Hr. Králové U21 - MFK Chrudim 1:1 (0:0)

Branka hostů: 80. Sixta.

Utkání mělo dobrou úroveň, k čemuž přispěla svoji hrou obě mužstva. Chrudimští měli optickou převahu, ale nepodařilo se jim z ní vytěžit kýžené vedení, Hauf, Holub či Vácha se ve svých příležitostech nedokázali prosadit. Hradečtí se do šancí skoro nedostávali, a když už se ke svatyni MFK přiblížili, byli stejně jako hosté neúspěšní.

Po změně stran poslal trenér Jirousek na hřiště druhou jedenáctku a převaha hostů se ještě navýšila. Bohužel však přišlo zaváhání v defenzivě, po němž se domácí juniorka ujala vedení. Chrudimští ve snaze vyrovnat vrhli všechny své síly do útoku a v 80. minutě zaslouženě srovnal stav na konečných 1:1 Sixta.

Sestava MFK Chrudim 1. poločas: Vostradovský Mastík, Drahoš, Radouš, Hannich Luptovský, Langr, Hauf, Vácha, Nadrchal Holub. 2. poločas: Mrázek Řezníček, Valda, Krčál, Adámek Malinský, Opina, Vodrážka, Sixta, Kesner Kroutil.

MFK Chrudim rezerva - Suchdol 2:1 (1:0)

Branky: 23. Zrůst, 59. Kratochvíl 68. Špičák.

Obě mužstva začala střetnutí aktivně, a tak se hrálo nahoru dolů. Ve 23. minutě se dostal za obranu hostů Zrůst a v těžké pozici skoro akrobaticky trefil míč tak přesně, že ten skončil za zády suchdolského gólmana. O dvanáct minut později měli Středočeši možnost vyrovnat z nařízeného pokutového kopu, ale jejich střelec selhal a vysoko přestřelil. Ve druhé půli se hrála vyrovnaná partie, v níž byli Chrudimští mírně lepší, což dokázali zúročit v 59. minutě Kratochvílem (2:0). Hostům se ale v 68. minutě podařilo utkání zdramatizovat, když po vydařené akci vstřelili kontaktní gól. Domácí rezerva se ale v závěru o výhru připravit nenechala a připsala si nad kvalitním soupeřem zasloužené vítězství.

Sestava rezervy MFK Chrudim: Trojan (46. Kudláček) Malý, Zeman, Mervart, Tlapák Meduna, Holub, Hlavatý, Andrle, Zrůst Žalud (Bareš, Kratochvíl, Havránek, Holík). (rp)