Svitavy – Chrudim 2:0


Vladimír Vostradovský, trenér Chrudimi: „V naší hře se příliš projevuje nezkušenost našich mladých hráčů. Střídáme dobré úseky se zbytečnými chybami. Jinak tomu nebylo ani v tomto utkání."

D. Újezd – H. Městec 0:1


Jaroslav Holeček, trenér Heřmanova Městce: „Soupeř nám je dobře znám z loňské sezóny, kdy jsme ho dokázali dvakrát porazit. Vědomi si toho, že mu odešli tři zkušení hráči, jsme chtěli bodovat a nejet domů s prázdnou. Domácí do utkání vstoupili hodně aktivně a nebojácně. V osmé minutě zahrávali dokonce šest rohových kopů a tři standardky.

Pozorná obrana se skvěle hlavičkujícím Salfickým a pozorným Koubou dokázala vše bezpečně odvrátit. Hra se postupně vyrovnala a ke slovu jsme se dostali také my. Zase to byla hra od vápna k vápnu. Nám se povedlo jít do vedení v 38. minutě, kdy si na roh Netušila skvěle naběhl skokan roku Salfický a hlavou otevřel skóre 0:1. Určitě nikdo nečekal, že to bude jediná branka utkání, která rozhodne o naší výhře.

Druhý poločas za drobného deště začali domácí opět aktivně a zle nám znepříjemňovali nedělní odpoledne. Ovšem opět výborný Kouba zamkl bránu a přiváděl domácí hráče i fanoušky k šílenství! My se snažili o vstřelení druhé a uklidňující branky, ovšem hráči měli asi obráceně kopačky a trefovali všechno okolo jen ne to důležité zařízení.

Závěrečným hvizdem rozhodčího skončilo asi ne moc pohledné ovšem bojovné utkání a někteří naši hráči byli doslova šťastní, že je konec. Celý mančaft zaslouží pochvalu za bojovnost, ale dva hráči byli někde jinde než ostatní a to Matěj Kouba a David Salfický. Poděkování patří našim fanouškům za podporu a skvělé fandění. Děkujeme."


Holice – Slatiňany 5:0


Jaromír Hanuš, sekretář SK Spartak Slatiňany: „Odehráli jsme druhý nevydařený zápas po sobě. Prvnímu celku tabulky jsme byli jakžtakž vyrovnaným soupeřem tak prvních 20 minut, pak nás drtil. Ve druhé půli už hráli jeho fotbalisté tak na půl plynu. Přesto jsme utrpěli krutý debakl. Jeho příčiny vidím ve dvou faktorech: chyběly nám opory – Slováčka, Koudelku, Vladyku a Málka nedokázal nikdo z náhradníků absolutně nahradit. A druhou příčinou bylo to, že i celý zbytek týmu podal asi nejslabší výkon v mistrovských zápasech krajského přeboru. Výsledkem bylo potupné 'bůro' v naší síti."Třemošnice – Žamberk 0:0
 po penaltách 5:3


Leoš Cirkl, trenér ŽSK Třemošnice: „Jsem spokojený s výkonem mužstva, který jsme podali v utkání. Hráči dobře zahráli druhý zápas s kvalitním soupeřem po sobě. Škoda nedotažení některých pěkných akcí do gólového zakončení. Je na čem pracovat. Přeji si, aby někteří hráči byli co nejdříve zdravotně v pořádku. Opět musím pochválit celé mužstvo. Vynikli Vojta Petr, Petr Šindelář, Jiří Šebek, Ondřej Vančura a Jiří Janda."

Č. Třebová – Hlinsko 2:2 
po penaltách 3:2.

Jiří Skála, trenér FC Hlinsko: „Do utkání jsme vstoupili aktivně a už v páté minutě po rohu otevřel hlavou skóre Lukáš Cach. V tu dobu jsme byli hodně aktivní a hrálo se prakticky na půlce Třebové. Netrvalo to však dlouho, když po nenápadné akci domácích bylo vyrovnáno.

Poté jsme vypadli ze hry a úlohy se vyměnily. Hráči Třebové nás v tu chvíli přehrávali. Pak se hra opět vyrovnala a nám se vzápětí po nedorozumění domácí obrany podařilo vstřelit druhý gól, když Denis Mayer obešel gólmana a dával do prázdné brány.

Nástup do druhého poločasu patřil domácím, kdy po jednom z centrů do vápna přišla vyrovnávací a konečná branka. Chtěli jsme určitě víc než bod, ale reálně musím uznat, že se jednalo o vyloženě remízový zápas, kdy každý chvilku tahal pilku. K penaltám dodám jediné – zrušte tohle pravidlo!"