I. A TŘÍDA

Třemošnice – Semanín 3:0 (2:0).

Branky: Šebek 2, Kutílek. Domácí byli od první minuty lepším týmem, hosty zatlačili do hluboké defenzívy. Vytvořili si celou řadu dobrých brankových příležitostí, soupeř mohl odjet s větším přídělem.

Třemošnice: Vojáček – Rychnovský, Hluchnik, Škopek, Kunášek – Tyle (O. Vančura), J. Vančura, Lebduška, Kutílek (Kořínek) – Šebek, Lipenský (Štěpař).

Moravany – Prachovice 3:0 (3:0).

Branky: Kříž 2, Fišer. Domácí od 3. min. vedli gólem Kříže. Postupem času zvyšovali obrátky a hrálo se na jednu branku.

Prachovice: Dunka – Ptáčník, Mach, Kostka, Machač – Jerusalém, Kořínek, Javorek (46. Navrátil) – Zdražil, Klepetko.

H. Městec – SK Chrudim 1:2 (1:1).

Branky: D. Salfický – Hýsek, Martin Pudil. Domácí se ujali vedení už v 5. min., ale i když měli více ze hry, v posledních vteřinách první půle vyrovnal Hýsek. Po přestávce patřila hra více hostům, které táhl aktivně hrající Lištván. Po jeho akci také rozhodl utkání Martin Pudil.

H. Městec: Jandáček – Šafránek, Veverka (78. Bareš), O. Hamsa (60. Tiler), Vojtěch, Chudomel (65. J. Uttendorský), Synek, J. Hamsa, Volejník, Hlaváč, D. Salfický. Chrudim: Vrbka – Starý, Motyčka, Štursa, Holec, Lištván, Hýsek, Hromádko, Martin Pudil, Veverka, Musil (88. Fantl).

Morašice – Slatiňany 1:1 (1:0).

Branky: Ropek - vlastní.

Slatiňany: Dvořák - Jeřábek, Zelinka, Chaloupka, Hroch (78. Tesař) – Moravec (56. Dostál), Opavský, Hanuš, Zdražil - Kořínek (60. Myška), Ficek.

Dolní Újezd – Načešice 2:2 (1:2).

Branky: Heinisch, Betlach z pen. – Tamchyna, M. Jirásek. Stav se poprvé měnil po deseti minutách, kdy Tamchyna využil chyby obránců. Vyrovnáno bylo za pár okamžiků Heinischovou dělovkou z dálky. Přestřelka pokračovala, trefil se hostující M. Jirásek, za domácí srovnal z penalty Betlach. Načešice: Novák – Tamchyna, R. Chmelík, Petřík, Bříza, Hladina, M. Jirásek, Semrád, Tomčík, D. Jirásek, M. Chmelík (Kudyn, Trňák, Svoboda).

I. A TŘÍDA - SHRNUTÍ VÝSLEDKŮ 2. KOLA:
Valy – Staré Hradiště 1:0 (0:0). Branka: M. Bažant. Dolní Újezd – Načešice 2:2 (1:2). Branky: Heinisch, Betlach – Tamchyna, M. Jirásek. Třemošnice – Semanín 3:0 (2:0). Branky: Šebek 2, Kutílek. Choceň B – Litomyšl 1:1 (0:1). Branky: Konárek – Černý. Moravany – Prachovice 3:0 (3:0). Branky: Kříž 2, Fišer. Heřmanův Městec – SK Chrudim 1:2 (1:1). Branky: D. Salfický – Hýsek, M. Budil. Morašice – Slatiňany 1:1 (0:0). Branky: Ropek – vlastní.

Tabulka po druhém kole.

I. B TŘÍDA

Rosice n. L. – SK Chrudim B 1:0 (0:0).

Branka: Skokan. V první půli byli nebezpečnější hosté, po přestávce pálil Wenzl vedle, trestný kop Rösslera vyrazil Novotný. Rozhodnutí přišlo v 60. minutě, kdy se po akci Remeše trefil Skokan. SK Chrudim B: Novotný – Rohlík, Jonáš, Koreček, Kusý – Fantl, Wenzl, Pavlík (81. Filipi), Pudil (69. Tejnecký) – Smělý, Stejskal.

Mikulovice – Bítovany 6:1 (2:0).

