Stolany – Hlinsko 1:0

Derby utkání se hrálo korektně, o čemž svědčí udělená jediná žlutá karta. Šancí bylo požehnaně, ale na ně se nehraje, pouze na góly a ten padl jediný, rozhodující. Nutno poznamenat, že nejlepšími hráči obou týmů byli brankáři (Málek - Žďánský), kteří nejednou svůj tým podrželi. V I. půli se do šancí dostali dvakrát Ročín a Pučala, dále Tesař, na druhé straně Uchytil, Netolický, Charous. Ve druhé půli bylo jasné, že kdo dá gól, ten zvítězí. Domácí byli v této fázi lepší, měli více ze hry a Žďánský dokazoval, že umí. Domácím třeba při akci v 63. minutě Tesař - Michek, scházela trocha štěstí v koncovce. O tři minuty později to zabalil Igor Ročín, který proběhl hřiště a přesně zavěsil - 1:0. Hlinečtí toho do těchto minut mnoho nepředvedli, teprve s přibývajícími minutami sílil jejich tlak. V 73. po rohovém kopu hostí musel Málek zasahovat vrhnutím se pod nohy Uchytilovi. Naopak za další dvě minuty Pučala vyzkoušel um hlineckého gólmana, který míč vyrazil. V závěru utkání domácí bránili výsledek, museli čelit tlaku soupeř, což ustáli na výbornou a získali tak důležité tři body.