Ve 4. třídě se ve šlágru kola v sobotu utkaly první dva týmy tabulky: Žlebské Chvalovice doma nestačily na Tuněchody B, které tak svého soupeře dotáhly bodově na čele.

3. třída

Hrochův Týnec – Orel 4:2 (1:0)

Branky: 25. Horák, 87. Spilka, 49. a 51. Kološ – 82. Machač, 68. Kouba. Domácí poslali do druhé půle na hřiště Kološe, který se jako správný žolík po pár minutách pobytu na hřišti odměnil dvěma brankami a přispěl tak výraznou měrou k výhře svého týmu. Sestava vítězů: Dubský – Koucký, Nevečeřal, Kysilko, Unger, Šedivý, Beneš, Petrlík, Polnický, Spilka, Horák (Štrajt, Kološ, Wenig).

Prachovice – Miřetice B 4:0 (2:0)

Branky: 4., 13. a 55. Macháček, 50. Karvai. Čtyři desítky diváků sledovaly jasnou výhru domácích, k níž položil základ hattrickem Rostislav Macháček. Sestava vítězů: M. Kudyn – Horyna, Luňáček, Mrázek, Syrovec, Karvai, Červeňák, P. Kudyn, Jakub Bohatý, Macháček, Jan Bohatý (J. Hrdlička).

Slatiňany B – Horní Bradlo 10:0 (6:0)

Branky: 1. Wenzl, 5., 12. a 59. Jeřábek, 30., 44. a 58. Kápička, 34. Kudrnka, 69. Sotona, 70. Morávek. Další jednostranná záležitost domácí rezervy, která má z posledních tří zápasů 9 bodů a skóre 28:0. Sestava vítězů: Opočenský – O. Zdražil, Opavský, Wenzl, Jandík – Kápička, Marzak, Sýkora, Kudrnka – Ficek, Jeřábek (Sotona, Morávek, Drahý).

Rosice – Ctětín 1:3 (1:1)

Branky: 7. Dvořák – 43. Malina, 54. Tomek, 81. Janoušek. Po gólově vyrovnané první půli vstřelili hosté v úvodu druhé rychlou branku a o pojistku ctětínské výhry se devět minut před koncem postaral Janoušek. Sestava vítězů: Dubský – Konrád, Dvořáček, Sodomka, Tomek, Malina, Koreček, Janoušek, Meduna, Chrbolka, Pilař.

Bořice – Luže B 3:1 (3:0)

Branky: 16. M. Kučera, 23. a 29. Havlíček – 87. Černohorský. Ve vyrovnaném utkání se šancemi na obou stranách podržel domácí gólman Pospíšil. Sestava vítězů: Pospíšil – Hrozen, F. Halatka, M. Kučera, A. Halatka, Němec, Dohnal, Havlíček, J. Kučera, Fidler, M. Douda (T. Douda, Durilla).

Rváčov – Trhová Kamenice 4:1 (3:0)

Branky: 8. a 73. Jeníček, 39. Švec, 42. Novák, 73. Jeníček – 47. Vodička. Protože hosté podali velmi dobrý výkon, měl Rváčov s povinným vítězstvím velké starosti. Sestava vítězů: Kyncl – Štefl, Novotný, Švec, Sláma, Bečička, Eis, Jeníček, Novák, Záhorka, Odstrčil (Půlpán, Meloun).

Dřenice – Heřmanův Městec B 0:1 (0:1)

Branka: 20. Večeřa. 140 diváků vidělo vyrovnané derby, kterému by asi více slušela remíza. Dřeničtí ale neproměnili Kaplanem ani pokutový kop. Sestava vítězů: Jandáček – Mach, Diessl, Volejník, Šafránek, Vytlačil, Herget, Večeřa, Řehák, Vojtěch, Kápička (Zahrádka, Kanderka, Krejčík, Pilný, Kučera).

4. třída

Míčov – Ronov B 3:1 (1:0). Branky: 46. Douděra, 59. Kroutil, 73. Šindelář – 58. Chadraba.

Žlebské Chvalovice – Tuněchody B 2:6 (0:5). Branky: 70. a 79. Lipenský Ondřej – 9. Faltejsek, 13. Hýl, 20., 33. a 39. Doucha, 90. Hauer. Domácí v boji o první místo po roce a půl popré prohráli na svém hřišti. Domácí i přes hrozivě vypadající výsledek byli po celý zápas mírně lepším týmem, ale hostující Tuněchody byly produktivnější ve využívání rychlých brejků, a tak si po zásluze si odváží všechny body.

Městec – Bojanov 4:2 (4:2). Branky: 23., 28. a 36. Kyncl, 31. Novotný – 9. Tesař, 34. Honzíček.

Bítovany – Jenišovice 2:1 (2:0). Branky: 15. J. Brdička, 29. Dvořák – 68. Klesal.

Kameničky B – Načešice B 4:1 (1:0). Branky: 11. Mitáček, 53. a 74. Čermák, 65. Valla – 54. Vacek.

Krouna B – Nasavrky B 1:3 (1:1). Branky: 26. Stodola – 43., 78. a 88. Boháč.

Stolany B – Chroustovice B 11:3 (5:0). Branky: Jirásek 4, Dostál a Hýl 2, Jenka, Starý, Ceral – Tégl, Komárek, Bečička. (spa, rp)