MFK Chrudim C – Staré Hradiště 1:1 (0:0).

V první půli měli hosté dvě šance na skórování. Ujala se ale až ta po změně stran. V 54. minutě vybojoval míč Urbanec, nahrál Stefanovi a ten obešel kličkou brankaře. V 83. minutě ale Kroutil zakroutil míč z trestňáku pomocí větru do břevna a od něj se odrazil do sítě. Prakticky vzápětí po rohu hlavičkoval Hýsek, za již překonaným brankařem, vykopl míč z čáry obránce a následnou střelou Deutsch netrefil bránu.

Branky: Kroutil – Stefanov. Domácí rezerva přivítala na umělé trávě zatím čtvrtý celek tabulky a nevedla si s ním vůbec špatně. V první půli si Chrudimští zásluhou Kroutila vytvořili několik možností skórovat, avšak nepodařilo se jim překonat hostujícího brankáře Kamitze. Hosté šli ve II. půli do vedení gólem Stefanova. Domácí se snažili o vyrovnání, ale některé jejich pokusy o rychlé protiútoky končily díky nepřesnostem hned v zárodku. Nakonec se však přece jen dočkali, když Kroutil trefil přímý kop nevídaným způsobem a srovnal stav na 1:1. Ještě před koncem utkání mohl týž hráč rozhodnout, ale brankář Kamitz jeho lob vytáhl na roh. Utkání tak skončilo zaslouženou dělbou bodů. MFK Chrudim C: Richter – Koreček, Rahimič, Zelinka, Šibrava – Svoboda, Rosůlek, Vávra, Harenčák – Korbel, Kroutil (Mervart, Livora, Fabián).

Slatiňany – Stolany 0:3 (0:0).

Branky: 84. a 89. Chmelík, 79. Černohubý. Hosté v derby potřebovali body, aby udrželi přijatelný odstup od špice tabulky, když si před sezonou dávali za cíl návrat do krajského přeboru. Spartakovci naopak hodlali utnout černou sérii šesti porážek v řadě. Na kluzkém terénu to hráči pochopitelně zkoušeli se střelami z dálky a oba brankáři měli co dělat. Hostující Kramařík se vyznamenal především při střelách Kořínka a Hrocha, na druhé straně vystrašil Procházku krásnou střelou Těšitel. A když už byl slatiňanský gólman překonán, jako v závěru poločasu po akci Pavlíčka, tak jej ve skrumáži zastoupil jeden z obránců. V úvodu druhé půle se ocitl v hlavní roli hostující stopér Hluchnik. Nejprve ve vyložené šanci přestřelil bránu Spartaku a pak si dal málem vlastní gól, jenže Kramařík stačil nebezpečí zažehnat. Již se pomalu zdálo, že by se domácí fotbalisté mohli dočkat alespoň bezbrankové remízy, když přišel v poslední desetiminutovce jejich naprostý kolaps. V 79. minutě stačil brankář Procházka ještě střelu Černohubého vyrazit, ale přímo k němu, takže si stolanský hráč dal úspěšnější repete – 0:1. V 84. minutě využil zaváhání domácích stoperů Kaciáň, sebral jim míč a Chmelík měl dva metry před bránou lehkou úlohu – 0:2. Týž hráč pak pečetil skóre v předposlední minutě. Slatiňany: Procházka - Tesař, Moravec, Málek (85. Jeřábek), Hroch (78. Kovařík) - Kollert (64. Myška), Opavský, Kudyn, J. Zdražil - Kořínek, Dostál. Stolany: Kramařík - Těšitel, Vácha, Hluchník, Vávra (74. Chmelík) - Jenka (85. Ždímal), Eis, Černohubý, Adam - Pavlíček, Kaciáň.

I. A TŘÍDA
Chrudim C – St. Hradiště 1:1 (0:0). Branky: Kroutil – Stefanov. Morašice – Pardubice C 0:5 (0:2). Branky: Fidra 2, Ryba, Komárek, Braun. Přelouč – D. Újezd 2:1 (2:0). Branky: Janecký, Novák – Havran. Živanice – Valy 3:3 (2:1). Branky: Macháček 2, Malý – Pleskot 2, Hačko. Srch – Březová 2:0 (1:0). Branky: Hausner, Kavka. Slatiňany – Stolany 0:3 (0:0). Branky: Chmelík 2, Černohubý. Letohrad B – Moravany 3:4 (2:3). Branky: Kabourek 2, Matoulek – Veselý, Kříž, Molek, Zahrádka.