St. Hradiště – Stolany 2:4 (1:4).

Branky: Filípek, Götz - Kaciáň 3, Ždímal. Domácí zaspali úvod a již v 1. minutě hlavičkoval volný Ždímal od tyče do sítě. V 8. minutě centroval přímý kop Eis a opět hlavičkou Kaciáň 0:2. Domácí potom přidali a v 19. minutě po rohu Smutného do sítě dorážel Filípek. Ve 33. minutě následoval třetí roh a hlavička Kaciáně vleže na 1:3. Ve 44. minutě nacentroval Eis na hlavu Kaciáně a bylo „vymalováno“. Po změně stran Hradiště přidalo, ale stačilo jen v 75. minutě snížit Götzem. Závěr si zkušení hosté již pohlídali a vezou si z Hradiště jako první tým tři body. Stolany: Báča - Těšitel, Vácha, Hluchnik, Pavlíček – Jenka, Eis, Černohubý, Adam – Kaciáň (90. Vávra), Ždímal (65. Chmelík).

Březová – Slatiňany 3:2 (2:1).

Branky: Wagner, R. Ehrenberger, Prudil – vlastní, Myška. Co je to platné, když spartakovci opět herně příliš nezaostávali, kdy již několikátý podzimní duel prohráli jen o gól. Dokonce se ujali vedení vlastním gólem domácích, ale pak přes velmi dobrý výkon brankáře Procházky třikrát inkasovali a závěrečná trefa Myšky pouze zmírnila porážku. Slatiňany: Procházka – Kollert, Moravec, Jeřábek, Hroch – J. Zdražil (60. Myška), Opavský, Kudyn (60. Kovařík), Trňák, Dostál (77. Tesař) – Kořínek.

Chrudim C – Morašice 4:1 (0:0).

Branky: Klíma 3, Merkl – Burián. Na umělém trávníku se „Celtic“ rozstřílel až po změně stran, když v 1. půli zahodil Rahimič i penaltu. Ve druhém poločase se nejdříve prosadil Klíma, ale poté využil soupeř nedorozumění domácí obrany k vyrovnání Buriánem. V 74. minutě byl v pokutovém území sražen domácí Hlavatý a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Klíma 2:1. V 80. minutě po centru Harenčáka zaváhal hostující brankář Andrle a jeho vyražený míč uklidil do sítě potřetí Klíma 3:1. V 90. minutě pečetil výhru domácích Merkl krásným dloubákem alá Poborský. Chrudim C: Richter – Mervart, Lankaš, Zelinka, Šibrava – Hlavatý, Merkl, Vávra, Lacman – Kopp, Rahimič (Klíma).

I. A TŘÍDA
St. Hradiště – Stolany 2:4 (1:4). Branky: Filípek, Götz – Kacián 3, Ždímal. Březová – Slatiňany 3:2 (2:1). Branky: Wagner, R. Ehrenberger, Prudil – vlastní, Myška. Valy – Srch 1:3 (0:2). Branky: Budinský – Slováček, Hausner, Maivald. Pardubice C – Letohrad B 3:4 (2:1). Branky: Táborský, Braun, Hovorka – Matějíček, Matoulek, Lorenc, Kabourek. D. Újezd – Živanice 2:2 (2:2). Branky: Svoboda, Havran – Pecivál, Ferčák. Moravany – Přelouč 2:1 (2:0). Branky: Kříž 2 – Koch. Chrudim C – Morašice 4:1 (0:0). Branky: Klíma 3, Merkl - Burián.