Třemošnice - MFK Chrudim C 0:3 (0:1). Branky: 16. Meduna, 75. Holub, 83. Dastych. Třemošnice: Luňáček Karvai (77. Oswald), Kunášek (83. Charvát), Culek, Kalina - O. Vančura, J. Vančura, Šindelář (65. M. Kodeš), Král Šebek, Forman (77. J. Jelínek). MFK C: Kudláček, Krystl, Zeman, Zíta, Veselský, Meduna (86. Šibrava), Andrle, Kovář (65. Mervart), Dastych, Holub, Mlynka (80. Hrstka). Domácí postrádali šest stabilních hráčů, ale proti favoritovi podali kvalitní výkon. Kdyby využili tři loženky v úvodu II. půle, mohl být výsledek pro ně příznivější.

Valy - Bítovany 1:3). Braky: 49. Bažant 53. Hýl, 56. z pen.) a 87. L. Kopecký. Bítovany: Augustin Hýl, Slováček, Hromádko, Tichý, J. Kopecký, Mihulka, Koudelka, L. Kopecký, Koráb, Vágner (Holík, Chaloupka). Ve 49. minutě tečoval hlavou trestný kop Budinského Bažant a otevřel skóre. Za čtyři minuty srovnal tvrdou přízemní střelou Hýl. V 56. minutě dostal po faulu Mihovského šanci kopat penaltu Kopecký a otočil na 1:2. Týž hráč uzavřel skóre po samostatném úniku v 87. minutě.

Rosice - Luže 1:0 (1:0). Branka: 24. D. Rousek. Luže: Vrbka Roubínek, Kopecký, Mužíček, Komárek Harenčák ( 46. M. Kapitola), Mašek, Brychnáč (77. Shejbal), Stehlík (46. J. Kapitola) Šavelka, Horák. Vyrovnaný duel rozhodl polocentr polostřela D. Rouska. V 70. minutě mohl Hamerský zvýšit, ale trefil tyč. Na druhé straně měl v závěru vyrovnání na kopačce Kopecký po trestném kopu.

Načešice - Kameničky 3:0 (1:0). Branky: 18. M. Chmelík, 71.vlastní, 87. Pokorný. ČK: 0:1 (57. Netolický). Načešice: Lédl Tamchyna, R. Chmelík, Mládek, Petřík, Jirásek, Svoboda, Nevečeřal (71. Hladina), Dobrovolný, Pokorný, M. Chmelík (71. Bříza). Kameničky: Kampů Bureš, Adámek (30. Netolický), Chmelík (57. Jakub Sádovský), F. Sádovský (70. Jan Sádovský), M. Hromádko, Jehlička, D. Hromádko, Nekvinda, Horák, Janáček. Domácí na soupeře vlétli, ale za čtvrt hodiny je zaskočila „dýchavičnost" a bylo hotovo. Jinak ale bylo jejich vítězství naprosto zasloužené. Soupeř se sice snažil hrát, ale jenom po vápno a šanci si prakticky žádnou nevytvořil. Naopak Načešičtí jich opět pár doslova zazdili.

I. A TŘÍDAFC Titanic Srch Svitavy B 0:0. ŽSK Třemošnice MFK Chrudim C 0:3 (0:1). Branky: Meduna, M. Holub, Dastych. Sokol Libchavy SK Pardubičky 0:2 (0:1). Branky: Tesner, Poláček z pen. Valy Bítovany 1:3 (0:0). Branky: Bažant Kopecký 2 (1 z pen.), Hýl. FK Jiskra Heřmanův Městec Sokol Staré Hradiště 0:0. FK OEZ Letohrad B SK Zámrsk 3:0 (2:0). Branky: Kabourek 2, Černohous. Sokol Dolní Újezd Sokol Březová nad Svitavou 2:2 (1:1). Branky: Novák, Frňka R. Mikolín, Klimeš.

I. B TŘÍDA skupina A
Sokol Rosice nad Labem Luže 1:0 (1:0). Branka: D. Rousek. Načešice Kameničky 3:0 (1:0). Branky: M. Chmelík, vlastní, Pokorný. Hlinsko B Tatran Miřetice 1:0 (0:0). Branka: Cepl. Sokol Krouna Spartak Sezemice 0:1 (0:0). Branka: Knaute. AFK Horní Jelení SK Sokol Prosetín 4:1 (1:1). Branky: Velínský, Rajch, Kaňkovský 2 Karásek. Holice B Řečany 4:3 (2:2). Branky: Englich 3, Hrubý Stoklasa, Hostinský, M. Moravec. Vysoké Mýto B Slatiňany 0:1 (0:0). Branka: Trňák.