I. A TŘÍDA

Libchavy - Třemošnice 1:0 (1:0). Branka: nehlášena. Třemošnice: Vojáček Karvai (46. Z. Petr), Culek, Kalina (72. Jablečník), O. Rychnovský O. Vančura, J. Vančura, Papoušek, Forman Jarkuliš (66. Tichý), Šebek. Z pěkného hřiště v Libchavách se hostům nepovedlo dovézt ani bodík, přestože měli o dost více šancí nez nováček soutěže. Po stejné chybě jako v utkání s H. Městcem, když Kalina (jako poslední hráč) nepřerušil jednoduše ve středu hřiště postup hrotového útočníka na branku Třemošnice, vstřelili domácí v 18. minutě velmi laciný gól do prázdné brány. Rozdíl je v tom, že hosté tentokrát nevstřelili ani branku. Domácí tým dal do utkání srdce. Ztráta všech bodů mrzí, obzvlášť když soupeř nepatřil k těm kvalitním. Řízení utkání nám nepřísluší hodnotit, od toho je delegát. Jen však jeden postřeh. Utkání skončilo (radši) v 88. minutě, i když bylo za co nastavovat. Přibližujeme jen největší šance hostů. 12. minuta 200% šanci Jarkuliše díky špatnému řešení v koncovce likviduje brankář domácích. 13. minuta. hlavička O. Vančury z bezprostřední blízkosti míjí bránu domácích jen o centimetry. 19. minuta - J. Vančura střílí jen těsně mimo, 35. minuta nikdo z hostů snad ani nechtěl dát gól do odkryté brány hostí. 44. minuta domácí hráč zalehl ve vlastní šestnáctce míč a odehrál ho rukou (píšťalka rozhodčího však mlčí). 55. minuta v šanci O. Vančura chybí krůček. 60. minuta hlava Kaliny ze 100 % šance míjí bránu. 63. minuta vstřelit gól odmítá Forman. 74. minuta Šebek hlavou nad bránu, když už je domácí gólman překonán. 88. minuta Jablečník z hranice šestnáctky míří krásný volej těsně nad bránu domácích a rozhodčí zápas končí. Pravdou je, že domácí zahodili ve 42. minutě jedinou šanci ke vstřelení ještě jedné branky.

Letohrad B - MFK Chrudim C 0:3 (0:0). Branky: Havránek 3. MFK C: Šmahel Koreček, Šibrava, Zeman, Zita Mervart ( 70. Tlapák ), Holub, Langr, Havránek Tejnecký (80. Zrůst), Kratochvíl. Obě rezervy se utkaly na přírodní trávě v Mistrovicích. Hrál se rychlý, bojovný fotbal se šancemi na obou stranách. Pěknými zákroky se prezentovali oba brankáři. K pohlednému utkání přispěla svou měrou obě mužstva. V 52. se po výkopu chrudimského brankáře Šmahela dostal míč k Havránkovi a ten lobem přehodil domácího brankáře 0:1. V 63. se po důrazném sledování míče chrudimským Korečkem a jeho nahrávce dostal ke střele Havránek a trefil přesně k tyči z hranice šestnáctky 0:2. S domácími hráči toto otřáslo a na dno je dostal o minutu později opět Havránek, který svým třetím gólem v utkání dovršil hattrick, když se mu podařilo přelobovat vyběhnuvšího domácího brankáře, tentokrát hlavou z hranice šestnáctky 0:3. Od této chvíle bylo na hřišti jen jedno mužstvo, a to chrudimský „Celtic", který si tak zajistil další tři body a na podzim ještě neinkasoval.

H. Městec – Srch 3:1 (3:1). Branky: 6. Tiller, 10. Ráliš, 33. Hlaváč – 22. Práchenský. H. Městec: Čihák (85. Vašíček) – Mach (57. Roman Chudomel), Šafránek (79. Synek), Ráliš, Volejník, Tiller, Hlaváč, M. Svoboda, Hamsa, D. Svoboda (89. Augustin), Salfický. Než se ambiciózní hosté stačili rozkoukat, tak v Bažantnici prohrávali 2:0 zásluhou Tillera a Ráliše. Ovšem ve 22. minutě jim vyšel protiútok, na jehož konci byl Práchenský, který korigoval na 2:1. Ve 33. minutě však nejlepší muž na hřišti, domácí kapitán Hlaváč, z trestného kopu uzavřel skóre. Domácí svou hrou bavili 500 diváků o tradiční pouti. Stínem utkání bylo zranění brankáře Čiháka po srážce s protihráčem.

Bítovany – Svitavy B 6:2 (4:2). Branky: Mihulka 3, Čechlovský 2, L. Kopecký – Schejbal, Steinz. Bítovany: Richter – Hýl, V. Hromádko, Tichý, Čechlovský – J. Kopecký, Chaloupka, Holík, Mihulka – Koráb, Rahimič. O posvícení se hrál velmi pěkný fotbal za návštěvy 150 diváků. Již v I. půli bylo jasné, kdo je pánem na hřišti, soupeř však stačil dvakrát korigovat. Po změně stran si již vítězové tři body v pohodě pohlídali a soupeře k ničemu vážnému nepustili.

I. A TŘÍDA

Březová n. S. Zámrsk 1:1 (0:1). Branky: Zatočil Csernyanszký. Valy Pardubičky 1:2 (0:1). Branky: Bažant z pen. Krejčí, Poláček. Libchavy Třemošnice 1:0 (1:0). Branka: Martiňák. Letohrad B Chrudim C 0:3 (0:0). Branky: Havránek 3. Bítovany Svitavy B 6:2 (4:2). Branky: Mihulka 3, Čechlovský 2, L. Kopecký Scheib, Stenzl. Dolní Újezd Staré Hradiště 3:1 (2:1). Branky: Havran, M. Vomáčka, Kolčava Vykoukal. H. Městec Srch 3:1 (3:1). Branky: Tiler, Ráliš, Hlaváč Práchenský.

