A diváci byli svědky skutečně napínavé bitvy do posledních vteřin, ve které nakonec vytáhli vyšší trumfy futsalisté Chrudimi.

Bylo to utkání ve znamení obratu. Nejprve svítilo na ukazateli skóre 1:0, následně 2:1, ovšem nakonec 2:3. Gól s puncem vítězství vstřelil ve 36. minutě Koudelka a uštědřil Teplicím vůbec první porážku v sezoně, protože jim v závěru nepomohla ani power play bez brankáře.

„Zápas byl pro nás velmi náročný i z toho důvodu, že jsme poprvé byli na utkání bez trenéra, ale všichni členové týmu se chovali profesionálně a pro výhru udělali maximum. Jsem rád, že jsme důležitý duel zvládli. Neřekl bych ale, že byl přímo klíčový v základní části. Přece jen nás čeká ještě dvojzápas s úřadujícím mistrem a ten bude nejspíše rozhodující,“ vyjádřil se Pavel Drozd, autor vyrovnávací branky hostujícího celku na 2:2.

Právě proti Plzni sehrají Chrudimští následující utkání, hrát se bude v jejich hale v pátek 10. prosince od 20 hodin.

1. FUTSAL LIGA, 14. kolo:

Svarog FC Teplice – FK Chrudim 2:3 (0:1)

Branky: 14. William (Diece), 24. Abrham (William) – 23. P. Drozd (Koudelka), 33. D. Drozd (Slováček), 36. Koudelka (Max). Rozhodčí: Chládek, Mollinger. Hráno bez karet. Diváci: 90. Chrudim: Dudu (Javorski) – R. Mareš, Balog, Max, Doša, D. Drozd, Éverton, Koudelka, Slováček, Kubát, P. Drozd.