Slatiňanští fotbalisté měli sice proti ambicióznímu nováčkovi soutěže převahu, ale dokázali proměnit jenom jednu z mnoha vytvořených šancí, takže se museli spokojit jenom s bodíkem. Celek Mezilesí Načešice hostoval v Letohradě a s místní rezervou sehrál zajímavý duel se šťastným koncem.

Slatiňany – Přelouč 1:1 (0:1). Branky: J. Zdražil – Koch. Spartakovci byli po remíze na hřišti cerekvického lídra při chuti a v I. půli zahodili několik šancí. Ale přišla 43. minuta a v ní šok. Hostující záložník vydláždil ideální českou uličku na rozběhnutého rychlíka Kocha, který se dostal až do vápna a prostřelil vybíhajícího Borka – 0:1. Nováčka soutěže to povzbudilo a vstoupil do druhého poločasu aktivněji. V 71. minutě se však domácí zaslouženého vyrovnání přece jen dočkali. Kovařík poslal za obranu hostí přesný křížný pas na čerstvě vystřídavšího J. Zdražila, ten si míč ve vápně zpracoval a placírkou jej poslal z 10 metrů přesně k levé tyči – 1:1. Přes místy drtivý tlak v závěru se Slatiňanským nepodařilo vstřelit vítězný gól a dá se říci, že přes jinak velmi dobrý výkon „umřeli“ na neproměňování šancí. Slatiňany: Borek - Kovařík, Jeřábek, Málek, Havel – Dostál (90. Havránek), Opavský, Hanuš (67. J. Zdražil), Trňák - Sokol (73. Myška), Ficek.

Moravany – H. Městec 1:2 (1:1).
Branky: 7. Lukas – 4. Tiler, 87. D. Salfický. Hosté se již v úvodu zápasu ujali vedení gólem Tilera, ale domácí našli rychlou odpověď o tři minuty později, poté co srovnal skóre Lukas. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, využil D. Salfický chybičky v moravanské obraně a Jiskra slavila úspěch. Heřmanův Městec: Raba – M. Volejník, Tiler, M. Salfický, (Štefanovič), Vojtěch (55. Šafránek) – Chudomel, Hamsa, J. Volejník, Hlaváč – Svoboda, D. Salfický.

Letohrad B – Načešice 2:4 (2:0).
Branky: Hynek 2 (obě z pen.) – 63. a 89. M. Jirásek, 56. D. Jirásek, 48. Chudomel. Soupeř do poločasu vedl dvěma brankami z pokutových kopů, proti kterým byl náhradní brankář Menšík bezmocný. Po domluvě v kabině hosté zvýšili bojovnost, dostávali se do šancí a čtyři z nich dokázali proměnit k otočení skóre ve svůj prospěch. Načešice: Menšík – M. Jirásek, Petřík, D. Jirásek, Bříza – Marek, A. Jirásek, Hladina – Chudomel, Tomčík, Tamchyna (39. Strouhal).

I. A TŘÍDA
St. Hradiště – Choceň B 4:1 (2:0). Branky: Tesner 2, Deutsch, Kouba – Synek. Slatiňany – Přelouč 1:1 (0:1). Branky: J. Zdražil – Koch. Litomyšl – Cerekvice 1:2 (0:1). Branky: Holec z pen. – Růžička, Vondra. Valy – M. Třebová 2:3 (2:0). Branky: M. Bažant, Kutílek – P. Šatník 2, Staněk. Morašice – D. Újezd 0:0. Moravany – H. Městec 1:2 (1:1). Branky: Lukas – Tiler, Salfický. Letohrad B – Načešice 2:4 (2:0). Branky: Hynek 2 (obě z pen.) – P. Jirásek 2, Chudomel, M. Jirásek.