Dorost

Divize: Mladá Boleslav – AFK Chrudim – 2:0 st. Ve vyrovnaném utkání trestali hosté v obou poločasech chyby domácích. AFK: Vostradovský – Tichý (Trňák), Dvořáček, Málek, Kučera – Hausner (Kroutil), Radouš, Puskás (Kopecký), M. Čechlovský, O. Čechlovský– Kubeš. 0:1 ml. (Kopecký). Bojovné utkání rozhodl Kopecký z přímého kopu, v nastavení chytil Richter pokutový kop. AFK: Richter - Hýl, Beneš, Merkl, Naď - Malinský, Kopecký, Vávra, Hostinský, Pokorný - Lacman (Svatoš, Nagele, Hlavatý, Kříž, Šmahel).

SK Chrudim – Čáslav 1:4 st. (Hromádko z pen.) Po vedoucím gólu domácích, využil soupeř tlaku a ještě v první půli otočil utkání na svou stranu. SK: Dostál – Pilař, Koreček, Korbel, Plosza - Stejskal, Zelinka, Jenka, Kolář – Šára, Hromádko (Vokoun, Zelenka, Douda, Půlpán, Dušek) ; 1:2 ml. (Lacina). Domácí nedokázali udržet vedení a soupeř otočil. SK: Dušek – Mareš, Drahý, Kudyn, O. Bartůšek – J. Bartůšek, Bláha, Hromádko, Půlpán – Jenka, Lacina ( Zjevík ).

Krajský přebor: Polička – Hlinsko 1:1st. (Najman); 1:0 ml.; Svitavy – Třemošnice 2:0 st.; 0:1 ml.

AFK Chrudim B – Lanškroun 5:1. (Kroutil 3, Trňák z pen., Chvojka) Po prvním poločase se projevila převaha AFK a hosté v závěru odpadli. AFK B: Šmahel – Hůlka, Loukota, Křečan, Machač – Chvojka, Neubauer (M. Čechlovský), Trňák, Chaloupecký (Kopecký) – Čejgl (Mi. Dobrovolný), Kroutil (Málek); 5:1 ml. (Dobrovolný 2, Mládek, Lacman, Svoboda) Domácí zaspali začátek zápasu, ale dokázali soupeře přehrát a převahu vyjádřit i brankově. AFK B: Těšínský – Mervart, Bleha (Steiner), Kříž, Nägele - Nevečeřal, Dobrovolný, Lacman (Vávra), Mládek (Korbel) – Svoboda (Soukup), Slavík.

I. třída: Kameničky – Řečany 6:0 (Horák 4, Sadovský, Chmelík), Slatiňany – Prosetín 7:1 (za vítěze Polnický 3, Němec, Tuček, Šindelář), ostatní nehlášeno. OP: Rozhovice – Miřetice 5:3 (Macicha 2, Vymetal 2, Kostinec – L. Burián, Polívka, Procházka), Ctětín – Rosice 3:2 (Žurek, Janoušek, Meduna – vlastní, Laštůvka), Luže – Svratouch 2:1 (Pidhorodecký, Kovačka, Drahoš), Rváčov – Ronov 3:0 (Tichý, Škvrňák, Kadidlo), Tuněchody – Skuteč 2:0, Bojanov – Proseč 4:2 (Zelený 3, Bohuněk – Sodomka, Doležal). Pořadí na špici: 1. Bojanov 12, 2. Proseč 11, 3. Ctětín 11.

Žactvo

Divize: AFK Chrudim – Cidlina (vlož. kolo) 2:1 st. (za vítěze Vaculka 2) Vítězství strhli domácí na svou stranu v závěru utkání. AFK: Lampárek - Havránek, Valda, Čechlovský, Hrstka- Pešek, Kratochvíl, Langr, Zita, Vaculka, Řezníček (Najman, Zeman, Stoklasa, Pár, Štěpán); 3:0 ml. (Kratochvíl, Rybička 2) Domácí se proti pečlivě bránícímu soupeři z čela tabulky prosadili až ve druhé půli. AFK: Trojan – Krušina, Netušil, Peřina, Černý (Kysela), Sabol (Kovář), Sviboda, Ráliš, Zrůst (Háp), Kratochvíl, Rybička.

Hradec Králové – AFK Chrudim 2:3 st. (za vítěze Čechlovský, Vaculka, Najman) Body z těžkého utkání veze AFK díky trefě Najmana. AFK: Lampárek - Havránek, Zita, Čechlovský, Hrstka, Pešek, Kratochvíl, Langr, Marek, Vaculka, Řezníček (Zeman, Najman, Pár, Štěpán, Stoklasa, Hort); 3:2 ml. (za poražené Sabol, Černý) V těžkém utkání byli šťastnější domácí. AFK: Trojan - Kysela (Svoboda), Peřina, Krušina (Záviška), Černý, Sabol, Netušil (Kovář), Ráliš, Zrůst, Kratochvíl, Rybička (Loučka).

KP: Hlinsko – FC Junior 3:1 (J. Nevole 2, Sokol) a 6:0 (T. Holomek 3, Půlpán 3); AFK Chrudim B – Polička 1:5 (za domácí Štěpán) a 2:2 (za domácí Holeta, Pavlačič), Třemošnice – Letohrad 1:3 a nehlášeno; Choceň – SK Chrudim 0:0 a 5:0.

I. třída: Holice – Prosetín 3:2 a 5:0, FK B/MFK Pardubice 2:2 a 3:4, ostatní nehlášeno.

Okresní přebor – starší: Bořice – Ronov 4:6, Svídnice – Křižanovice 6:0, Rosice – Svratouch 4:3, Nasavrky – Hrochův Týnec 2:2, Chroustovice – Dřenice 1:3 Pořadí na špici: 1. Svídnice 12, 2. Miřetice 10, 3. Nasavrky 10, ; mladší: Luže – Hlinsko B 1:5, Zaječice – Nasavrky 18:0, Krouna – Miřetice 6:0. Pořadí na špici: 1. Hlinsko B 12, 2. Zaječice 12, 3. Luže 6 bodů