Žamberk – SK Chrudim 4:0 (1:0)

Branky: Šponar 3, Pešek.

Domácí se vůbec první střelou dostali po akci Novotného a přesném zakončení Šponara do vedení 1:0. Hned po přestávce si v 52. minutě počíhal na přetažený centr Šponar a bez přípravy orazítkoval tyč.

O pět minut později Šponar ve výskoku prodloužil míč na Peška, jehož hlavička přinesla domácím uklidňující druhý gól. Hosté museli jít do rizika, z čehož plynuly žamberské brejky, které byly často zastavovány jen za cenu nedovolených zákroků. Po jednom z nich a následném trestném kopu vyskočil 76. min. nejvýše Šponar a míč z jeho hlavy zapadl k tyči - 3:0.

Osm minut před koncem pak fantom utkání, stoper Šponar, dovršil hatrick, když u zadní lajny sebral Kramaříkem vyražený míč a téměř z nulového úhlu jej zavěsil pod břevno - 4:0. Hosté vystřelili poprvé na branku až v 86. min., kdy gólovou hlavičku Šebka pozorný Rolf vyrazil.

SK Chrudim: Kramařík – Holec, Wenzl, Lankaš, Starý (60. Hudeček) – Šebek, Mart. Pudil, Lištván, Štursa – Zavřel, Veverka (70. Škaryd).

Králíky – H. Městec 2:0 (0:0)

Branky: Ježek z pen., Pasker.

Úvodní gól vstřelili domácí po sólu Z. Švédy do pokutového území, kde byl nedovoleně atakován a penaltu proměnil J. Ježek. Po několika minutách se síť v soupeřově brance rozvlnila podruhé. Po centru P. Khola zavěsil kolenem J. Pasker.

H. Městec: nehlášeno.

Prachovice – Semanín 0:3 (0:1)

Branky: R. Špatenka, Sokol, Dlouhý.

Fotbalisté Holcimu bez Kořínka a Kadlece, ale to nemůže omluvit jejich slabý výkon. Bližší nehlášeno.

Rychnov n. M. – Načešice 0:2 (0:1)

Branky: Tamchyna, Svoboda.

Opatrný zápas ovlivnila 16. minuta, kdy se Tamchynův náhodný nákop odrazil od břevna před, na, či za brankovou čáru. Rozhodčí po poradě usoudili, že za ní – 0:1. Fotbal ke koukání nebyl, ve 37. minutě vyhnal sudí Kvaček ze hřiště Kylara a atmosféra houstla. Tím spíše, že hned po změně stran se proti domácím pískala penalta. Svoboda ji proměnil a bylo prakticky po zápase.

TJ Mezilesí Načešice: Novák – Tamchyna, Chmelík, Petřík, Kudyn, Dobrý, M. Jirásek, Svoboda, A. Jirásek, D. Jirásek, Chmelík (Hladina, Žák, Dobrovolný).

Další utkání

D. Újezd – Choceň B 5:1 (2:0). Branky: Heinisch 2, Skala, Havran, Svoboda – Novák.

Litomyšl – Valy 4:3 (2:2). Branky: Zeman 2, Košín, Pavlík – Budínský, M. Bažant, Horák.

Moravany – St. Hradiště 1:2 (1:1). Branky: T. Krpata – Tesner, Pecháček.