V tomto zápase padlo hned šest branek. Stejný gólový příděl viděli i diváci v Horním Bradle, kde domácí mužstvo deklasovalo tým z Luže 6:0. Řečeno tenisovou terminologií, hostům zazpíval „kanár". V dalších utkáních už hráči šetřili střelným prachem.

III. třída

Hr. Týnec – Tuněchody B 2:4 (1:1)

Branky: 40. a 89. Polnický – 53. a 60. Doucha, 43. Faltejsek, 65. Kučera.

V prvním poločase se hrál oboustranně vyrovnaný fotbal s několika šancemi. Oba mančafty využily shodně po jedné příležitosti. Ve druhé půli domácí museli nuceně střídat a vzápětí začali ztrácet fyzicky, čehož hosté brzy využili a rozhodli zápas ve svůj prospěch. Hrochovotýneckým se podařilo na konci už jen zkorigovat stav.

Sestava vítězů: Elich – Černý, M. Fišer, Durilla, R. Fišer (46. Křivka), Vávra (56. Radouš), Bořil, Faltejsek (46. Horák), Pískač, Doucha, Kučera.

Žl. Chvalovice – Krouna
 2:0 (2:0)

Branky: 20. a 22. Veselý.
Vychytaná nula: Vašíček.

Hosté byli po většinu utkání lepším týmem, ale bez gólového efektu. Všechny jejich šance likvidoval výborně chytající Vašíček, který si tak připsal první čisté konto ve třetí třídě.

Sestava vítězů: Vašíček – Kamenský, Procházka (65.Miřejovský), Polák, Železný (70.Culek), Němec, Opočenský, Veselý (88.Tesarčík), Žďánský, Buchl, Novák.

Horní Bradlo – Luže 6:0 (4:0)

Branky: 32., 34. (pen.) a 43. Kroutil ml., 15. Bílek, 48. Kroutil st. 84. Pospíšil.

Během prvních deseti minut si sice hosté vytvořili dvě slušné brankové příležitosti, ale brankář Vrbka míč za svá záda nepustil. Poté se domácí probudili a po zbytek zápasu měli převahu, kterou vyjádřili i střelecky.

Sestava vítězů: Vrbka – Kumpan, Semerád, Dalecký, Bláha, Jílek, Šírek (46. Dostál), Pecina, Kroutil ml., Maruna (76. Sádovský), Kroutil st. (66. Pospíšil).

Miřetice B – Bořice 1:1 (0:1)

Branky: 65. Hladký – 25. Havlíček.

Zápas mezi mužstvy Miřetic a Bořic nabídlo vyrovnanou partii. Hosté se sice dokázali gólově prosadit jako první, a to ještě během prvního poločasu. Přesto však mohli ze zápasu odcházet poraženi. Nejprve totiž Hladký v 65. minutě vyrovnal. O deset minut později pak ještě neproměnil penaltový kop. Remíza a dělba bodů je však naprosto zasloužená.

Prachovice – Bítovany 3:1 (1:1)

Branky: 55. a 57. Jerusalém, 11. Brožek – 39. Bohuněk.

Do Prachovic zavítal nováček třetí třídy z Bítovan. Domácí se dokázali prosadit už po jedenácti minutách hry. Na tuto trefu ještě v prvním poločase zareagoval vyrovnávací brankou Bohuněk. Rozhodující úder zasadil hostům Petr Jerusalém, který se trefil hned dvakrát v rozmezí dvou minut. Bítovanští se na vyrovnání již nezmohli a tři body tak zůstali v Prachovicích.

Sestava vítězů: Červeňák – Bohatý, Luňáček, Čep, Horyna, Machač, Brožek, Katrušin (2. Vojáček), Macháček, Jerusalém, Syrovec.

Orel – Chrast
 1:1 (1:0)

Branky: 26. Vojtěch – 69. Greguš.

Na hřišti TJ Orel dojeli k druhému kolu 3. třídy chrastečtí fotbalisté. K vidění bylo vyrovnané utkání. Jako první se gólově prosadil domácí Patrik Vojtěch, hosté však dokázali zásluhou Greguše vyrovnat dvacet minut před závěrečným hvizdem. I v tomto zápase je dělba bodů spravedlivá.

IV. třída

T. Kamenice – Skuteč B 2:2 (0:1)

Branky: 47. a 78. Kábele – 36. Vrána, 62. Šmaha.
 Vyrovnané utkání, ve kterém se obě mužstva dokázala dvakrát prosadit. V Trhové Kamenici se tak spravedlivě dělily body.