Hlinsko – Prachovice 6:1

Začátek utkání byl nešťastný pro hostujícího Širůčka, který odstoupit ze hry již v 6. minutě s podezřením na zlomeninu nohy po nezaviněné srážce. Průběh úvodního poločasu v ničem nepřipomínal zápas KP. Ve 28. minutě nastřelil tyč domácí Charous, o čtyři minuty později běželi čtyři domácí na brankáře Dunku, Cach však nepochopitelně ve stoprocentní šanci přestřelil. Naštěstí se ve 40. minutě trefil Šulc. Fotbalová bída pokračovala i ve II. půli, kdy v 55. minutě Budínský vyrovnal na 1:1. Po poločase nastoupil Slavík, který osvědčil čich na branky, když oslabení hosté odpadli a domácí tak dotáhli zápas do vítězného konce. Po úvodním poločase by však takový výsledek nikdo nečekal.

Stolany – Ústí 1:1

Úvod vyzněl překvapivě náporem domácích. Nejprve Púčala neproměnil loženku, ale ve 12. minutě se Michek krásně uvolnil a podél brankáře otevřel skóre na 1:0. Zbytek poločasu se hrál za mírné převahy exdivizionáře, ale v této fázi dominovala spolehlivá obrana Stolanských. Na začátku II. půle hostující brankář Krátký zázračně chytil Ročínovu teč. V závěru se hosté snažili vehementně o vyrovnání a podařilo se jim to v 82. minutě z trestného kopu Roušarem s pomocí teče – 1:1. Ve velmi kvalitním utkání si domácí bod za velkou bojovnost zasloužili.