Kutná Hora - Hlinsko 2:1

Branky: 4. Knapíková, 60. Boháčová 33. Kubíčková.

Hosté byli lepším v poli, neproměňovali však vypracované příležitosti. Jen Talácková měla v prvním poločase tři, když šla pokaždé sama na gólmanku, ale to zakončení… Domácí se ujali vedení již ve 4. minutě, přitom měl hlinecký tým míč pod kontrolou. Jenže přišla nepochopitelná přihrávka přes střed hřiště, míč zachytila Knapíková a otevřela skóre. Východočeškám se podařilo vyrovnat po půlhodině hry. Po pěkné kombinaci se zjevila ve vápně Kubíčková a angličanem o tyč srovnala na 1:1. Poté měla několik příležitostí střelkyně týmu Závišková, ale pokaždé ji vychytala šikovná domácí brankářka. V 60. minutě opět po navlas stejné chybě ztratily Hlinecké míč, a přestože akce zaváněla ofsajdem, dostala se k míči Boháčová a vstřelila vítězný gól. V závěru se hostující fotbalistky snažily alespoň vyrovnat, vytvořily si tlak a Kutnou Horu nepustily pomalu za půlku, ke kýžené brance to však nevedlo.

Sestava FC Hlinsko: Paulusová A. Jehličková, Paseková, Kembická, Jůnová Závišková, Kubíčková, Sedláková, Nováková Menclová, Talácková.

Zdeněk Volf, trenér FC Hlinsko: „Z výsledku jsem zklamán, ale když neproměňujeme šance, nemůžeme vyhrát. Samostatnou kapitolou je výkon hlavního rozhodčího Fidry, za takto ostudný výkon mu musím snad jen ironicky poděkovat! Pěkně s námi zamával. V neděli se poprvé v letošní sezoně představíme doma, od 14:30 hostíme Choceň, ale bude to hodně těžké a jakýkoliv bodový zisk bych z tohoto utkání bral. Snad už konečně budou posily z Pardubic a začne se nám vyprazdňovat marodka, tak to doufám bude lepší." (rp)

1. SPS Sázava 2 2 0 0 13:0 6

2. Starý Máteřov 2 2 0 0 7:4 6

3. Agria Choceň 2 1 0 1 4:3 3

4. Sp. Kutná Hora 2 1 0 1 2:11 3

5. FC Hlinsko 2 0 0 2 3:6 0

6. Sokol Třebeš 2 0 0 2 0:5 0