Načešičtí i heřmanoměstecká Jiskra doma bodovali naplno.

Načešice – Moravany 3:1 (1:0). Branky: 21. z pen. a 52. M. Jirásek, 55. Hladina – 79. Kubík. Do první vyložené šance se dostal domácí Chudomel ve třetí minutě, ale sám před hostujícím brankářem špatně zakončil. Poté převzali otěže zápasu hosté a dokázali si vypracovat i slibné šance. Přišla ale 21. minuta a po špatně zahrané malé domů a faulu na Chudomela proměnil s jistotou penaltu domácí kanonýr M. Jirásek. Ve zbytku prvního poločasu už byla hra z obou stran neurovnaná a místy zbytečně tvrdá. V začátku druhé půle se domácím vydařila standardka a po hlavičce M. Jiráska vedli již 2:0. Za tři minuty hosté pod tlakem vyrobili další chybu a Hladina vsítil třetí branku. Nulu na kontě domácího brankáře zmařil jedenáct minut před koncem po standardní situaci hostující Kubík. Načešice: Novák - A. Jirásek, Petřík, D. Jirásek, Bříza – Marek, Tomčík, Hladina, Chudomel (72. Strouhal) – Tamchyna, M. Jirásek (88. Dobrovolný).

H. Městec – Morašice 1:0 (0:0). Branka: 85. J. Hamsa. Jiskra měla sice po většinu zápasu územní převahu, ale na povinný zisk tří bodů se pořádně nadřela. Hosté pozorně bránili a několikrát je podržel také brankář Lněnička. Ten kapituloval až pět minut před závěrečným hvizdem, kdy se z hranice šestnáctky trefil J. Hamsa. H. Městec: Pošík – M: Volejník, Tiller, M. Salfický (88. Bareš), , Vojtěch, Chudomel (80. Šafránek), Svoboda, J. Volejník, Hlaváč, Štefanča (46. Hamsa), D. Salfický.

Cerekvice – Slatiňany 1:1 (0:0). Branky: Vondra – Ficek. Domácí působili od začátku bezkrevným dojmem a i když měli v poli navrch, vinou řady nepřesností si v I. půli vytvořili jedinou šanci. Souček hlavičkoval z malého vápna, ale brankář Procházka se vytáhl. Brzy po změně stran Vondra přece jen protlačil balon do sítě, ale domácí to z letargie neprobralo a bojovný soupeř vycítil naději. Nejprve Hanuš zblízka minul odkrytou svatyni, ale v 78. minutě gólman Ehrenberger neudržel lehký centr a Ficek skóroval. Zoufalý nápor Cerekvice hosté přečkali. Slatiňany: Procházka – Málek, Jeřábek, Havel, Dostál, Hanuš, Opavský, Sokol, Zdražil, Kovařík, Ficek (Trňák, Havránek, Myška).

I. A TŘÍDA- shrnutí: Načešice – Moravany 3:1 (1:0). Branky: M. Jirásek 2 (1 z pen.), Hladina – Kubík. Cerekvice – Slatiňany 1:1 (0:0). Branky: Vondra – Ficek. Přelouč – S. Hradiště 0:1 (0:0). Branka: Smutný. Choceň B – Valy 0:2 (0:2). Branky: Kubát – M. Bažant. M. Třebová – Letohrad B 3:4 (2:1). Branky: Strouhal, Staněk, P. Šatník – Matoulek, Moník, Dostál, vlastní. H. Městec – Morašice 1:0 (0:0). Branka: J. Hamsa. D. Újezd – Litomyšl 2:0 (1:0). Branky: Svoboda, J. Vomáčka.