Hlinsko – M. Třebová 1:2

Kdo se zpozdil o „akademickou čtvrthodinku“, tak přišel o všechny góly. Domácím nevyšel úvod utkání a brzy prohrával už 0:2 po trefách Hollého a Aberleho. Zakrátko sice korigoval Slavík, ale na víc tým z Vysočiny neměl. Po přestávce si Hlinečtí sice vytvořili velký tlak, i když dohrávali jenom o devíti (v 59. minutě byl vyloučen Cach a v 80. minutě jej doprovodil přžedčasně do kabin Nadrchal). .Alespoň na remízu se tak domácím dosáhnout nepodařilo.

Fakta – branky: 18. Slavík – 3. Holly, 15. Aberle. Rozhodčí: Svědiroh (Pardubice). ŽK: 9:5. ČK: 2:0 (59. Cach, 80. Nadrchal). Diváci: 250. Poločas: 1:2.

FC Hlinsko: Kopecký – Cestr, Kysela, Hrubý (46. Netolický), Slováček (58. Akrman) – Novák, Cach, Bouška, Boháč – Slavík, Nadrchal. SKP Slovan Moravská Třebová: Kryštof – Aberle, Králíček, Cink (28. Staněk), Sedláček, Strouhal, Kučerňák (58. Švanda), Huryta, Holly (89. Sedláček), Potáček, Šatník.

Srch – Stolany 3:0

Fotbalistům Titaniku se podařil úvod. Již v 7. minutě zakončil pohlednou kombinaci Dušek efektní patičkou a zahájil tak svůj hattrick. Hosté zahrozili ve 36. po střele Michalce, kterou domácí brankář Mičjan s námahou zlikvidoval. Ve 41. minutě osamocený Dušek nastřelil pouze tyč Kudláčkovy svatyně, ale za čtyři minuty se mu povedl gól „do šatny“, když se prosadil hlavou. Třetí gól přidal Dušek rovněž hlavou v 65. minutě po nejhezčí akci zápasu. V závěru se hosté pokoušeli alespoň o čestný úspěch, ale Púčala trefil jenom boční síť.

Fakta – branky: 7., 45. a 65. Dušek. Rozhodčí: Vičar (Jaroměřice). ŽK: 2:3. Diváci: 120 Poločas: 2:0.

FC Titanic Srch: Mičjan – Münzberger (24. Bříza), R. Peterka (67. M. Peterka), Sivák, Urbanec – Tryner (61. Špryňar), Šmíd, Klofanda, Klement – Dušek, Horyna.
SK Stolany: Kudláček – Plosza, Eis, Púčala, Chvojka – R. Kučera (68. Starý), Vukliševič, Ročín (84. V. Kučera), Zavřel – Michalec, Motyčka.

Skuteč – Dobříkov 1:2

Hrálo se za velkého větru, který v I. půli vydatně pomohl hostům k dvoubrankovému vedení po gólech Zahradníka a Klapala. V poli byli sice techničtější, ale na šance měla Skuteč navrch (Horáček šel dvakrát sám na branku, ale pouze nastřelil tyč). Po změně stran si Dobříkovští hlídali vedení, což se jim dařilo až do 89. minuty, kdy po pěkné akci přes Horáčka došel míč k Pavlíkovi a ten kličkou oklamal i brankáře.

Fakta – branky: 89. Pavlík - 26. Zahradník, 28. Klapal. Rozhodčí: Poláček (Chrudim). ŽK: 3:0. Diváci: 70. Poločas: 0:2.

FC Skuteč:
Rezničenko – Pečenka, Bednář, Habal, Šibrava – Kuchta, Hrubý (65. Pavlík), Portlík, Hron – Horáček, Tocháček (78. Hradecký). Sokol Dobříkov: Lukeš – J. Horníček (83. Machovič), Zahradník, P. Horníček, Houžvička (80. Šklíba) – Malý, Dostál, Gruz, Karela (34. Střasák) – Klapal, Jehlička.

Další výsledky 13. kola

Choceň – Česká Třebová 1:1
Fakta – branky: 89. Bálek – 51. Štěpán. Rozhodčí: Průcha (Nový Bydžov). ŽK: 6:6. Diváci: 100. Poločas: 0:0. FK Agria Choceň: Trkal – V. Smejkal (23. Stavreski), Lesák, Kaplan, Baborák – Krejza, Šulc, Unger, Hanzl – Bálek, Dostál (57. Souček). FK Česká Třebová: Hejl – Keprt, Vomáčka, Švec, Vosmek – Konečný, Petr, Štěpán, Grepl – Šimek (77. Zadražil), Macko (82. Hudač).

Ústí n. O. – Svitavy 2:0
Fakta – branky: 42. Vaňous, 44. Dostál z pen. Rozhodčí: Cach (Chrudim). ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (83. Chudý). Diváci: 500. Poločas: 2:0. Jiskra Ústí nad Orlicí: L. Novák ml. – Chudý, Jan David, Flídr, Jar. David – Stejskal, Roušar, Vaňous, Matějka – Dostál (83. Faltys), Borek (90. Falta). TJ Svitavy: Lampárek – Bandouch, Zatočil, D. Jukl, Horák – Beránek, Chlup, R. Jelínek (62. L. Jukl), Čížek – Vacek, O. Jelínek.

AS Pardubice – Lanškroun 3:0
Fakta – branky: 9. z pen. a 60. Jak. Kovařík, 76. Pitterle. Rozhodčí: Čech (Dolany). ŽK: 2:3. Diváci: 75. Poločas: 1:0. FK AS Pardubice: Báča – Trupl, Šmeral, Vajer, Pitterle – J. Kopřiva, Rychtera, Jan Kovařík, Jak. Kovařík – Hačko, Pecivál TJ Lanškroun: Wendlig – Kristek, Vaško, Vacek, Šišan – Šenkýř (61. Petrůň, 73. Hrabáček), Popelář, Šilar, Farkaš (50. Bartoš) – Fait, Smejkal.

Polička – Letohrad B 2:2
Fakta – branky: 60. V. Král, 83. O. Petr – 47. a 77. Ujec. Rozhodčí: Pražák (Pardubice). ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 0:0. SK Masokombinát Polička: Prokop – Škoda, F. Švec (84. Jílek), Čípa, L. Král – J. Petr (27. O. Petr), Navrátil, Kučera, Opina – Adamča, V. Král. FK OEZ Letohrad B: Pěnička – Peřina, Kail, T. Petr, Dušek (66. Jiroušek) – Kříž, Hundák, Remeš, Šponar – Ujec (90. Černohous), Tóth (88. Svoboda)

Tesla B – Vysoké Mýto 1:0
Fakta – branka: 33. Kavka. Rozhodčí: Hořínek (Hradec n. S.). ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Tesla Pardubice B: Zavřel – Cincibuch, Koblížek, Baldrych, Vanžura – Fidra, Hlaváček, Kavka (75. Dvořák), Meruňka (61. Kakrda) – F. Uhlíř (61. Petrus), Kršák. SK Vys. Mýto: Bulva – Krýda, Podroužek, P. Jílek, Vostrčil – M. Chadima, Podmajerský, Fr. Dvořák, Sejkora – M. Dvořák (63. Svoboda), Matula.