Heřmanův Městec B poprvé vyhrál, zaujala i kanonáda Skutče

Chudimsko - Okresní přebo - Prosetín neinkasoval jedinou branku, Kameničky prohrály o tři branky, Rváčov porazil Slatiňany B, Kočí přehrálo Svratouch, Skuteč ustřílela Holetín 7:0.

24.10.2016

Fotbal.Foto: DENÍK/Martin Daneš

Rváčov – Slatiňany B 1:0 (1:0)

Branky: 35. Odstrčil. Rozhodčí: Rajs. ŽK: 4:1. Diváků: 60.

Ve vyrovnaném utkání na velmi těžkém terénu si obě mužstva vytvořila mnoho brankových příležitostí. Díky výbornému výkonu domácího brankáře a jedinému přesnému zakončení Odstrčila však zůstaly šťastné tři body ve Rváčově.

Rváčov: Kyncl – Mrázek, Novotný, Dalecký (83. Tichý), Sláma, Krbálek, Slavík (86. Nevole), Jeníček, Novák, Půlpán, Odstrčil.

Slatiňany: Dvořák – Zdražil, M. Slavík, Ficek, Morávek, Drahý, Sotona, Sýkora (58. Benák), Kápička, Polák (46. J. Slavík), Jandík (72. Řeháček).

Kočí – Svratouch 4:1 (1:1)

Branky: 13. Mi. Dvořáček, 49. Janko, 79. M. Mašek, 86. Kudrnka – 33. Bureš. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 3:3. Diváků: 60.

Vyrovnaný první poločas rozhodla až druhá polovina zápasu. Rychlá branka z druhé půle tým Svratouchu rozhodila. Místo jejich očekávaného tlaku přišlo potrestání v podobě dalších dvou gólů domácích.

Kočí: P. Dostál – D. Kudrnka, Vávra (46. Havránek), Janko (58. Kaločaj), Koreček, Mi. Dvořáček, Slanař (46. K. Kudrnka), Štursa, Blažek, Bukač, Mašek (89. Ma. Dvořáček).

Svratouch: Kašpar – Jelínek, Fiala, Bodlák, Obrovský (52. Chaloupka), Černý, Kyncl, Lampárek, Bureš, Černý, Pavlík.

Skuteč – Holetín 7:0 (2:0)

Branky: 4., 81., 83. M. Pavliš, 26. a 75. Felkl, 48. Janeček, 66. V. Pavliš Rozhodčí: Vávra. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (50. Wasserbauer).

Před utkáním proběhlo slavnostní předání poháru. Ten domácí hráči dostali za vítězství v Poháru FAČR OFS.

Hosté svým výkonem zklamali, od začátku působili odevzdaným dojmem a domácí Junior si vytvářel šance, jak na běžícím páse. Střelecky se prosadil hlavně až ve druhém poločase, když střelecký den měli především Martin Pavliš a Petr Felkl. Domácí mohli zvítězit i větším rozdílem.

Skuteč: Vamberský – Cink (70. Kubík), Horáček, Sršeň, Vít, Mikan (56. Bačkovský), Talácko, V. Pavliš, Odehnal (13. Janeček), Felk, M. Pavliš.

Holetín: Žejdlík – Zárybnický, Beneš, Černý, Zeman, Šmok, Pilař, Filipi (78. Plachý), Zavřel, Wasserbauer, Vacek (63. Pátek).

H. Městec B – Zaječice 3:1 (0:0)

Branky: 60. Synek, 64. Mach, 69. Kosina – 90. Křivka. Rozhodčí: Gála. ŽK: 2:0. Diváků: 100.

Prakticky celý první poločas se odehrával na polovině Zaječic. Domácí si vytvořili řadu šancí, ale ani jedna neskončila gólem, a to i díky výbornému výkonu hostujícího brankáře Petra Nejtka.
V šedesáté minutě protrhl střeleckou smůlu heřmanoměstecký kapitán Synek, jenž otevřel gólový účet střetnutí. Po něm se pak ještě trefili Mach s Kosinou. Za hosty vstřelil čestný zásah Křivka.To však již nemohlo nic změnit na skutečnosti, že si domácí připíší první výhru v soutěži.

