V sobotním utkání proti Vyšehradu se trefil hned tříkrát. Z toho první dvě trefy dokázal vstřelit během úvodních sedmi minut. Výrazně tak přispěl k demolici exdruholigového týmu.

Jak byste utkání zhodnotil?
Rozhodně pozitivně. Proti těžkému soupeři jsme obstáli jako tým. Rozhodně to nebyl lehký zápas. Nám hodně pomohly úvodní branky, které nás nakoply a soupeře naopak srazily. Když vedete v sedmé minutě 2:0, tak se vám hraje mnohem lépe.

Překvapil vás něčím soupeř? Já osobně jsem od Vyšehradu čekal úplně jiný výkon. Vy jste je ale naprosto smázli.
Přesně tak. Já to cítím podobně jako vy. My každého soupeře sledujeme a máme o něm připravené informace od A do Z. Očekávali jsme tedy velmi silného soupeře a nás samotné trochu překvapilo, že to šlo takhle hladce.

Pro vás to byla letos nejvyšší výhra, ale byl to i nejlepší týmový výkon?
I když jsme některé zápasy prohráli, tak jsme hráli opravdu dobře. Takže na tuhle otázku nedokážu odpovědět.

Vy jste se díky zraněním některých hráčů dostal na pozici útočníka. Jak vám hra na hrotu vyhovuje?
Mě to strašně baví a jsem rád, že jsem od trenéra tuhle příležitost dostal. Do každého zápasu jdu s tím, že chci dát gól. To je přeci koření fotbalu a je to úplně o něčem jiným, než bránit.

Proti Vyšehradu jste dal góly hned tři. Budete se vůbec chtít vrátit do obrany?
(smích)… Řekl bych to takhle. Rád střílím góly a z pozice stopera je na to méně šancí.