Do druhé části sezóny už ale Hlinečtí vstoupí s novým mužem na trenérské lavici. Jiří Skála po roce a půl ve své pozici skončil. Místo něj se v roli trenéra FC Hlinsko představí kouč s A licencí UEFA Daniel Sigan.

Právě Sigan vedl hlinecké hráče v prvním přípravném utkání, které sehráli na umělé trávě ve Žďáru nad Sázavou proti týmu z Nového Města na Moravě SFK Vrchovina.

Vrchovina - Hlinsko 3:0 (1:0)

Utkání hodnotil nový kouč Daniel Sigan: „Byli jsme poprvé na hřišti na umělé trávě. Nešlo mi ani tak o výsledek, jako spíše o to abych viděl hráče na hřišti a v utkání. Právě jsme v plné zimní připravě a hráči za sebou mají hodně náročné tréninky, jak venku, tak i v posilovně. Pravidelně trénuje 19 hráčů.V samotném utkání měl první poločas velmi dobrou kvalitu a šance byly na obou stranách. Po naší chybné přihrávce jsme inkasovali a prohráli poločas 1:0. Do druhé půle došlo ke střídání zbývajících hráčů. My nedali dvě stoprocentní šance a soupeř nás potrestal. Nakonec jsme prohráli 3:0. Hráčům děkuji za bojovný výkon, nasazení a bojovnost."

Sestava Hlinska: Rezničenko – Zach, Křivka, Cach, Mayer, Zub, Vukliševič, Portyš, Dostál, Hlouš, Nevole.