H. Městec: Zrůst – Mach O., Bareš, Musil (80. Malinský), Vojtěch (46. Večeřa), V. Řehák (56. Krátký), Vytlačil, Synek, Berger, Levinský (80. J. Řehák), Petrák (67. Kosina).

Zaječice: Nejtek – Fousek, D. Kulhánek, T. Kulhánek, Schinagl, Mikan (68. Křičenský), Pejcha, J. Kubelka (60. Picek), Oplíštil (75. Křivka), Konrád, T. Kubelka (52. Pavlík).

Chroustovice – Křižanovice 1:4 (1:1)

Branky: 37. Mazánek (pen.) – 25., 61. a 86. O. Pilař (jedna z pen.), 3. J. Pilař
Rozhodčí: Filipi. ŽK: 3:1. Diváků: 70.

V první půli vyrovnané utkání, ve kterém hostě předčili domácí v produktivitě střelby. Chroustovicím se vůbec nepovedl druhý poločas, kdy je hosté rychlými akcemi přehráli a po zásluze si odvážejí tři body.

Chroustovice: Rolínek – Doubravský, Krejbich, Mazánek, Matucha (69. Pospíšil), Bečička, Demeter (86. Koreček), Dostál, Daněk, Derka, Rejman.

Křižanovice: Bejr – Štěpán, Rulík, Novák, Zák, F. Pecina, J. Pilař, Prokop, Brož, O. Pilař, M. Pecina).

Svídnice – Ronov 3:4 (2:3)

Branky: 35. Kudyn, 37. Zelenka, 72. Kubašta ml. – 25. a 27. Staněk, 32. a 60. Filka.
Rozhodčí: Šeps. ŽK: 0:1. Diváků: 100.

Domácí nezahráli prvních třicet minut úplně podle svých představ. Po půl hodině se probrali a začali hrát svou hru, ale na vedoucí hosty z Ronova to už nestačilo.

Svídnice: Kubašta – Kudyn, Dubský, Zelenka, Hůlka, Sokol, Kratochvíl, Dibelka, Kubašta ml., Louvar, Širůček (74. Doležal)

Ronov: T. Žítek – Staněk, Urbánek, Daru, Klug, Filka (89. Polák), J. Žítek, Ondrášek, Zíta, Spěvák, Budínský.

Prosetín – Vítanov 3:0 (1:0)

Branky: 1. a 88. A. Šafránek, 70. Marek. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 0:3. Diváků: 120.

Domácí se už v první minutě ujali vedení, ale to bylo z jejich strany na dlouhou dobu vše. Své vítězství pojistili až v poslední desetiminutovce dvěma brankami. Zaslouženě si tak připsali tři body do tabulky.

Prosetín: Hlouš – Tichý, Slavík, Kulháň, Vodvárka, A. Šafránek, Vamberský, Ročňák (75. Spilko), Novotný (66. Voňka), F. Šafránek (80. Felkl, Bouška (62. Marek).

Vítanov: Bednár – Pavliš (78. Budínský), Jůn, Stehno, Myška, Neuwirth, Doležal, Picek, Myška, Kučera (82. Uher), Holec.

Kameničky – Miřetice 1:4 (1:3)

Branky: 31. Čermák (pen) – 1. O. Polívka, 38. a 53. T. Řezníček, 42. P. Řezníček (pen). Rozhodčí: Teplý. ŽK: 2:0. Diváků: 80.

Za silného větru se hosté ujali brzkého vedení, což dalo ráz zápasu. Kameničky sice dokázaly z penalty vyrovnat, nicméně pohyblivější Miřetičtí navýšili ještě do přestávky náskok na 1:3. Po změně stran sice domácí zrychlili hru, po inkasování čtvrtého gólu ale bylo o vítězi rozhodnuto.

Kameničky: Kosař – Janušínský, Nekvinda, J. Sádovský (75. Sadílek), Hromádko (60. Bureš), Hrabčuk (22. Adámek), Jehlička (52. Severýn), Fr. Sádovský, Pešek, Čermák, Horák.

