Domácí sice hned v úvodu prohrávali, ale dokázali vyrovnat a těsně před koncem otočit skóre ve svůj prospěch. Načešičtí pokračovali v nepřesvědčivých výkonech.

Načešice – Litomyšl 0:1 (0:1).

Branka: Bednář.

Utkání začali lépe hosté a obrana Mezilesí měla hodně práce s odvracením jejich útoků. Když už se zdálo, že i domácí jsou schopni vypracovat si šance, přišel trest ve 20. minutě ze standardní situace.

Ještě do poločasu mohli hosté své vedení pojistit, ale špatnou koncovkou se tak nestalo. V největší šanci domácích v 41. minutě vychytal hostující brankář Tamchynu.

Ve II. půli po vystřídání a přeskupení řad již začali domácí více zlobit a dokázali si vypracovat i nějaké šance. Tu největší zahodil v 82. minutě Marek. který přestřelil prázdnou bránu.

Načešice: Novák - Kmenta (46. Petřík), R. Chmelík, D. Jirásek, Strouhal – A. Jirásek, Tomčík, Marek, Chudomel (82. Heřmanský) – Tamchyna, Hladina.

H. Městec – Slatiňany 2:1 (1:1).

Branky: 34. Chudomel, 87. D. Salfický – 2. Myška.

Zápas nezačal pro domácí fotbalisty dobře a již ve 2. minutě prohrávali po krásné střele Myšky ze dvaceti metrů. Nabuzení hosté se na těžkém terénu i lépe pohybovali a půlhodinu měli více ze hry. Domácí vrátil do hry po samostatné akci ve 34. minutě Chudomel (1:1).

I po změně stran podávali Slatiňany sympatický a bojovný výkon, o konečném výsledku ale rozhodl závěr, kdy v 87. minutě po skrumáži rozhodl o zisku tří bodů pro domácí Jiskru D. Salfický.

H. Městec: Raba – Šafránek, Tiler, M. Salfický, M. Volejník, Chudomel (62. Vojtěch), Hamsa, J. Volejník, Štefanča (46. Hlaváč), Svoboda, D. Salfický.

Slatiňany: Dvořák – Málek, O. Zdražil, Jeřábek (55. Havel), Trňák, Hanuš, Opavský, Myška (84. Havránek), J. Zdražil, Kovařík, Dostál.

Shrnutí výsledků

Choceň B – Letohrad B 1:1 (0:1). Branky: Kučera – Šponar. Valy – Moravany 1:4 (0:1). Branky: Kubát z pen. – Novák 2, Hynek, Lukas. Načešice – Litomyšl 0:1 (0:1). Branka: Bednář. Dolní Újezd – Staré Hradiště 4:0 (1:0). Branky: J. Vomáčka, J. Částek, Frňka, Heinisch. Cerekvice nad Loučnou – Přelouč 1:0 (0:0). Branka: Svoboda. Moravská Třebová – Morašice odloženo. Heřm. Městec – Slatiňany 2:1. Branky: Chudomel, D. Salfický – Myška.