Agria Choceň - FC Hlinsko 0:0

Jednalo se o vyrovnaný zápas, v němž byl ale více než kvalitní fotbal k viděni urputný boj. Utkání tak příliš ke koukání nebylo. V hostující sestavě scházela jedna z klíčových hráček záložnice Závišková, tým však její absenci kompenzoval velkou pílí a bojovností. V prvním poločase měly hlinecké „princezny" dvě tutovky, když šly sami na soupeřovu brankařku nejprve Talácková a později Fanarová, ani jedna však neuspěla. Choceň hrozila spíše nebezpečnými střelami a zejména dvě měly gólové parametry, jedna dokonce směřovala přímo do šibenice. Spolehlivá strážkyně hostující svatyně Paulusová ale míč za svá záda nepustila. Po změně stran boj pokračoval a rozhodnout jej mohla dvě minuty před koncem Netolická, která běžela opět úplně sama na choceňskou brankařku. Akci ale chtěla ještě vyšperkovat nahrávkou na vedle dobíhající A. Jehličkovou, míč jí však dala na paty, a tak tato tutová loženka nebyla ani zakončena.

Sestava FC Hlinsko: Paulusová Mertová, Kembická, Jůnová, Paseková Kubíčková, Sedláková, Nováková, Talácková Fanarová, Menclová (Netolická, A. Jehličková).

Zdeněk Volf, trenér FC Hlinsko: „Za dané situace, kdy nám citelně scházela Žaneta Závišková, jsem s bodem spokojen. Jen mě mrzí, a to se nechci stále opakovat, řada našich neproměněných loženek, zejména po tom, co chodíme sami na soupeřovu gólmanku. V tomto zápase to bylo třikrát a nic z toho nedáme, to Choceň by alespoň jeden brejk proměnila. Je to zkrátka taková naše bolest. Jinak je ale bod z venku a s kvalitním soupeřem dobrý.

V neděli se naposledy na podzim představíme našim fanouškům, když od 12:00 hodin jako předzápas A týmu mužů hostíme doposud suverénní Sázavu. Soupeř je sice výborný a letos ještě neklopýtl, s holkama si ale v kabině říkáme, že už by jim měl někdo trochu sesadit hřebínek. Bodovali jsme počtvrté za sebou, zalíbilo se nám to, a tak bychom v tom rádi pokračovali…" (rp)

1. Sázava 8 8 0 0 43:4 24

2. Choceň 8 4 1 3 14:11 13

3. Hlinsko 8 4 1 3 17:15 13

4. Starý Mateřov 8 4 0 4 23:17 12

5. Kutná Hora 8 3 0 5 10:29 9

6. Třebeš 8 0 0 8 3:34 0