I. A TŘÍDA

Slatiňany - Č. Třebová B 7:3

Branky: 3., 36. a 63. Zdražil, 6. a 45. Koráb, 29. Hanuš, 80. Beneš 57. a 78. Fohl, 86. Macko.

Domácí vlétli na soupeře jako uragán a již po šesti minutách vedli po brankách Zdražila a Korába 2:0. Poté se na nějaký čas hra uklidnila, aby po půlhodině přidal Hanuš po rohovém kopu třetí úspěch Spartaku. Do přestávky pak přidali domácí zdecimovanému soupeři Zdražilem a Korábem další dvě branky, k tomu ještě několik dalších tutovek gólem neskončilo a rezerva České Třebové byla zralá „na ručník". Po změně stran Slatiňany trochu ubraly plyn a v 57. minutě brankář Augustin svou hrubkou nabídl soupeři korekci. Za šest minut ale završil svůj hattrick Zdražil (6:1). Zbývající půlhodina střetnutí se odehrála prakticky bez obran, šance střídala šanci, a tak 80 diváků vidělo třeba brejk čtyř domácích na jediného soupeře, po němž upravoval Beneš už na 7:2. Konečné skóre podtrhl v 86. minutě nádhernou ranou do šibenice hostující Macko. Slatiňany tak po třech kolech vládnou tabulce bez ztráty bodu při skóre 17:4.

Sestava Spartaku Slatiňany: Augustin Kovařík, Mihulka (65. Marzak), Beneš, Kudrnka Pokorný (75. Kudyn), Hanuš, Trňák (52. Kopecký), D. Tesař, Zdražil (71. Koblasa) Koráb (82. Louvar).

Načešice - Hlinsko B 2:0

Branky: F. Jirásek, Svoboda.

Ve vyrovnaném utkání otevřel skóre v prvním poločase Filip Jirásek. Hosté se snažili srovnat stav a hned dvakrát nastřelili tyč. Po přestávce po rohovém kopu pojistil vítězství Načešic hlavou Michal Svoboda. Hlinečtí se představili jako fotbalový tým, ovšem alespoň na bod nedosáhli. Na rozdíl od zápasu s Luží bylo utkání, které sledovalo 150 diváků, odehráno v duchu fair play.

Sestavy Mezilesí Načešice: J. Novák M. Chmelík, Bříza, Petřík, Mládek, Knapík, Nevečeřal, Svoboda, F. Jirásek, Zita, Levinský (M. Novák, Tomčík, D. Jirásek, Lédl). FC Hlinsko B: Jindřichovský Ptáček, Volf, Prášek, Hrubý, Novák, Krbálek, R. Netolický, Odstrčil, Zavřel, Slavík (Bříza, V. Netolický, Pešek, Bidmon).

Shrnutí výsledků

Staré Hradiště - Přelouč 1:1 (0:1), pen. 1:3. Branky: Hýsek Ulrych. Slatiňany - Česká Třebová B 7:3 (5:0). Branky: Zdražil 3, Koráb 2, Hanuš, Beneš Fohl 2, Macko. Načešice - Hlinsko B 2:0 (1:0). Branky: F. Jirásek, Svoboda. Luže - Kunčina 5:0 (2:0). Branky: Dvořák 2, J. Kapitola, Karal, Herman. Vysoké Mýto B - Heřmanův Městec 4:2 (1:0). Branky: Dvořák 3, Motl M. Jablečník, Salfický. Svitavy B - Chrudim C 0:1 (0:0). Branka: Meduna. Pomezí - Srch 1:1 (1:0), pen. 4:3. Branky: J. Nespěšný Putnar.

Chroustovice - Dobříkov 4:2

Branky: Uhlíř 3, Brychnáč Fajfr, J. Horníček.

Oproti minulému zápasu se tentokrát Chroustovicím povedl vstup do utkání, když v prvních jedenácti minutách vstřelili Uhlířem dvě branky. Dobříkov po těchto obdržených gólech více otevřel hru a byl nebezpečný, vsítit kontaktní branku se mu ale povedlo až v nástupu do druhého poločasu (2:1). Chvíli poté však střelec zápasu Uhlíř opět vrátil domácím dvougólový náskok a tím prakticky rozhodl o vítězi. Příznivci Chroustovic si po střetnutí „lebedili", že tentokrát dělal v zápase chyby někdo jiný a radují se ze zisku prvních letošních bodů.

Sestava SK Chroustovice: Tuček Koreček, Tichý, Matucha, Mazánek, Klesak (46. Popp), Hotovec, Dvořák, Tomášek, Uhlíř (87. Besperát), Brychnáč (83. Rejman).

Chroustovice - Dobříkov 4:2 (2:0). Branky: Uhlíř 3, Brychnáč Fajfr, J. Horníček. Libišany - Sruby 5:2 (0:1). Branky: Brož 2, Svatoň 2, Gottwald Šeda, Gerčák. Mnětice - Nasavrky 2:4 (2:2). Branky: Tláskal 2 Dostál 2, Čechlovský, Boháč. Zámrsk - Sezemice 2:0 (1:0). Branky: Bálek z pen., Csernyanszký. Roh. Bělá - Proseč 4:1 (1:1). Branky: Tomič 2, Strouhal, Starý z pen. vlastní. Prosetín - St. Mateřov 3:5 (3:4). Branky: Kulháň, A. Šafránek, Haman Žďára 2, Holek, Klíma, vlastní. Řečany - Rosice 2:0 (0:0). Branky: Bank, M. Moravec.

1. Libišany 3 3 0 0 12:3 9

2. Zámrsk 3 3 0 0 10:1 9

3. Řečany n. L. 3 2 0 0 7:2 8

4. Rohovládova Bělá 3 2 0 0 6:2 7

5. Nasavrky 3 2 0 0 9:6 7

6. Starý Máteřov 3 2 0 1 10:7 6

7. Dobříkov 3 1 0 1 6:6 5

8. Sruby 3 1 0 2 6:7 3