Branky: 1. a 33. Ryba, 24. Baudyš, 75. Rydval - 66. J. Zdražil.

Po půlhodině byli hosté na ručník, pak přece jen zabránili větší ostudě.

Slatiňany: Procházka - Kudyn (82. Tesař), Málek, Moravec, O. Zdražil - Dostál, Opavský, Kořínek, Kollert (56. Kovařík), J. Zdražil - Trňák (52. Ficek).

Moravany – Stolany 1:2 (1:0).

Branky: Veselý – Černohubý, Kaciáň.

Nedávno Stolanští v Moravanech prohrály v utkání krajského poháru 3:4, ale tentokrát soupeři porážku oplatili. Domácí se sice ujali vedení Veselým, ale soupeř dokázal otočit skóre góly Černohubého a Kaciáně.

Stolany: Kramařík – Těšitel, Starý, Vácha, Přibyl (85. Vávra) – Jenka, Černohubý, Eis, Adam – Kaciáň, Pavlíček (87. Chvojka).

Chrudim C – Srch 0:1 (0:0).

Branka: 80. Maivald.

První půle byla vyrovnaná, bez šancí na obou stranách. Obě mužstva se snažila, ale ani jedno nenašlo recept se proti soupeři prosadit. Druhý poločas pokračoval v podobném duchu. Domácí byli blíže k vedení, jenže brankář Hála vyrazil Rahimičovu hlavičku reflexivním zákrokem na brankové čáře. Udeřilo až deset minut před koncem na druhé straně, když nadvakrát dorážel míč do sítě Maivald a rozhodl tak o výsledku.

MFK Chrudim C: Marek – Zelinka, Mervart, Rahimič, Livora – Berner, Linek, Hlavatý, Lištván – Lacman, Vávra (Vágner, Fabián).

(pn, dom)

I. A TŘÍDA - VÝSLEDKY
Valy – St. Hradiště 2:1 (1:1). Branky: M. Bažant 2 – Lexman. Letohrad B – Přelouč 3:3 (2:1). Branky: Hynek, Svoboda, Matějíček – Koch, Ročín, Švejda. Pardubice C – Slatiňany 4:1 (3:0). Branky: Ryba 2, Baudyš, Rydval – J. Zdražil. Dolní Újezd – Březová 2:1 (2:0). Branky: J. Vomáčka, Svoboda – Bednář z pen. Moravany – Stolany 1:2 (1:0). Branky: Veselý – Černohubý, Kaciáň. MFK Chrudim C – Srch 0:1 (0:0). Branka: Maivald. Morašice – Živanice 0:0.