Rváčov – Slatiňany B 1:0 (1:0)

Branky: 35. Odstrčil. Rozhodčí: Rajs. ŽK: 4:1. Diváků: 60.

Ve vyrovnaném utkání na velmi těžkém terénu si obě mužstva vytvořila mnoho brankových příležitostí. Díky výbornému výkonu domácího brankáře a jedinému přesnému zakončení Odstrčila však zůstaly šťastné tři body ve Rváčově.

Rváčov: Kyncl – Mrázek, Novotný, Dalecký (83. Tichý), Sláma, Krbálek, Slavík (86. Nevole), Jeníček, Novák, Půlpán, Odstrčil.

Slatiňany: Dvořák – Zdražil, M. Slavík, Ficek, Morávek, Drahý, Sotona, Sýkora (58. Benák), Kápička, Polák (46. J. Slavík), Jandík (72. Řeháček).

Kočí – Svratouch 4:1 (1:1)

Branky: 13. Mi. Dvořáček, 49. Janko, 79. M. Mašek, 86. Kudrnka – 33. Bureš. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 3:3. Diváků: 60.

Vyrovnaný první poločas rozhodla až druhá polovina zápasu. Rychlá branka z druhé půle tým Svratouchu rozhodila. Místo jejich očekávaného tlaku přišlo potrestání v podobě dalších dvou gólů domácích.

Kočí: P. Dostál – D. Kudrnka, Vávra (46. Havránek), Janko (58. Kaločaj), Koreček, Mi. Dvořáček, Slanař (46. K. Kudrnka), Štursa, Blažek, Bukač, Mašek (89. Ma. Dvořáček).

Svratouch: Kašpar – Jelínek, Fiala, Bodlák, Obrovský (52. Chaloupka), Černý, Kyncl, Lampárek, Bureš, Černý, Pavlík.

Skuteč – Holetín 7:0 (2:0)

Branky: 4., 81., 83. M. Pavliš, 26. a 75. Felkl, 48. Janeček, 66. V. Pavliš Rozhodčí: Vávra. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (50. Wasserbauer).

Před utkáním proběhlo slavnostní předání poháru. Ten domácí hráči dostali za vítězství v Poháru FAČR OFS.

Hosté svým výkonem zklamali, od začátku působili odevzdaným dojmem a domácí Junior si vytvářel šance, jak na běžícím páse. Střelecky se prosadil hlavně až ve druhém poločase, když střelecký den měli především Martin Pavliš a Petr Felkl. Domácí mohli zvítězit i větším rozdílem.

Skuteč: Vamberský – Cink (70. Kubík), Horáček, Sršeň, Vít, Mikan (56. Bačkovský), Talácko, V. Pavliš, Odehnal (13. Janeček), Felk, M. Pavliš.

Holetín: Žejdlík – Zárybnický, Beneš, Černý, Zeman, Šmok, Pilař, Filipi (78. Plachý), Zavřel, Wasserbauer, Vacek (63. Pátek).

H. Městec B – Zaječice 3:1 (0:0)

Branky: 60. Synek, 64. Mach, 69. Kosina – 90. Křivka. Rozhodčí: Gála. ŽK: 2:0. Diváků: 100.

Prakticky celý první poločas se odehrával na polovině Zaječic. Domácí si vytvořili řadu šancí, ale ani jedna neskončila gólem, a to i díky výbornému výkonu hostujícího brankáře Petra Nejtka.
V šedesáté minutě protrhl střeleckou smůlu heřmanoměstecký kapitán Synek, jenž otevřel gólový účet střetnutí. Po něm se pak ještě trefili Mach s Kosinou. Za hosty vstřelil čestný zásah Křivka.To však již nemohlo nic změnit na skutečnosti, že si domácí připíší první výhru v soutěži.

H. Městec: Zrůst – Mach O., Bareš, Musil (80. Malinský), Vojtěch (46. Večeřa), V. Řehák (56. Krátký), Vytlačil, Synek, Berger, Levinský (80. J. Řehák), Petrák (67. Kosina).

