Zlaté kopačky

V této anketě evidujeme branky nejlepších střelců.

Nadokresní část: 18 Holub (MFK Chrudim), 17 Mihulka (Bítovany), 15 Kaciáň (Stolany), 14 J. Kopecký (Bítovany), Mikan (Luže), 13 Koráb (Bítovany), 10 Dostál (Hlinsko), T. Bouška (Hlinsko), L. Kopecký (MFK Chrudim B), 9 Salfický (H. Městec), Karásek (Prosetín), Vodvárka (Prosetín), Kopecký (Luže), Klepetko (Prachovice), Tesař (Luže), 8 Horák (Kameničky), Mart. Pudil (Luže), Tamchyna (Načešice).

Okresní část: 24 Novák (Vortová), 23 Jar. Marek (Proseč), 22 Macháček (Krouna B), 20 Prokůpek (Svratouch), 18 Janoušek (Ctětín), 16 P. Malina (Ctětín), 15 Kubeš (Rozhovice), Pavlík (Svratouch), 14 Dostál (Chroustovice), T. Douda (Bořice), 13 Veselý (Žl. Chvalovice), Rataj (Městec), Koreček (Bojanov), 12 Adámek (Tuněchody), Kubašta (Svídnice), Machač (Orel), Christel (Rosice), D. Pejcha (Zaječice), Varga (Žl. Chvalovice), 11 Ceral (Holetín), Semerád (H. Bradlo), Bačkovský (Skuteč), 10 J. Žák (Křižanovice), Kápička (Míčov), Dvořák (Tuněchody B), Polanský (Skuteč), 9 Macháček (Krouna), P. Řezníček (Miřetice), T. Řezníček (Miřetice), Tomčík (Míčov), Kroutil (Bojanov), 8 Kučera (Vítanov), Kubašta ml. (Svídnice), Zvolánek (Zaječice), Valla (Skuteč), Hlušička (Orel), Popílek (Orel), Fantl (Kočí), Kapitán (Svratouch). (red)

Neprůstřelné rukavice

V této anketě evidujeme brankáře s vychytanými nulami.

Nadokresní část: 14 Mrázek (MFK), 9 Kysela (MFK B), 6 Augustin, 5 Gregor (oba Bítovany), 4 Šmahel (Prosetín), Vrbka (Luže).

Okresní část: 11 Pospíšil (Bořice), 7 Hovorka (Vítanov), Bárta (Krouna), Matějka (Křižanovice), 6 Golián (Míčov), Richter (Luže B), 5 Kramařík (Stolany B), Švadlenka (Svídnice), Vočadlo (Skuteč), 4 Slanina (T. Kamenice), Veselý (Orel), Vincenci (Slatiňany B). (red)

Sestava kola

Za druhý květnový víkend jsme vybrali tyto sestavy kola:

Nadokresní část: Kopecký (Hlinsko) Pavlíček (Stolany), Linhart (MFK), Jeřábek (Slatiňany), Kopp (MFK C), Salfický (H. Městec), J. Ročňák (Prosetín), Mihulka (Bítovany), T. Bouška (Hlinsko), Tamchyna (Načešice), Kroutil (MFK B).

Okresní část: Golián (Míčov) Janoušek (Ctětín), Kučera (Vítanov), Štosek (Miřetice B), Kouba (Miřetice), Bačkovský (Skuteč), Klesal (Městec), Bečička (Krouna), Prokůpek (Svratouch), Jar. Marek (Proseč), Kubeš (Rozhovice). (red)

Borci kola

I v jarní fotbalové sezoně budeme přinášet anketu na naší webové stránce, v níž budete hlasovat o Borcích kola, na základě námi nominovaných hráčů ze Sestav kola. V minulém kole vyhrál nadokresní část Culek (Třemošnice), v okresní části dostal nejvíce hlasů T. Douda (Bořice).

Výsledky hlasování zveřejníme v úterním vydání, hlasovat můžete vždy do pondělí 8 hodin na adresách:

www.chrudimsky.denik/boreco

www.chrudimsky.denik/boreck