Načešice – D. Újezd 1:2 (1:0). Branky: 45. R. Chmelík – 57. J. Vomáčka, 67. vlastní. Od začátku utkání se hrál vyrovnaný duel a šancí v prvním poločase bylo na obou stranách minimum. Domácím se ve 45.minutě povedl rohový kop a zásluhou R. Chmelíka se dostali do vedení. Ve třetí minutě II. půle zahodil stoprocentní šanci na pojištění náskoku Semrád. Hosté zvedli hlavy a po dvou standardkách skóre otočili. V závěru zápasu už své vítězství s přehledem uhájili. Načešice: Machač – Kmenta (46. Semrád), R. Chmelík, Petřík, Strouhal, D. Jirásek, Tomčík, Hladina, Chudomel, M. Jirásek, Marek (78. Bříza).

Choceň B – H. Městec 3:2 (1:2). Branky: Synek, Šulc, Nedvěd – Volejník, Štefanča. Hra byla na obou stranách vyrovnaná. Hosté z Heřmanova Městce museli útočit do plných, Choceň vycházela ze zabezpečené obrany a hrozila z rychlých brejků. Domácí se ve 12. minutě ujali vedení, ale „Heřmaňák“ dokázal ze dvou pěkných akcí ještě do poločasu vyrovnat. Druhou půli však svěřenci trenéra Celundy takticky nezvládli. Domácí srovnali v 65. minutě z penalty a o deset minut později rozhodl jejich rychlý brejk o tom, že tři body zůstanou v Chocni. H. Městec: Raba – M. Salfický, Tiler, Hamsa, Volejník – Šafránek, Svoboda (70. Zwolski), Synek, Hlaváč – Štefanča (43. Mach), D. Salfický.

Moravany – Slatiňany 2:1. Branky: Lukas, Švadlenka – J. Zdražil. Ráz zápasu ovlivnil silný vítr. Ve 28. minutě se po akci hostí míč dostal k volnému J. Zdražilovi a ten prostřelil domácího gólmana – 0:1. Další šance hostí ze 40. a 43. minuty však zůstaly bez využití. Po poločase patřila hra domácím, kteří zatlačili Slatiňany do obrany. V 51. minutě se jim podařilo vyrovnat, když Jeřábek ve vápně „namazal“ soupeři. O tři minuty později zvonila tyč, ale v 61. minutě po přesně zahraném rohovém kopu se už vysoký Švadlenka hlavou nemýlil a rozhodl o výhře Moravan 2:1. Hosté se sice ještě snažili s výsledkem něco udělat, ale marně. Slatiňany: Procházka – O. Zdražil, Jeřábek, Ficek, Kovařík – Dostál (79. Myška), Trňák, Opavský, J. Zdražil (76. Pour) - Sokol, Kořínek.

I. A TŘÍDA
Načešice – Dolní Újezd 1:2 (1:0). Branky: Chmelík – J. Vomáčka, Heinisch. Valy – Přelouč 2:1 (1:1). Branky: V. Bažant 2 – Cichra. Choceň B – Heřmanův Městec 3:2 (1:2). Branky: Synek, Šulc, Nedvěd – Bojník, R. Štefanča. Letohrad B – St. Hradiště 0:1 (0:1). Branka: nehlášeno. M. Třebová – Cerekvice n. L. 2:0 (1:0). Branky: Večeřa 2. Moravany – Slatiňany 2:1 (0:1). Branky: Lukas, Švadlenka – Zdražil. Morašice – Litomyšl 0:3 (0:3). Branky: Urban 2, Košín.