I. A TŘÍDA

Třemošnice - Dolní Újezd 2:0 (0:0). Branky: 54. Karvai, 65. Luňáček. Třemošnice: Vojáček O. Rychnovský (71. Filip), Kunášek, Culek, Kalina O. Vančura, J. Vančura, Král (71. V. Rychnovský), Karvai (62. Petr) Forman, Luňáček.

Pěkné utkání, ve kterém v první půli mohli domácí jak prohrávat tak i vést solidním náskokem. Ve druhém poločase ovšem Třemošničtí vytěžili z minima maximum a rozhodli utkání dvěma krásnými góly. Hosté zahodili několik slibných šancí, víceméně brankář domácích Vojáček se při svém posledním domácím utkání předvedl ve výborné formě. Fotbalová kvalita však byla na kopačkách domácích, kteří zvítězili zcela zaslouženě.

Heřmanův Městec - Letohrad B 3:1 (1:1). Branky: 44., 83. Hlaváč, 70. Salfický 23. Pokorný. H. Městec: Jan Vašíček Radek Chudomel, D. Jablečník, Tiler, Roman Chudomel Hlaváč (88. Jar. Vašíček), Šafránek, Synek, M. Jablečník (55. Jošt) Svoboda (89. Blažek), D. Salfický (84. Peter).

Ve vyrovnané první půli neměl štěstí nejzkušenější domácí hráč Synek, který neproměnil dvě tutovky. Do vedení šli ve 23. minutě hosté zásluhou Pokorného. Ve 44. srovnal skóre Hlaváč z trestného kopu. Druhý poločas přinesl přítomným divákům nefalšované drama. V 63. minutě přežili domácí „klinickou smrt", to když Lorenc neproměnil penaltu branku přestřelil. O dvě minuty poté byl dokonce po dvou ŽK vyloučen Radek Chudomel, a tak se zdálo, že akcie Jiskry pomalu klesají. V 70. minutě se však zdravě naštval kapitán Hlaváč. Z vlastní poloviny zasprintoval, obešel vše co mu stálo v cestě a prakticky z malého vápna předložil míč ještě Salfickému 2:1. U gólové pojistky v 83. minutě byl opět domácí kapitán a to tak, že z trestného kopu trefil šibenici 3:1. V náročném utkání tak domácí splnili svůj cíl, což bylo tříbodové rozloučení s fanoušky.

MFK Chrudim C – Bítovany 0:3 (0:1). Branky: 14. J. Kopecký, 53. Slováček, 88. Mihulka. MFK C: Liebelt – Šibrava (84. Mervart), Zeman, Zita, Krystl – Beneš (87. Veselský), Meduna, Hlavatý, Lacman, Svoboda (57. Holub) – Mlynka (65. Kovář). Bítovany: Richter – Hromádko, Chaloupka, Čechlovský, J. Kopecký – Koráb (80. Mihulka), Rahimič, L. Kopecký (84. Holík), Vágner – Koudelka, Slováček. Chrudimský mladý Celtik nestačil na zkušené hráče Bítovan. V první půli byla hra vyrovnaná, ale postupně přebírali hosté iniciativu, kterou přetavili i ve změnu skóre. Nejdříve se prosadil exchrudimský Vágner a centrem našel Kopeckého, který se hlavou nemýlil. Druhý gól přidali hosté ve druhé půli v 53. minutě a výhru hostí pečetil Mihulka v 88. minutě.

I. A TŘÍDAStaré Hradiště Svitavy B 1:2 (0:1). Branky: Hanáček L. Jukl, T. Novák. Pardubičky Zámrsk 2:0 (1:0). Branky: Mráz, Poláček. Srch Březová nad Svitavou 1:3 (1:1). Branky: Daněk z pen. Klimeš, Prokeš, Václavek. Třemošnice Dolní Újezd 2:0 (1:0). Branky: Karvai, Luňáček. Libchavy Valy 2:0 (1:0). Branky: Vaňous, Stejskal. Chrudim C Bítovany 0:3 (0:1). Branky: J. Kopecký, Slováček, Mihulka. Heřmanův Městec Letohrad B 3:1 (1:1). Branky: Hlaváč 2, Salfický Lorenc.

I. B TŘÍDA

Prosetín – Miřetice 3:1 (3:0). Branky: 4. a 43. Vodvárka, 8. A. Šafránek – 58. T. Řezníček. Prosetín: Zdražil – Tichý (51. Kulháň), M. Haman, Kropáček, P. Haman – J. Ročňák (71. D. Ročňák), F. Šafránek, (87. Šimon), Zvára, A. Šafránek – Vodvárka, Remeš (63. Novotný). Miřetice: Alinče (46. Vodrážka) – Dejnožka, O. Najman, L. Doležal, Sokol, M. Najman (53. Slanina), P. Řezníček, Hájek (77. Douša), Kouba, T. Řezníček, T. Najman (77. Beran). Začátek se domácím vydařil více než dobře, když po brankách Romana Vodvárky a Aleše Šafránka vedli již v 8. minutě 2:0. Prosetínští plně ovládli hru a hosté se nezmohli vůbec na nic. Když ve 43. minutě vstřelil, po hrubé chybě brankáře Alinče, R. Vodvárka třetí branku, bylo prakticky o vývoji zápasu rozhodnuto. Do II. půle Tatran vystřídal gólmana, kterému se zápas opravdu nevydařil a postupně i několik hráčů, ale na zvrat ve výsledku to nestačilo, přesto, že jejich výkon se určitě zlepšil. V 58. minutě T. Řezníček po pěkné křídelní akci ještě snížil na 3:1, ale to bylo ze strany hostů vše, co mohli nabídnout.

