Chrudim – Trutnov 3:3

Neuvěřitelný zvrat se povedl v závěru utkání hostujícímu Trutnovu. Domácí AFK sice ještě do 75. minuty vedl 3:0 po trefách Zváry, Haufa a Váchy, nakonec bral ale pouze jediný bod za remízu 3:3.

Snímky z tohoto utkání najdete ve fotogalerii.

Fakta – branky: 19. Zvára, 24. Hauf, 53. Vácha – 75. Hejna, 79. Duch, 84. Ficner. Rozhodčí: Kubr (Praha). ŽK: 2:1. Diváků: 250. Poločas: 2:0.

AFK Chrudim: Lankaš – Luptovský, Linhart, Rahimič, Klíma – Hauf, Holub (50. Terer), Zvára, Hýsek (75. Čechlovský) – Vladyka, Vácha.
FK Trutnov: Šťastný – P. Makovský, Kozák (70. Machalík), Duch, Syrovátka – Přívratský, Marks, Kuneš, Pejchal (46. Ficner) – Kamitz (65. J. Makovský), Hejna.

Další výsledky: Choceň – Holice 0:0, Předměřice – Převýšov 0:1, Dvůr – Hradec B 2:2, Turnov – Tesla 0:2, Týniště – Velim 2:0.