I. A třída

Načešice – Horní Jelení 4:0 (3:0)

Branky: 7. a 11. Mládek, 25. Ilko, 70. Marek. V zápase jara a před výbornou návštěvou fanoušků obou týmů, začali lépe a aktivněji domácí. Už v 7 . minutě po rohovém kopu je posílá do vedení hlavou osamocený Mládek. O čtyři minuty později opět Mládek využívá nabídku standardní situace a zvyšuje na 2:0. Tento stav domácí hráče dostal do herní pohody a další příležitosti na sebe nenechaly dlouho čekat. V další se ocitl D. Svoboda, ale jeho střela skončila vedle. Stejně tak dopadla příležitost Břízy, kterému nabídl možnost D. Svoboda.

Domácí využili další šanci až ve 25. minutě po akci tria M. Svoboda – F. Jirásek – Ilko, když posledně jmenovaný ukliďnil Načešice třetí brankou. Hosté byli směrem dopředu hodně skromní a jejich příležitosti domácí obrana v čele s brankářem Gajdošíkem řešila bez problémů. Ve 32. minutě byl navíc sražen unikající D. Svoboda a „hříšník" Pinkas za to viděl červenou kartu. Načešice byly i po zbytek poločasu při chuti a pro domácí diváky připravily festival brankových příležitostí, bohužel už neproměněných. A. Jirásek otřel břevno, následně ho napodobil Dobrovolný, který pro změnu hlavičkoval míč do břevna. D. Svoboda rovněž nastřell tyč a vše vyvrcholilo v poslední minutě, kdy v tutovce zápasu netrefil Bříza úplně prázdnou branku.

Druhá část zápasu by se dala nazvat „čekání na čtvrtou branku". A že to čekání bude dlouhé, potvrdil nejprve Dobrovolný, následně Ilko a v další příležitosti i M. Svoboda, který šel sám na brankaře, ale ani tato šance brankou neskončila. Domácí se nakonec radují až v 70. minutě, kdy se prosadil nejlepší hráč utkání Marek a potvrdil zasloužené vítězství domácích.

Načešice: Gajdošík – M. Chmelík, Mládek, Dobrovolný, Bříza – Marek, A. Jirásek, M. Svoboda, D. Ilko – F. Jirásek, D. Svoboda (46. J. Rohlík).

Petr Gajdošík, vedoucí mužstva Načešic: „V týdnu jsme se hodně zabývali našimi výkony v posledních zápasech a i celkovým fungováním týmu. Chtěli jsme klukům dát nějaký impulz, aby měli opět do fotbalu chuť a výsledek je pozitivní. Všichni předvedli, jak by to mělo vypadat, a zápas zvládli na výbornou. Vyzvedl bych asi výkon Přémi Marka, byla radost se na něho dívat. Škoda jen neproměněných dalších příležitostí, bylo jich tak na tři zápasy. Myslím, že nás tento zápas uklidnil a domácí fanoušky jsme přesvědčili, že jsme fotbal hrát nezapomněli."

Heřmanův Městec – Chrudim C 5:2 (2:0)

Branky: 20. Salfický, 45. Mach, 55. Dvořáček, 72. Tiler, 82. Peter – 60. Meduna Radek, 87. Meduna. Okresní derby přilákalo do Bažantnice 285 diváků. V první půli se domácí mužstvo gólově prosadilo zásluhou svých zkušených hráčů. Ve 20. minutě Mach přihrál na úvodní gól Salfickému, ve 45. minutě se pak role obrátily. Druhý poločas pak již byl ve znamení poměrně jasné herní nadvlády Jiskry. Pro Celtik ještě poměrně přijatelný výsledek zajistil autor dvou golů Meduna.

Heřmanův Městec: Kouba – Hlaváč, Peter, Dvořáček, M. Jablečník (69. Tiler) – Vegeš (66. Tlapák), D. Jablečník, Mach, Straka – Šimon (60. Dostál), Salfický. Chrudim C: Kudláček – Zelinka, Dušek, Zeman (25. Felkl), Bareš – Hlavatý, Bureš, Netušil (Zjevík), Kulhavý – Svoboda (Vinš), Meduna.

Jaroslav Holeček, trenér Heřmanova Městce: „Nebyly jsme si jistí, s jakou sestavou soupeř přijede a jak hodně bude posílen. Nakonec to bylo pouze o hráče Zemana a Netušila, který byl hodně aktivní směrem na naši branku a v prvním poločase dokázal pozlobit naši obranu. My jsme chtěli na soupeře vlétnout a dát co nejdříve branku, ale to se nám povedlo až ve 20. minutě, kdy centr Macha uklidil do branky Salfický hlavou. Tito dva borci si role vyměnili, když v 45. minutě našel Salfický volného Macha, a šlo se do kabin. Kluci měli chuť a další branku přidal hlavou v 55. minutě po rohu Dvořáček.