Zaječice: Nejtek – Fousek, D. Kulhánek, T. Kulhánek, Schinagl, Mikan (68. Křičenský), Pejcha, J. Kubelka (60. Picek), Oplíštil (75. Křivka), Konrád, T. Kubelka (52. Pavlík).

Chroustovice – Křižanovice 1:4 (1:1)

Branky: 37. Mazánek (pen.) – 25., 61. a 86. O. Pilař (jedna z pen.), 3. J. Pilař
Rozhodčí: Filipi. ŽK: 3:1. Diváků: 70.

V první půli vyrovnané utkání, ve kterém hostě předčili domácí v produktivitě střelby. Chroustovicím se vůbec nepovedl druhý poločas, kdy je hosté rychlými akcemi přehráli a po zásluze si odvážejí tři body.

Chroustovice: Rolínek – Doubravský, Krejbich, Mazánek, Matucha (69. Pospíšil), Bečička, Demeter (86. Koreček), Dostál, Daněk, Derka, Rejman.

Křižanovice: Bejr – Štěpán, Rulík, Novák, Zák, F. Pecina, J. Pilař, Prokop, Brož, O. Pilař, M. Pecina).

Svídnice – Ronov 3:4 (2:3)

Branky: 35. Kudyn, 37. Zelenka, 72. Kubašta ml. – 25. a 27. Staněk, 32. a 60. Filka.
Rozhodčí: Šeps. ŽK: 0:1. Diváků: 100.

Domácí nezahráli prvních třicet minut úplně podle svých představ. Po půl hodině se probrali a začali hrát svou hru, ale na vedoucí hosty z Ronova to už nestačilo.

Svídnice: Kubašta – Kudyn, Dubský, Zelenka, Hůlka, Sokol, Kratochvíl, Dibelka, Kubašta ml., Louvar, Širůček (74. Doležal)

Ronov: T. Žítek – Staněk, Urbánek, Daru, Klug, Filka (89. Polák), J. Žítek, Ondrášek, Zíta, Spěvák, Budínský.

Prosetín – Vítanov 3:0 (1:0)

Branky: 1. a 88. A. Šafránek, 70. Marek. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 0:3. Diváků: 120.

Domácí se už v první minutě ujali vedení, ale to bylo z jejich strany na dlouhou dobu vše. Své vítězství pojistili až v poslední desetiminutovce dvěma brankami. Zaslouženě si tak připsali tři body do tabulky.

Prosetín: Hlouš – Tichý, Slavík, Kulháň, Vodvárka, A. Šafránek, Vamberský, Ročňák (75. Spilko), Novotný (66. Voňka), F. Šafránek (80. Felkl, Bouška (62. Marek).

Vítanov: Bednár – Pavliš (78. Budínský), Jůn, Stehno, Myška, Neuwirth, Doležal, Picek, Myška, Kučera (82. Uher), Holec.

Kameničky – Miřetice 1:4 (1:3)

Branky: 31. Čermák (pen) – 1. O. Polívka, 38. a 53. T. Řezníček, 42. P. Řezníček (pen). Rozhodčí: Teplý. ŽK: 2:0. Diváků: 80.

Za silného větru se hosté ujali brzkého vedení, což dalo ráz zápasu. Kameničky sice dokázaly z penalty vyrovnat, nicméně pohyblivější Miřetičtí navýšili ještě do přestávky náskok na 1:3. Po změně stran sice domácí zrychlili hru, po inkasování čtvrtého gólu ale bylo o vítězi rozhodnuto.

Kameničky: Kosař – Janušínský, Nekvinda, J. Sádovský (75. Sadílek), Hromádko (60. Bureš), Hrabčuk (22. Adámek), Jehlička (52. Severýn), Fr. Sádovský, Pešek, Čermák, Horák.

Miřetice: Alinče – Hron (64. F. Sokol), L. Sokol (88. Bureš), Najman, Kopecký, Hladký, P. Řezníček (78. Bureš), J. Polívka, Doležal, T. Řezníček, O. Polívka (84. Slanina). (vkn, rp)