I. A TŘÍDA

Letohrad B - Třemošnice 1:2 (1:1). Branky: 13. Kabourek 33. a 81. Papoušek. Třemošnice: Luňáček Karvai, V. Rychnovský, Culek, Kadlec O. Vančura, J. Vančura, Tichý (46. Jarkuliš), Papoušek Šebek, Forman (65. V. Petr). Třináctá minuta byla pro hosty smolná, neboť po zaváhání obrany inkasovali gól od Kabourka.Ve 33. minutě srovnal ze skrumáže Papoušek na 1:1. Deset minut před koncem obešel týž hráč ve vápně dva obránce a umístěnou střelou upravil na 1:2. Mohl zaznamenat i hattrick, ale trefil jenom tyč.

D. Újezd - MFK Chrudim C 0:1 (0:0). Branka: 67. Havránek. MFK C: Vostradovský Zita, Zeman, Šibrava, Řezníček Hlavatý, M. Holub, Langr, Havránek Vágner, Kratochvíl (Stoklasa, Beneš, Hrstka, Tejnecký). Chrudimský „Celtic" si v I. půli vytvořil několik nadějných šancí, ale bez gólového efektu. Druhá půle byla podstatně vyrovnanější, ale výhru si zajistili Chrudimští po zdařilé akci Havránka v 67. minutě. On i Řezníček navíc trefili tyč.

Bítovany - St. Hradiště 6:0 (3:0). Branky: Koráb 3, Mihulka, L. Kopecký z pen., J. Kopecký. Bítovany: Richter Hýl, V. Hromádko, Tichý (85. Chaloupka), Čechlovský, J. Kopecký, Slováček, Koudelka, Mihulka (75. Holík), Koráb, L. Kopecký (80. J. Hromádko). Nováček vlétl do vyšší soutěže jako uragán. Skóre otevřel ve 22. minutě Mihulka. Po půlhodině došlo k zajímavé situaci. Po faulu na L. Kopeckého byla nařízena penalta, kterou však Mihulka neproměnil. Když však chtěl vyražený míč dopravit do sítě, byl rovněž faulován a z následné další penalty L. Kopecký zvýšil na 2:0. Pak už to bylo jenom otázkou výše skóre, vítězové ještě neproměnili další šance, soupeř nevystřelil za celý zápas ani jednou na jejich bránu. Pokud svěřenci trenéra Miloslava Kudrnky podobné výkony zopakují častěji, mohou čeřit vodu i na špici vyšší soutěže.

H. Městec - Libchavy 2:0 (0:0). Branky: Čechlovský 2. H. Městec: Čihák Roman Chudomel (46. Ráliš), Tiler, Hamsa, Volejník Hlaváč, Šafránek, M. Svoboda, Čechlovský (85. Dědič) D. Svoboda (83. Vašíček), Salfický. Na úvod sezony předvedla obě mužstva pěkný fotbal. V I. poločase získali domácí převahu, vytvořili si řadu střeleckých příležitostí, ale bez efektu. V celku Libchav to byl v první půli Kubíček, který nejvíce zlobil obranu Jiskry. Po změně stran již zkušenější domácí tým pomalu získával otěže utkání, střeleckou zodpovědnost na sebe vzala mladá posila Roman Čechlovský, který dal oba góly.

I. B TŘÍDA

Načešice - Krouna 3:0 (2:0). Branky: Danek Jirásek 2, Radek Chmelík. Načešice: Jiří Novák Bříza, Radek Chmelík, Petřík, Tomčík, Hladina, Martin Chmelík (70. Filip Jirásek), Dobrovolný (65. Matěj Novák), Nevečeřal, Danek Jirásek, Pokorný . Krouna: Bárta Zdeněk Ducheček, Martin Ducheček, Stodola, Bečička, Pešek, Holas, Skala, Macháček (60. Truneček), Černý (65. Tušla), Svatoň. Zasloužené vítězství domácích fotbalistů. Rozdíl ve skóre mohl být i vyšší. Férový soupeř si vybral v tomto utkání nováčkovskou daň, ale zachoval si sympatickou tvář.

