FO Lanškroun FK Jiskra Heřmanův Městec 3:5 (2:3)
Zápas v Lanškrouně se nám podařil. Jeli jsme alespon pro bod a jsou z toho tři body. Naši hráči hráli s velkou chutí bojovali do poslední minuty i když Lanškroun byl velmi dobrý soupeř. Chválím tímto celé mužstvo. Jen tak dále! Myslím, že do mužstva dobře zapadly dvě posily a to Martin Doša a Marcel Rodek.

SKP Moravská Třebová ŽSK Třemošnice 1:2 (0:0). PK 2:4
Na utkání do MT jsme odjížděli odhodláni konečně udělat dobrý výsledek, protože vstup do sezóny se výsledkově nepovedl. Utkání se hrálo důrazně, agresivně a rychle z obou stran, někdy na úkor přesnosti. Jako první se osmělili domácí po centru hlavičkoval vedle Polák. Ve 14. minutě hezky a přesně střílel ze strany M. Šindelář, ale Kamisch vyrazil na roh.

Ve 28. minutě se krásně uvolnil Šebek a chytrou střelou málem překvapil domácího brankáře. Domácí měli pár akcí, ale naše obrana pracovala spolehlivě. Ve 39. minutě přišla chvíle J. Vančury, který po hezké kombinaci šel sám, ale brankář včas vyběhl a střelu vyrazil. Následná zpětná přihrávka brankou

neskončila. V 52. minutě opět Polák střílí vedle branky. V 61. minutě se uvolnil středem hřiště J. Vančura, ale zakončení malinko prováhal a brankář střelu likvidoval. Hned v 64. minutě přišla naše gólová radost. Po standardce se uvolnil Šebek, zatáhl míč na střed hřiště a přihrál P. Šindelářovi a ten vymetl šibenici 0:1. Naše radost dlouho netrvala. V 70. minutě domácí zapresovali, Král zaváhal při odkopu a z následné skrumáže napotřetí domácí vyrovnali. V 74. minutě střílí P. Šindelář z první nad branku. Do konce utkání si již ani jedno mužstvo šanci nevytvořilo. Penalty jsme zvládli a bereme dobré dva body.

Pochvala pro celý tým za bojovnost a předvedený výkon. Vynikli P. Šindelář, J. Vančura, Šebek, Mocanu.

Trenér Leoš Cirkl: Utkání mělo úroveň, hrálo se rychle a důrazně. Obě mužstva měla rychlý přechod do útoku. Šli jsme po hezké akci do vedení, bohužel domácím se celkem brzy podařilo vyrovnat. Potom přišla ještě jedna šance, ale gólově neskončila. stav se nezměnil a šlo se na penalty. Ty jsme zvládli dobře a bereme zaslouženě dva body. (leci, pav)