Branky: P. Vencl 3 (1 z pen.), Valský 2, J. Vencl – Kopecký. Domácí se rychle ujali vedení, soupeř útočil za každého stavu, a to se mu stalo osudným. Bítovany: Augustin – Tichý, Čechlovský, Kysela (37. Filipi), Hýl – Mašek, Kudrnka (67. Šulc), Müller, Bárta – Mihulka (73. Douděra), Kopecký.

Hlinsko B – AFK Chrudim B 1:0 (1:0).

Branka: Holubec. Domácím se podařilo na konci první půle vstřelit jedinou branku utkání, když hostující brankář podcenil míč ze 40 metrů a ten mu pod rukama proklouzl do sítě. Ve druhém poločase už mělo větší převahu Hlinsko, které dokonce neproměnilo penaltu. Hlinsko B: Jindřichovský – Hrubý, Veselský, Prášek, Pešek, Holubec, Akerman, Cepl (Bříza), Bureš (Boguaj), M. Bouška, Jehlička. AFK B: Richter – Polívka (Smitka), Červenka, Málek (Hromádka), Zdražil, Čechlovský, Merkel, Vácha, Melechovský, Verner, Neubauer (Livora).

Proseč – Prosetín 0:4 (0:1).

Branky: F. Vodvárka 2, Kropáček, R. Vodvárka. Hosté šli do vedení ve 35. minutě, když se hlavou trefil Kropáček. Na začátku druhé půle pak definitivně rozhodl o jejich zasloužené výhře dvěma brankami F. Vodrážka. Vítězství pečetil v 75. minutě R. Vodvárka. Proseč: Lédl – Z. Marek, Šplíchal, Zanina, Jiří Marek, Dvořák (Volf), Kysilko, Teplý (Kiričenko), Jar. Marek, Stodola, M. Marek. Prosetín: Havel – Ondráček, Šikl, Kropáček (Remeš), R. Vodvárka, Valla, Haman, J. Ročňák (M. Ročňák), Vít, Slanina (Starý), F. Vodvárka.

Holice B – Rozhovice 3:1 (1:1).

Branky: J. Englich 2 (obě z penalty), Hrubý – Kopp. Úvodní nápor hostí vyústil v jejich vedoucí gól. Pak však začal úřadovat Jakub Englich. Dvakrát byl sražen ve vápně a obě penalty proměnil. Pojistku přidal Hrubý. Rozhovice: Ježek - Spěvák (82. Valenta), Jirousek, Sýkora, Strouhal – Matoušek, Tesař, Švadlenka, Grof - Kopp, Kopecký (70. Vohralík).

Kameničky – H. Jelení 2:2 (1:2).

Branky: A. Tichý, J. Sádovský – Šmidberský, Pecivál. V hodně tvrdém utkání se domácím povedl začátek a od 10. minuty vedli. Hosty ale posadil na koně šťastný gól Šmidberského, a zaraženého soupeře „přizdili“ o pět minut později druhou branku. Po přestávce měli domácí velkou převahu, kterou umocnilo i vyloučení Brandy, vyrovnání se však dočkali v závěru. Kameničky: Kampu – J. Sádovský, A. Tichý, Netolický, F. Sádovský, P. Adámek, Jehlička, J. Adámek, Urbánek, Horák, Janáček (R. Pérko, M. Pérko, Hromádko). ⋌(rp, dom)

I. B TŘÍDA – skupina A - SHRNUTÍ VÝSLEDKŮ 2. KOLA:
Přelouč – Zámrsk 5:0 (3:0). Branky: Cichra 2, Koch, Jezdinský, Janecký z pen. Rosice n. L. – SK Chrudim B 1:0 (0:0). Branka: Skokan. Mikulovice – Bítovany 6:1 (2:0). Branky: P. Vencl 3 (1 z pen.), Valský 2, J. Vencl – nehlášeno. Hlinsko B – AFK Chrudim B 1:0 (1:0). Branka: Holubec. Proseč – Prosetín 0:4 (0:1). Branky: F. Vodvárka 2, Kropáček, R. Vodvárka. Holice B – Rozhovice 3:1 (1:1). Branky: Englich 2, Hrubý – Kopp. Kameničky – H. Jelení 2:2 (1:2). Branky: A. Tichý, Jan Sádovský – Šmidberský, Pecivál.