Slatiňany - Luže 4:1 (2:1). Branky: Sokol, Hlušička, Trňák, Hanuš z pen. Tesař z pen. Slatiňany: Borek Nevečeřal (17. Kudyn), Bř. Jeřábek, Opavský, Kudrnka Dostál, Hanuš, Sokol, Kollert (81. Kovařík) Trňák, Hlušička (71. Svoboda). Luže: Vrbka Roubínek, J. Kapitola, Stehlík, Tichý Šavelka, Pudil, M. Kapitola (78. Neumann), Pitra Brychnáč (59. Černohorský), Tesař. Derby bylo pikantní v tom, že v barvách hostů nastoupili hned čtyři bývalí hráči Spartaku Vrbka, Brychnáč, Wenzl a Tesař. Ve 2. minutě Sokol nacentroval přízemní míč před střed brány, kam nabíhal Dostál, ale míč nezasáhl. Dokonale však svým pohybem zmátl gólmana Vrbku, který reagoval na jeho pohyb, a míč zapadl nikým netečován až za zadní tyč 1:0. Tento gól však spíš nabudil hosty. Ve 4. minutě nevinný centr Pudila z levé strany ťukl nečekaně na břevno domácí brány. V 6. minutě posoudil hlavní sudí po brejku hostí do naší rozhozené obrany tísnění Tesaře vracejícím se Kudrnkou velmi přísně jako penaltu a tu s pomocí tyče proměnil „Angličanem" právě Tesař 1:1. V 19. založil krásnou akci Trňák, jenž uvolnil Dostála, ten předložil milimetrovou přihrávku na malé vápno před prázdnou bránu a tam Hlušičkovi stačilo jen nastavit nohu 2:1. V 53. minutě Hanuš prošel až k brankové čáře, předložil míč k bližší tyči na Trňáka a tomu dorážka z metru skoro do prázdné už problémy nedělala 3:1. Tečku za výsledkem udělal v 86. minutě Hanuš, který byl podražen a sám proměnil penaltu 4:1.

Holice B - Hlinsko B 1:4 (1:1). Branky: V. Englich Marek 2, zavřel, vlastní. Hlinsko B: Jindřichovský Janoušek, Holubec, Volf, Picek Krbálek, Bříza, Martin Nevole, D. Jeníček Boguaj, Zavřel (Prášek, Bidmon, Marek Jeníček). Zkušená holická rezerva se ujala vedení, ale to ji možná ukolébalo. Hlinečtí do poločasu vyrovnali a po hodině hry třemi góly výrazně otočili skóre ve svůj prospěch.

Řečany - Prosetín 3:0 (1:0). Branky: Bank 2, Chára. Prosetín: Vostradovský Černý, M. Haman, Kropáček, P. Haman J. Ročňák, Tichý, A. Šafránek, Karásek- F. Šafránek, Remeš (Kulháň, Šikl, M. Ročňák). Hosté v přípravném období předváděli kvalitní hru, ale tentokrát podali velmi nekvalitní výkon a soupeř z Pardubicka tak měl velmi usnadněnou cestu ke třem bodům.

Kameničky - Miřetice 4:1 (0:0). Branky: F. Sádovský 2, Janáček, Moučka T. Řezníček. Kameničky: Hladký Urbánek, Nekvinda, Hromádko, Fr. Sádovský, Sadílek, Jehlička, Jos. Adámek, Moučka, Horák, Perko (Janáček, Pavel Chmelík, Jakub Chmelík, Pavel Adámek. Miřetice: Alinče Dejnožka, Polívka, Slanina, Michal Najman, Beran, P. Řezníček, Hájek, T. Najman, T. Řezníček (Douša, Sokol, Doležal). Hosté v prvním poločase neproměnili několik brankových šancí, po obrátce šli do vedení, ale pak už otěže zápasu převzali domácí, kteří otočili výsledek po gólech z trestného kopu, penalty, brejku a nakonec přímo střelou od rohového praporku.

I. B TŘÍDA skupina A

Slatiňany Luže 4:1 (2:1). Branky: Sokol, Hlušička, Trňák, Hanuš Tesař z pen. V. Mýto B Sezemice 6:1 (2:1). Branky: Matula 3, Mikan 2 (obě z pen.), Lipavský Borovec. Načešice Krouna 3:0 (2:0). Branky: D. Jirásek 2, Chmelík. Kameničky Miřetice 4:1 (0:0). Branky: F. Sádovský 2, Janáček, Moučka T. Řezníček. Řečany Prosetín 3:0 (1:0). Branky: Bank 2, Chára. Holice B Hlinsko B 1:4 (1:0). Branky: V. Englich Marek 2, Zavřel, vlastní. H. Jelení Rosice 1:0 (0:0). Branka: Kaňkovský.

I. A TŘÍDA

Zámrsk Svitavy B 2:1 (1:1). Branky: R. Matoušek, vlastní Stenzl. Březová nad Svitavou Pardubičky 2:1 (1:1). Branky: Novotný 2 Kutílek. Letohrad B Třemošnice 1:2 (1:1). Branky: Kabourek Papošek 2. Bítovany Staré Hradiště 6:0 (3:0). Branky: Koráb 3, Mihulka, L. Kopecký z pen., J. Kopecký. Dolní Újezd MFK Chrudim C 0:1 (0:0). Branka: Havránek. Valy Srch 2:3 (0:2). Branky: nehlášeno Prachenský 2, Holina. Heř. Městec Libchavy 2:0 (0:0). Branky: Čechlovský 2.