MFK Chrudim - Letohrad 1:2 (1:1)

Branka MFK: Adámek.

Domácí začali utkání aktivně a v 10. minutě se dostal do brejku Langr, bohužel jej přetavit ve vedoucí úspěch nedokázal. Do vedení tak šel MFK až ve 27. minutě, kdy se po standardní situaci dostal k odraženému míči Adámek a uklidil jej k tyči letohradské svatyně. O osm minut později se opřel do centru Holub, jeho střelu ale zastavilo břevno. A z protiútoku zaúřadovalo staré otřepané pravidlo nedáš dostaneš. Z následující akce zahrávali hosté přímý kop a brankář Vostradovský na k levé tyči umístěnou ránu nedosáhl 1:1.

Druhý poločas začal další standardní situací Letohradu, kterou jeho hráči po nedorozumění v obraně dokázali přetavit ve vedoucí, a jak se později ukázalo i vítězný gól. Chrudimští poté sice zabrali, hráli velmi aktivně, soupeře přehrávali, ale nedařilo se jim v koncovce. Šance si vytvořili Drahoš, Kesner i střídající Rybička, Kopecký či Mastík, vsítit alespoň vyrovnávací branku se jim však nepodařilo. V poslední minutě se do otevřené obrany domácích ještě jednou dostali hosté, stav se ale už neměnil.

Tuto neděli startuje pro fotbalisty MFK Chrudim jarní část ČFL, a to na umělé trávě Meteoru Praha. Doufejme, že nevydařená generálka přinese úspěšnou premiéru.

Sestava MFK Chrudim: Vostradovský Řezníček, Drahoš, Krčál, Adámek Kesner, Langr (46. Mastík), Vodrážka (60. Hauf), Sixta, Nadrchal (46. Kopecký) Holub (46. Rybička). (rp)