Rosice – Chroustovice 2:4

Úvodních 20 minut se hrál fotbal s mírnou převahou domácích, jež měli dvě šance a hosté byli lepší v druhé části I. půle. Hhned první šanci proměnili a do konce poločasu ještě zvýšili na dva nula. Hned po přestávce si domácí střelu Uhlíře srazili do vlastí sítě. Dynamu se podařilo snížit a když se nadechovalo k ofenzivě, jeden z protiútoku hostů skončil odpískáním velmi sporné penalty! Domácí v 68. minutě snížili na 2:4 a zatlačili soupeře na jeho půlku. Měli i šance, ale dvakrát bravurně hostující brankář vychytal J. Marela a snaha domácích vyšla naprázdno, hosté si výsledek uhlídali.

Fakta – branky: Nekvinda, Petrák - Uhlíř 3, Chabada. Diváků: 90. Poločas: 0:2. Rosice: Procházka (Volejník) - Petrák, J. Marel (Hanus), Nekvinda, P. Marel, P. Zahálka (Santa), Víšek, Novotný, Dvořák, Christel, Dachovský. Chroustovice: Chytil - Osinek, Uhlíř, R. Besperát., Chabada, Havlíček, Andrle, Zeman, Dubský, R. Besperát, Komárek (Pitra, Hotovec, Dostál).

Více v Chrudimském deníku na straně 24 v pondělí 28. května.