I. B TŘÍDA

Rosice n. L. - Krouna 1:0 (1:0). Branka: 10. Berger. Krouna: L. Bárta Stodola, M. Ducheček, Holas, Z. Ducheček Skala, Svatoň, Bečička, Truneček Macháček (88. J. Bárta), L. Pešek (46. Kulhavý). Do domácí brány se opět postavil Frinta, jenž při absenci Cincibuse přišel na měsíční hostování z Dřítče. Na rozdíl od prvních dvou zápasů této sezony se Rosice jako první ujaly vedení. Hned po deseti minutách hry přihrál Slováček po zemi Bergerovi, který před odkrytou svatyní nezaváhal 1:0. To však byla na delší dobu poslední ze zakončených akcí. Oba týmy si na větší příležitosti počkaly až do druhého poločasu. Ve 47. minutě zakončoval hostující Macháček hlavou vedle. V 62. minutě přihrával Lejsek z levé strany do pokutového území, ale nikdo z Rosických míč nezasáhl. Šest minut před koncem se dostal do slibné pozice Hamerský, ale bránu přestřelil. A v závěru se ještě snažili hosté vyrovnat, když po trestném kopu zakončil Bečička do boční sítě.

Načešice - Sezemice 2:1 (1:0). Branky: Chmelík, Tamchyna Popílka. Načešice: Lédl Bříza, Chmelík, Petřík, Tamchyna, Hladina (55. Levinský), Aleš Jirásek (85. Novák), Nevečeřal, Danek Jirásek, Tomčík (90. Marek), Pokorný. V prvním poločase Mezilesí z mnoha šancí vstřelilo jen jednu branku. Ve druhé sice zvýšilo na 2:0, ale pak inkasovalo podle diváků „hloupou bramboru" a posledních dvacet minut doslova z posledních sil hájilo jednobrankový náskok.

Řečany – Miřetice 2:0 (1:0). Branky: Matoušek, Novotný. Miřetice: Alinče – P. Řezníček, Dejnožka, Doležal, Sokol – Kouba, Beran, Hájek, T. Najman – T. Řezníček, Dejdar (Slanina, Procházka, Polívka). Tým z Pardubicka zvítězil zaslouženě, v utkání měl výraznou převahu. Ale i hosté si vytvořili nějaké šance, ovšem bez efektu.

Holice B – Luže 1:1 (0:1). Branky: Horyna – Horák. Luže: Vrbka – Pitra, Roubínek, Šavelka, Tichý – Brychnáč, Tesař, J. Kapitola (10. Stehlík), Horák – Dvořák, Jankovský. Nováček vstřelil před odchodem do kabin v první půli rychlý brejk ke gólu Horáka. Po přestávce domácí přidali a podařilo se jim vyrovnat. navíc brankář Vrbka zneškodnil několik jejich šancí.

V. Mýto B – Prosetín 1:1 (0:0). Branky: Mikan – Vodvárka. Prosetín: Vostradovský – Tichý, M. Haman, Kropáček, Šikl, Novotný, Zvára, Vodvárka, J. Ročňák, Remeš, F. Šafránek (Černý, P. Haman, Felkl). Zápas nabídl vcelku vyrovnanou partii, a tak je remíza spravedlivá.

H. Jelení – Hlinsko B 4:1 (2:1). Branky : 13. Pinkas, 16. Dědič z pen., 51. Šubrt, 88. Horáček – 37. Slavík. Hlinsko B: Jindřichovský – Veselský, Volf, Holubec, Dvořák – Krbálek, Bříza, Holec, Zavřel – Boguaj, Slavík (65. M. Nevole). Ve vyrovnaném utkání rozhodl důraz a využité šance domácího týmu . Na dva slepené góly Hlinsko zvýšilo aktivitu, ale z několika šancí jenom snížilo. Ve 2. poločase při snaze vyrovnat inkasovalo „béčko" nádherný gól z 35 metrů a i přes další šance nedokázalo zápas zdramatizovat. Početné publikum při posvícení vidělo ještě v závěru gól z brejku a mohlo začít oslavovat.

I. B TŘÍDA skupina A

Načešice Sezemice 2:1 (1:0). Branky: R. Chmelík, Tamchyna Popílka. Rosice nad Labem Krouna 1:0 (1:0). Branka: Berger. Řečany nad Labem Miřetice 2:0 (1:0). Branky: Matoušek, Novotný. Vysoké Mýto B Prosetín 1:1 (0:0). Branky: Mikan R. Vodvárka. Holice B Luže 1:1 (0:1). Branky: Horyna Horák. Horní Jelení Hlinsko B 4:1 (2:1). Branky: Pinkas, Dědič, Šubrt, Horáček Slavík. Slatiňany Kameničky. Utkání se bude hrát ve čtvrtek 30. srpna od 18 hodin.

1. Načešice 3 3 0 0 9:2 9

2. Řečany n. L. 3 3 0 0 6:0 9

3. H. Jelení 3 2 1 0 7:3 7

4. Slatiňany 2 1 1 0 6:3 4

5. V. Mýto B 3 1 1 1 7:5 4

6. Luže 3 1 1 1 5:5 4

7. Holice B 3 1 1 1 5:7 4

8. Kameničky 2 1 0 1 4:2 3