AFK Chrudim – Žďár nad Sázavou 3:1 (1:0).

Branky: 28. a 60. Rešetár (2. z pen.), 81. Vladyka – 68 Bratošovský.

Svěřenci trenéra Pavla Jirouska v duelu hraném ve Slatiňanech soupeře přehrávali, přestože opět dostala příležitost i čtveřice dorostenců, kteří od nové sezony přecházejí do kategorie dospělých. V chrudimském týmu se blýskl futsalový reprezentant Lukáš Rešetár, který nedávno přestoupil do mistrovského Era-Packu Chrudim a včera bylo potvrzeno jeho hostování z mateřského klubu v Klatovechi ve fotbalovém AFK. Hosté ze Žďáru se spoléhali hlavně na brejky a jeden se jim podařilo dotáhnout do gólového vyjádření.

AFK Chrudim: Vašíček (Lankaš) – Luptovský (Šibrava), Lionhart, Terer, Klíma – Rešetár (Kučera), Holub, Zvára, Hýsek – Vladyka, Merkl (Čechlovský).

V neděli od 17 hodin čeká „afrkáče“ již na Letním stadionu zápas prvního kola Poháru ČMFS s třetiligovým FK OEZ Letohrad. V případě postupu by v dalším kole narazili na prvoligový FK Jablonec, což by byla pro ně i diváky jistě atraktivní záležitost. Ale nepředbíhejme. V každém případě byste však fotbalisty AFK měli v neděli přijít povzbudit!