Zbytečný faul Petera v 61. minutě znamenal skvěle kopnutý trestňák a 3:1 . V 72. minutě střídající Tiler uklízí míč do sítě na 4:1. 82. minuta a akce Petera na 5:1 a aby toho nebylo pro diváka málo tak obrovská chyba opět Petera a soupeř snižuje na konečných 5:2. Hráči byly odměněni potleskem zhruba 300 diváků a šlo se na zasloužené pivečko. Pochvalu zaslouží hráči soupeře, kteří i přes nepříznivý stav měli stále chuť hrát, nezalezli, nehráli žádného zanďoura a i přes pět obdržených branek jim patří poděkování a uznání za sympatickou hru."

I. B třída

Starý Máteřov – Nasavrky 0:3 (0:1)

Branky: 35. a 73. F. Dostál, 50. Plíšek. Nasavrky vstoupily do zápasu hrajícího se v nezvyklou hodinu s odhodláním bodovat. Ve 14. minutě po faulu na J. Dostála skončil trestný kop T. Michka těsně vedle. O čtyři minuty později střela O. Čechlovského skončila na břevně. Domácí se dostali do první šance až po pětadvaceti minutách, ale jejich akce skončila střelou mimo. Ve 35. minutě střelu M. Čechlovského brankář domácích vyrazil před F. Dostála a ten vrátili míč do sítě. Za dvě minuty nato hlavičku Boháče po rohovém kopu odvrátil domácí gólman na roh.

Ve 42. minutě rozjel Plíšek akci několika rychlých narážeček, po nichž se ocitl sám před brankářem a nadvakrát se mu podařilo vstřelit gól. V 61. minutě O. Čechlovský dorážel hlavičku Boháče, gól však nebyl uznán pro údajné postavení mimo hru. V 73. minutě po faulu na Boháče proměnil penaltu F. Dostál. V 76. minutě došlo ke zranění hostujícího Krejčího a Nasavrky tak musely dohrávat s deseti hráči. Domácí se však nedokázali prosadit ani proti oslabenému týmu.

Nasavrky: Drášil – J. Dostál (42. Pešek), R. Michek, Dostálek, Hnízdo, M. Čechlovský (50. M. Starý), F. Dostál, T. Michek, Plíšek, O. Čechlovský, Boháč (75. Krejčí).

Cerekvice – Proseč 4:1 (1:0)

Branky: 5. Lebeda, 52. Brychta, 77. Uher, 87. Šeda – 68. Hromádka. Úvod se Cerekvici povedl a hlavou se prosadil Lebeda. Pak se několikrát předvedl gólman Kusý, Proseč byla mírně lepší, takže dusno bylo nejen ve vzduchu, ale o pauze i v kabině domácích. Ti sice zvýšili po brejku zakončeném Brychtou, jenže poté přišla jejich klasická „krizovka", Hromádka snížil a byly tu obavy o výsledek. Klid ale na stranu Slavoje vnesli střídající hráči: hlavičkou Uher a po pěkné akci Šeda. Díky jejich efektivitě domácí zaslouženě zvítězili.

Proseč: Lampárek – Volf, Kunhart, Dvořák, Koutný, Z. Marek, J. Marek, Petr (7. Loskot), Hromádka, Mareš, M. Marek.

Dobříkov – Stolany 2:0 (2:0)

Branky: 26. Ševčík, 41. Houžvička. Už jistý vítěz A skupiny porazil i Stolany. Nasměroval ho k tomu první poločas, kdy Dobříkov mířil dvakrát přesně.
Stolany: Tomáš – Novotný, Hluchník, Tesař, Dvořák, Vávra, Kuchta, Motyčka, Steiner, Jirásek, Hýl.

Chroustovice – Řečany n. L. 0:2 (0:0)

Branky: 71. z pen. a 82. Hostinský. ČK 1:0 (69. Mazánek). Vyrovnané utkání, ve kterém se domácí neprosadili střelecky. Hostím pomohl pokutový kop a druhá branka byla dosažena po faulu na domácí hráče.

Chroustovice: Tuček (39. Bejblík) – Daněk (Bečička), Matucha, Horčička, Demeter (Krejbich), Dvořák, Koreček, Komárek, Tomášek, Mazánek, Dostál.

Hlinsko B – Choltice 1:2 (0:0)

Branky: 79. Slováček – 55. Kratochvíl, 74. Adam. Poslední tým tabulky byl lepší. Svého soupeře přestřílel i předčil v brankových příležitostech. Jenže shořel na jejich neproměňování a hostům pak stačilo využít z minima maximum.

Hlinsko B: Kopecký – Prášek, Popelka, Cepl, Krbálek, Vamberský, Slováček, Veselský, M. Nevole, Bouška, Zavřel Tomáš