I. A třída: Pohledný fotbal terénu navzdory

Chrudim - Z fotbalové I. A přineseme nedělní duely blíže v úterý.

13.5.2013

Ilustrační fotoFoto: Karel Dvořák

Třemošnice - Staré Hradiště 3:0 (1:0).

Branky: 22. Šebek, 64. Forman a 84. J. Luňáček. Třemošnice: K. Luňáček Král, Culek, Kunášek (86. Krátký), Kalina O. Vančura., J. Vančura, Šindelář ( 80. Nepovím), Forman Šebek, J. Luňáček.

Na podmáčeném terénu se hrál pohledný bojovný zápas. V úvodu měli mírnou převahu hosté. Ta byla naštěstí pouze platonická. Tomu ovšem udělal rázný konec dalekonosnou střelou Šebek 1:0. V 64. minutě krásnou přihrávkou uvolnil Šebek Formana a ten nezaváhal 2:0. Další svou šanci v 70. minutě zahodil Luňáček. Napotřetí se již nemýlil a v 84. minutě usměrněnou hlavičkou zakončil skóre utkání. Hosté bojovali, ale Luňáčka v bráně za celý zápas vážně neohrozili.

I. A TŘÍDA - SHRNUTÍ VÝSLEDKŮTřemošnice - Staré Hradiště 3:0 (1:0). Branky: Šebek, Forman, J. Luňáček. Libchavy - Zámrsk 3:3 (2:1). Branky: Martinec 2, Martinák Herman, Jiráský, Mudrich. Valy - D. Újezd 2:1 (1:1). Branky: Bažant 2 J. Vomáčka. Letohrad B - Březová 4:0 (1:0). Branky: Kabourek 2, Šponar, Beneš. Chrudim C - Svitavy B 1:2 (0:0). Branky: Holub Klusák, Frolo. Heřm. Městec - Bítovany 0:3 (0:2). Branky: J. Kopecký 2, L. Kopecký. Srch - Pardubičky odloženo pro nezpůsobilý terén.

Komule Davidova přiláká do Hamzova parku a arboreta motýly

Chodba v přízemí chrudimské radnice. Odsud se teď do obřadní síně nikdo nedostane.

Opravy nahrávají snoubencům

Úřad práce pořádá Burzu práce pro osoby se zdravotním postižením

Chrudim – Na chrudimském pracovišti Úřadu práce ČR v Pardubické ulici se v zítra od osmi do jedenácti dopoledne uskuteční první ročník Burzy práce pro osoby se zdravotním postižením.

Stávkovali lékaři a někde i lékárny

Pardubice – Několik tisíc praktických lékařů dnes zavřelo své ordinace kvůli stávce. Nesouhlasili totiž s přílišným papírováním, elektronickými recepty a nedostatkem peněz. Mimo provoz bylo na půl hodiny také asi 400 lékáren.

Když kohout kokrhá, HC Chrudim ztratí první utkání

Chrudim - První porážku v sezóně připravil chrudimským hokejistům celek České Třebové.

Pro voliče pojede do místních částí auto

Seč – Pro větší pohodlí voličů v nadcházejících parlamentních volbách vypraví vedení Seče pro obyvatele místních částí Hoješína, Počátek a Prosíček auto.