Chrudim B - Litomyšl

Miroslav Teplý, trenér MFK Chrudim B: „Po minulém utkání a produktivní lekci od Hlinska víme v čem se musíme zlepšit a k čemu se vrátit, protože soupeř budí svým kádrem, zvučnými jmény a posledním výsledkem respekt. Věřím, že se naši mladí hráči z takovýchto střetnutí poučí a že vše zlé bude nakonec k něčemu dobré."

Polička - Hlinsko

Roman Oliva, trenér FC Hlinsko: „Na toto derby jedeme s chutí, avšak s pokorou. Rádi bychom potvrdili dva úspěšné domácí výsledky. Pozitivní je, že se tenčí marodka, takže bude z čeho vybírat. Naše postavení je sice příjemné, ale zatím máme stále problémy se zápasy venku, které bychom rádi prolomili v náš prospěch. Pokud se nám toto podaří, bude nám hej. ."

Třemošnice - Pardubičky

Tomáš Jambor, předseda ŽSK Třemošnice: „Toto utkání bereme jako takové malé derby, protože v mužstvu Pardubiček působí naši bývalí hráči Kutílek (náš odchovanec), Škopek a brankář Vlček. Hráči jsou na utkání natěšeni, marodka se vyprazdňuje, takže nyní zbývá už jenom potvrdit výborný výkon z Chrudimi ziskem tří bodů."

Srch - Chrudim C

Jiří Hlavatý, trenér MFK Chrudim C: „Na hřiště zkušeného Srchu jedeme s cílem předvést zlepšený výkon oproti minulým dvěma kolům, který povede k bodovému zisku. Naše sestava dozná několik změn."

Letohrad B - Bítovany

Miloslav Kudrnka, trenér Bítovan: „Postupně si začínáme zvykat, že soupeři proti nám úporně brání a pouze nakopávají míče na útočníky a s tím se hůře vyrovnáváme. Na druhou stranu musím podotknout, že jako nováčci si stojíme velmi dobře a do Letohradu pojedeme se vztyčenou hlavou. Trápí nás větší absence hráčů, ale i tak věřím, že o nějaký bod se popereme."

Heřmanův Městec - Zámrsk

Rostislav Pilný, asistent trenéra Jiskry Heřmanův Městec: „V dalším zápase chceme pokračovat v domácí vítězné sérii a připsat si další tři body. To ale musíme podat mnohem lepší výkon než před týdnem. Do naší sestavy se vrací klíčový hráč David Salfický. O soupeři ze Zámrsku mnoho nevíme, ale v žádném případě ho nesmíme nijak podcenit."

Načešice - Řečany

René Brandstein, vedoucí mužstva Mezilesí Načešice: „První tři kola tři výhry, poté tři porážky. Pokud by to v tomto stylu mělo pokračovat, tak bychom měli v sobotu proti Řečanům ukončit jednu sérii a začít novou opět vítěznou. Určitě by se nikdo z našich fandů nezlobil, kdyby byla delší než tři zápasy. Ale necháme to koňovi ten má větší hlavu."

Rosice n. L. - Prosetín

Radek Teplý, trenér Sokola Prosetín: „Dvě výhry v řadě s mužstvy ze samé špice tabulky nás samozřejmě moc povzbudily. Musíme ale zůstat pokorní a i nadále proti všem soupeřům předvádět stejnou hru, plnou bojovnosti, zodpovědnosti, poctivosti a vůle po vítězství, pak můžeme být nejen v sobotu v Rosicích, ale i nadále úspěšní."

Vysoké Mýto B - Miřetice

Břetislav Řezníček, vedoucí mužstva Tatranu Miřetice: „Po zdravotní stránce jsou všichni hráči v pořádku, na utkání se těší, a tak chceme přivézt alespoň bod. soupeře neznáme, počkáme s čím na nás vyrukuje a podle toho se zařídíme."

Holice B - Slatiňany

Jaromír Hanuš, sekretář Spartaku Slatiňany: „Po 6. kole se poprvé vyhříváme v čele tabulky. Je to sice příjemné, ale je za námi teprve necelá půlka podzimu. Aby tomu tak bylo i co nejdále, měli bychom naplno bodovat i venku. S jídlem totiž nejen u nás roste chuť. Zatím máme stoprocentní bodový zisk ze čtyř domácích zápasů, venku jsme „pouze" dvakrát remizovali. Jsme už jediní bez prohry. Jenže teď nás čekají tři těžké zápasy za sebou s mužstvy ze špice tabulky nejdřív zajíždíme na hřiště rezervy divizních Holic, která má zatím také velmi slušné výsledky. Jestli je to způsobené i tím, nakolik jim vypomáhají hráči z áčka, to nevím. Ale určitě to bude velmi zdatný soupeř a možná budeme z venku opět rádi brát i bod. Vše se však ukáže až na hřišti. Máme široký kádr, béčko hraje v sobotu, a tak očekávám do Holic v neděli hráčsky „nabitý" autobus. Doufám, že i fanoušky."

Horní Jelení - Kameničky

Kamil Sádovský, trenér FK Kameničky: „Vzhledem k tomu, že v poslední době je naše obrana v dobré formě a tím pádem málo inkasujeme, jedeme si minimálně pro bod. Proti posledním zápasům se ale potřebujeme zlepšit střelecky. Sestava by měla být kompletní."

Krouna - Luže

Michal Potužák, trenér Sokola Krouna: „Do utkání rozhodně nejdeme v roli favorita, ale to neznamená, že si soupeř automaticky odveze tři body. My chceme navázat na poslední dva zápasy, kdy jsme vyhráli a remizovali a s podporou diváků opět bodovat."Jiří Richter, vedoucí mužstva Luže:„Na hřiště do Krouny jedeme s respektem, nečekáme jednoduché utkání. To, že jsou domácí v tabulce až na 11. místě nic neříká. Pomalu se v 1.B třídě rozkoukávají a především v domácím prostředí budou jistě nebezpeční každému soupeři. Přesto věřím, že si dokážeme nějaký bod odvézt."

Hlinsko B - Sezemice

Zdeněk Eis, trenér FC Hlinsko B: „Čeká nás určitě těžké utkání, hlavně proto, že se nám nedaří a kluci už to musí a doufám, že i chtějí prolomit a zvítězit. Sezemicím se podařilo dvakrát bodovat, ale věřím, pokud podáme zodpovědný výkon, že body zůstanou doma."

Petr Novák, Jaromír Doležal