Slatiňany - Morašice 5:1

Branky: Kopecký 2, Dostál, Pudil, Borek z pen. Zerzán. Slatiňany: Borek Kovařík, Málek, Bř. Jeřábek, Kudrnka Dostál (78. Marzak), Trňák, Opavský, Pudil Kopecký (78. Melichar), Koblasa (59. Pokorný). Domácím chyběli autor hattricku ve Starém Hradišti Hanuš (nemoc) a Sýkora (rodinná oslava), z pracovních důvodů stále absentuje D. Tesař. Naopak do sestavy naskočili Kopecký a Dostál. Na těžkém terénu se skóre poprvé měnilo ve 12. minutě. Opavského roh z levé strany lízl hlavou na malém vápně Dostál a gólman hostí poprvé kapituloval 1:0. V 17. minutě se povedla akce jako z fotbalové učebnice. Trňák krásně našel rozběhnutého Kovaříka, který si zaběhl za obranu, předložil míč ideálně před prázdnou bránu Kopeckému a ten už jen doťukl do sítě 2:0. Ve 21. minutě chybovali oba domácí stopeři, míč jim "vyfoukl" hlavou hostující útočník Zerzán, udělal kličku i Borkovi a přes snahu vracejících se beků snížil na 2:1. Ve 37. minutě Koblasa našel Kopeckého, ten byl v souboji s bekem hostí důraznější a prostřelil brankáře Morašic 3:1. Druhá půle již tolik vzruchu nepřinesla. V 77. minutě dostal pěkný pas do běhu Pudil, unikl po odkryté levé straně až před gólmana, vypálil a trošku se štěstím jej prostřelil 4:1. V 81. minutě sudí odpískal na hosty trochu přísně penaltu za zákrok na Pokorného těsně uvnitř velkého vápna. Přes celé hřiště si na exekuci doběhl gólman Borek a pokutový kop proměnil umístěnou přízemní střelou k tyči 5:1.

Hlinsko B - Králíky 1:1

Branky: 67. R. Netolický 43. Matoulek, Hlinsko B: Jindřichovský Picek (46. V. Netolický), Volf, J. Novák, Ptáček Krbálek (72. Bříza), Eis, R. Netolický, Odstrčil Slavík (62. M. Nevole), Zavřel. Důležité utkání začali domácí náporem, ale trestný kop Netolického zneškodnil brankář a v obrovské šanci Zavřel trefil střed branky. Hosté důsledně bránili a podnikali rušivé brejky. Jednou ještě stačil zachránit situaci Jindřichovský, ale těsně před koncem poločasu se již hosté dočkali a Matoulek nezaváhal. Druhých 45 minut se odehrávalo převážně na polovině Jiskry. Bohužel z množství rohů, trestných kopů a závarů padla jen jedna branka z kopačky R. Netolického, což je vzhledem k průběhu utkání málo a další zbytečná ztráta pro domácí rezervu.

I. A TŘÍDASrch Staré Hradiště 1:0 (0:0). Branka: Brož. Hlinsko B FC Jiskra 1:1 (0:1). Branky: R. Netolický Matoulek. Přelouč Moravská Třebová 3:6 (2:0). Branky: Koch 2, Vančura Masopust 3, R. Šatník, Štěpánek, Novák z pen. Slatiňany Morašice 5:1 (3:1). Branky: Kopecký 2, Dostál, Pudil, Borek z pen. Zerzán. Horní Jelení Načešice 2:2 (2:2). Branky: Martinec, Dědič Dobrovolný, R. Chmelík. Chrudim C Česká Třebová B 0:0. Pomezí Prosetín 4:1 (2:1). Branky: Coufal, M. Nespěšný, Červený, Stýblo Vodvárka.