Miřetice: Alinče – Hron (64. F. Sokol), L. Sokol (88. Bureš), Najman, Kopecký, Hladký, P. Řezníček (78. Bureš), J. Polívka, Doležal, T. Řezníček, O. Polívka (84. Slanina). (vkn, rp)

Řemeslné práce - Řemeslné práce Pomocný pracovník12 800 Kč

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12800 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: Místo výkonu práce: Hlinsko - Poličská 444, První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.. Pracoviště: Eurozone cz s.r.o. - hlinsko, Poličská, č.p. 444, 539 01 Hlinsko v Čechách 1. Informace: Mikhail Egorenkov, +420 776 717 673.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník18 810 Kč

Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy Sociální pracovník/ce. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MÍSTO VÝKONU PRÁCE: ÚP ČR KoP Chrudim, Pardubická 310, POŽADAVKY: Požadovaná kvalifikace sociálního pracovníka podle zákona č. 108/2006 Sb. O sociálních službách. , Pružná pracovní doba. Nástup březen-duben 2018. , První kontakt prosím učiňte na výše uvedené e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.. Pracoviště: Úřad práce české republiky - úp čr, kontaktní pracoviště chrudim, Pardubická, č.p. 310, 537 01 Chrudim 1. Informace: Jana Bezdičková, +420 950 119 500,950 119 300.

Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy Sociální pracovník/pracovnice. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Městský úřad Hlinsko, Poděbradovo nám. 1, NÁPLŇ PRÁCE: Výkon agendy veřejného opatrovnictví, výkon činnosti sociální práce na obci. , POŽADAVKY: VOŠ nebo VŠ se zaměřením v souladu s ust. § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Znalost příslušných právních norem. Schopnost zvládat a řešit zátěžové situace a jednat s lidmi v krizových situacích a s různým omezením svéprávnosti. Komunikativní dovednosti, pečlivost, zodpovědnost. Znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook. Ochota k dalšímu profesnímu vzdělávání v oboru. Ochota k vysokému pracovnímu nasazení. ŘP sk. B. Praxe v oboru výhodou. , První kontakt prosím učiňte na výše uvedené e-mailové adrese zasláním životopisu do 9. 3. 2018 do 14 hod. - lhůta pro podání přihlášky. Obálku označte "VŘ - sociální pracovník"., Více o podmínkách výběrového řízení na stránkách www.hlinsko.cz.. Pracoviště: Město hlinsko, Poděbradovo náměstí, č.p. 1, 539 01 Hlinsko v Čechách 1. Informace: Martin Vtípil, +420 469 315 371.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B14 000 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) Řidič/ka dodávky. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: pekárna Včelákov 28, Pracovní smlouva na rok., POŽADAVKY: ŘP sk. B, ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: svoz zaměstnanců zajištěn v okolí Včelákova, První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v době od 7:00 - 13:00 hod nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.. Pracoviště: Procorn bac s.r.o.- provozovna, Škroupovo náměstí, č.p. 28, 539 57 Včelákov. Informace: Marie Sýkorová, +420 469 344 210.

ERA-PACK si pojistil první místo po základní části

Sbor dobrovolných hasičů z Blatna se veselil na maškarním plese
18

Pavel Roško se zaměří na fenomén UFO

Chrudim – Je fenomén UFO (Neidentifikovatelné létající objekty) skutečný? Existují mimozemšťané? Pro Pavla Roška, který se věnuje fotografování tohoto fenoménu už mnoho let, rozhodně ano.

Ledecká je olympijskou legendou. Získala druhé zlato, po lyžích i na snowboardu

/FOTOGALERIE/ Ester Ledecká, 22letá česká reprezentantka, získala na zimních hrách v Pchjongčchangu své druhé zlato. Po šokujícím prvním místu ze super-G pro ni byla zlatá i druhá jihokorejská sobota. V paralelním obřím slalomu snowboardistek s přehledem porazila všechny své soupeřky a zařadila se mezi české olympijské legendy Věru Čáslavskou nebo Emila Zátopka.