Luže – Kameničky 2:2 (2:1). Branky: Horák, Dvořák – J. Sádovský 2. Luže: Vrbka – Stoklasa, Horák, Mužíček (80. Kovačka), Komárek, Pitra, J. Klenor (46. Hanko), Kopecký, Brychnáč, Harenčák, Dvořák. Kameničky: Kosař – Chmelík, Adámek, Netolický, Hromádko (48. F. Sádovský), Sadílek (60. Jakub Sádovský), Jehlička, Moučka, Adámek, Pérko, Jan Sádovský. Do zápasu vstoupili lépe důraznější hosté, ale neproměňovali šance. Domácí se do dvoubrankového vedení dostali v rozmezí 33. – 36. minuty, kdy využili chyb v hostující obraně. Hosté stačili do poločasu snížit ve 40. minutě. Druhý poločas se odehrával s šancemi na obou stranách, hosté dokázali jednu z nich v 75. minutě využít, a tak zápas skončil zaslouženou remízou.

Hlinsko B – Slatiňany 2:0 (1:0).
Branky: Vácha, L. Cach. Hlinsko B: Jindřichovský – Janoušek, Z. Cach, J. Novák, Bříza – Krbálek (75. J. Nevole) Cepl, Netolický (85. Prášek), Zavřel – Vácha, L. Cach. Slatiňany: Borek – Kudrnka, Trňák (32. Jeřábek), M. Pudil, Málek (Melichar) – Kořínek, Tesař, Opavský, Hanuš – Ficek (69. Kovařík), Koblasa. Důležité utkání pro obě mužstva bylo zpočátku vyrovnané a také zbytečně nervózní a tvrdé. To se vystupňovalo hlavně po první brance domácích, kdy Vácha po pěkné kombinaci otevřel skóre. Ve 2. části se snažili hosté vyrovnat, výsledkem byla pouze velká šance Tesaře, kdy šel sám na gólmana a nedal. Hlinecká rezerva opět převzala iniciativu a Vácha vyzval Cacha ke skórování a ten po brejku nezaváhal. O výsledku bylo prakticky rozhodnuto, a to ještě střídající Prášek uplatnil svůj skvělý výběr místa, ale bohužel v koncovce selhal.

Krouna – V. Mýto B 1:2 (1:2).
Branky: 12. Šebek – 15. L. Benda, 39. Matula. Krouna: Bárta – M. Ducheček, Bečička, Holas, Z. Ducheček – Stodola (75. D. Bělský), Vaňák, Svatoň, Skala – Tušla, Šebek. Vše podstatné se událo v 1. poločase. Domácí šli do vedení po jedné z mála povedených akcí za zápas, hosté okamžitě reagovali vyrovnáním a do poločasu ještě stačili otočit skóre. Druhá půle už se dohrávala jen z povinnosti. Žádný extra fotbal to nebyl a ani v posledním domácím zápase se Krouně nepodařilo uspět.

H. Jelení – Načešice 3:2 (1:2).
Branky: Velinský 2, Dědič – Svoboda, D. Jirásek. Načešice: Lédl – Bříza, R. Chmelík, Mládek, M. Chmelík – Hladina (Tamchyna), Nevečeřal, Dobrovolný (A. Jirásek), D. Jirásek – Pokorný, Svoboda. Domácí již mohli slavit postup do I. A třídy, ale hosté z Načešice je do poločasu docela potrápili. Na vedoucí gól Velinského dokázali totiž do poločasu Svoboda a D. Jirásek. Po přestávce se „Jeleni" dokázali ještě vyburcovat a dvěma góly završili postupovou oslavu.

I. B TŘÍDA skupina A
Sezemice Řečany n. L. 5:1 (1:1). Branky: J. Kašpar 2, Valenta 2, Langr P. Veselý. Rosice n. L. Holice B 2:5 (0:2). Branky: Lejsek 2 Malý 2, Branda, J. Englich, Flachs. Luže Kameničky 2:2 (2:1). Branky: Horák, Dvořák J. Sádovský 2. Prosetín Miřetice 3:1 (3:0). Branky: Vodvárka 2, Šafránek Řezníček T. Hlinsko B Slatiňany 2:0 (1:0). Branky: Vácha, L. Cach. Krouna V. Mýto B 1:2 (1:2). Branky: Šebek L. Benda, Matula. H. Jelení Načešice 3:2 (1:2). Branky: Velínský 2, Dědič Svoboda, Jirásek.

1. Horní Jelení 25 16 6 3 59:37 54

2. Slatiňany 25 14 5 6 65:34 47

3. Holice B 25 14 4 7 73:50 46

4. Načešice 25 12 4 9 51:35 40

5. Prosetín 25 11 6 8 44:39 39

6. Kameničky 25 11 5 9 44:41 38

7. Řečany n. L. 25 10 6 9 34:32 36

8. Luže 25 10 4 11 37:41 34