Zatímco do přestávky vedli vpohodě 3:0, tak po změně stran dovolili soupeři zokresního přeboru vyrovnat a nakonec mohli být rádi, že sudí Ďuriš ukončil duel ošest minut později (asi mu byla zima), protože jinak rozjetý protivník možná ještě otočilskóre.

Slatiňany A– Prosetín 3:3 (3:0)

Vprvním poločase byli domácí za velkého chladu na zmrzlém terénu jednoznačně lepší. V19.minutě se Hanuš odvážně pustil středem hřiště, před vápnem si narazil sDostálem a sám před před gólmanem mu nedal šanci– 1:0.

Za pět minut centr Hrocha zpravé strany našel hlavu nabíhajícího Dostála a ten ze 7metrů umístil míč přesně klevé tyči– 2:0. Ve 30.minutě se prokřehlí diváci měli možnost radovat potřetí. Ficek uvolnil Hrocha, ten utekl svému strážci a prostřelil gólmana–3:0.

Jenže po změně stran se hrálo úplně podle jiných not. Spartak prostřídal téměř půlku mužstva, a protože hosté měli na střídání jen jednoho náhradníka a hráli prakticky stále vzákladní sestavě, obraz hry se změnil.

Cesta hostů knečekanému vyrovnání začala v52.minutě. Trestný kop asi z20metrů zahrával zkušený Haman a Dvořák si jeho nepříliš prudkou střelu srazil do sítě– 3:1. V59.minutě Jeřábek vyrobil velkou hrubku, když zbytečně kličkoval před vlastním vápnem vpozici posledního stopera, přišel omíč a další zkušený hráč Prosetína, tentokrát Vít, spřehledem trestal– 3:2.

Srovnat stav se hostům povedlo v70.minutě, když Hlušička nestačil na Remeše, ten mu utekl a sám před Dvořákem nezaváhal– 3:3.

Branky: Hanuš, Dostál, Hroch– Haman, Vít, Remeš.

Slatiňany: Dvořák– Tesař (46. Stejskal), Jeřábek, Moravec, Kovařík (46. Hlušička)– Dostál (46. Šulc), Hanuš (46. Zdražil), Opavský, Jonáš (46. Myška)– Hroch, Ficek.

Prosetín: Havel– Haman, Vondráček, M. Ročňák, Kropáček– J. Ročňák, Zahálka, Vít, Černý– Remeš, Starý (Gedeon).