ale vynesl jim pouze vyrovnání. V 67. minutě vydláždil Hanuš ideální českou uličku na rozběhnutého Dostála, ten šel sám na gólmana a bez větších problémů jej prostřelil – 1:1.