Hlinečtí fotbalisté s novým trenérem prohráli první přípravné utkání

Žďár nad Sázavou – Hlinecký fotbalový klub nezažil nejpovedenější podzim. Po slibném startu se tým pod vedením Jiřího Sklály propadal tabulkou stále níž. I díky zlepšenému závěru se nakonec ukotvil na devátém místě krajského přeboru.

2.2.2017

FOTBAL - ilustrační foto.Foto: DENÍK

Do druhé části sezóny už ale Hlinečtí vstoupí s novým mužem na trenérské lavici. Jiří Skála po roce a půl ve své pozici skončil. Místo něj se v roli trenéra FC Hlinsko představí kouč s A licencí UEFA Daniel Sigan.

Právě Sigan vedl hlinecké hráče v prvním přípravném utkání, které sehráli na umělé trávě ve Žďáru nad Sázavou proti týmu z Nového Města na Moravě SFK Vrchovina.

Vrchovina - Hlinsko 3:0 (1:0)

Utkání hodnotil nový kouč Daniel Sigan: „Byli jsme poprvé na hřišti na umělé trávě. Nešlo mi ani tak o výsledek, jako spíše o to abych viděl hráče na hřišti a v utkání. Právě jsme v plné zimní připravě a hráči za sebou mají hodně náročné tréninky, jak venku, tak i v posilovně. Pravidelně trénuje 19 hráčů.V samotném utkání měl první poločas velmi dobrou kvalitu a šance byly na obou stranách. Po naší chybné přihrávce jsme inkasovali a prohráli poločas 1:0. Do druhé půle došlo ke střídání zbývajících hráčů. My nedali dvě stoprocentní šance a soupeř nás potrestal. Nakonec jsme prohráli 3:0. Hráčům děkuji za bojovný výkon, nasazení a bojovnost."

Sestava Hlinska: Rezničenko – Zach, Křivka, Cach, Mayer, Zub, Vukliševič, Portyš, Dostál, Hlouš, Nevole.

Pouze ve třech obcích na Chrudimsku nezvítězilo ANO

Chrudimsko - Na Chrudimsku leží 108 obcí. Jen ve třech z nich nezvítězilo hnutí ANO. Na dalších místech se už politická uskupení střídají ve velmi divokém víru zářícím všemi barvami.

AKTUALIZUJEME

ON-LINE: V Pardubickém kraji má ANO 4 mandáty

Pardubický kraj - Sečteno je 100 procent volebních okrsků v kraji. Volby do sněmovny vyhrálo hnutí Ano. Stejně jako v celorepublikovém součtu. V Pardubickém kraji má 29,64 procent hlasů. Druhá je ODS a třetí Piráti.

Co si zvolíme, to budeme mít, říká Jiří Kajínek. Vsadil na svého kamaráda

Pane Kajínku, mohu se s vámi vyfotografovat? Jak se z vězně stane celebrita? V roli spisovatele se představil na 27. Podzimním knižním veletrhu nejslavnější český vězeň Jiří Kajínek.

Fotograf Radek Pavlík nemusel na voliče čekat

Hlinsko - Ve volební místnosti umístěné v budově městského úřadu bylo živo víc, než v uplynulých letech. Vnímá to tak externí fotograf Chrudimského deníku Radek Pavlík.