Slatiňany – Pomezí 3:3

Branky: Trňák, Kovařík, Pudil – Červený 2, Jožák. Slatiňany: Borek – Marzak, Málek, Pudil, Kovařík (74. Bř. Jeřábek) – Sýkora (65. Kudrnka), Trňák, Hanuš, Koblasa – Kopecký, Pokorný (74. Opavský).

Duel týmů, které postoupily z druhých míst obou skupin I. B třídy nemohl začít pro Spartak lépe. Ve 2. minutě se nepovedl odkop hostujícímu gólmanovi Křemenákovi po malé domů, míč zachytil ve vzdálenosti asi 35 metrů od brány Trňák a poslal jej z této dálky do sítě dřív, než se brankář stačil vrátit do brány – 1:0. V 17. minutě už to bylo o dva góly. Sýkora přiťukl míč Kovaříkovi, ten se nerozpakoval poněkud nečekaně ze 30 metrů vystřelit a nachytal střelou pod břevno povyběhnutého gólmana „na švestkách". Jenže přišla 37. minuta a v ní blesk z čistého nebe. Na centr z pravého křídla nikdo z domácích beků nereagoval, Borek zaváhal s vyběhnutím a Červený neměl se zakončením hlavičkou z malého vápna žádný problém – 2:1.
V 67. minutě soupeř opět trestal. Dokonale rozebral naši obranu a neobsazený Červený sám před Borkem s přehledem vyrovnal na 2:2. V 74. minutě se po závaru ve vápně nepovedl Slatiňanským odkop, míč se dostal k hostujícímu Jožákovi a ten ze 12 metrů prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 2:3. V 75. minutě Pudil alespoň srovnal z přímého kopu z dobrých třiceti metrů na 3:3.

Morašice - Hlinsko B 1:0

Branky: 30. Zerzáň. Hlinsko B: Žejdlík Prášek (60. M. Nevole), Volf, Bříza, Hrubý R. Netolický (80. V. Netolický), J. Novák, Krbálek, Zavřel - L. Cach, Slavík ml.

Utkání začalo náporem hostí, hned v úvodu však spálili své tutovky R. Netolický a Cach. Domácí se jen bránili a čekali na chybu. Ta přišla ve a ve 30. minutě, kdy se po chaosu v malém vápně Hlinska nejlépe zorientoval Zrzáň a vstřelil šťastnou, a jak se později ukázalo, také rozhodující branku. Hlinecká rezerva až do konce utkání nebyla schopna skórovat a její koncovka byla žalostná, takže domácí vyhráli naprosto zaslouženě.

M. Třebová - Chrudim C 3:0

Branky: Trefil, Kučerňák, Sedláček. MFK Chrudim C: Kudláček Meduna, Zeman, Hlavatý, J. Veselský (58. Kovář), Mrázek (80. Secký), Svoboda, (64. Beneš), Holub, Ždímal (74. Bureš), Havránek (68. Rabas), Kopp.

V prvním vyrovnaném poločase hraném bez větších šancí se domácí ujali vedení v 39. minutě Trefilovou střelou z voleje z vápna. V 45. minutě střílel hostující Kopp z trestného kopu těsně vedle tyče. Druhá půle byla poznamenána brzkým navýšením skóre, kdy ve 48. minutě po dlouhém autu do vápna a následné vyražené střele dorážel zblízka domácí Kučerňák. Hosté měli šanci snížit, ale v 53. minutě po rychlé kombinační akci Celtiku nastřelil Ždímal jen břevno. Následně v 60. minutě se domácí prosadili potřetí po individuální akci Sedláčka. Ve zbytku zápasu se už přelévaly útoky na obě dvě strany, ale bez gólového vyjádření.

Prosetín - H. Jelení 1:4

Branky: 63. Vodvárka 16. a 53. Velínský 10. Martinec, 12. Kaňkovský. Prosetín: Šmahel Černý (25. Sokol), A. Šafránek (87. Šimon), Novotný (57. Tichý), Vodvárka P. Haman, M. Haman (64. Kulháň), J. Ročňák, Zvára F. Šafránek, Remeš (87. D. Ročňák).

Domácím utekl začátek zápasu, kdy své šance neproměnili, naopak soupeř vstřelil tři branky a po šestnácti minutách hry vedl již 3:0. Ve druhém poločase, který byl již vyrovnanější, přesto se nepodařilo prosetínským fotbalistům dotáhnout ztrátu. Naopak hosté ještě v 53. minutě zvýšili své vedení trefou Velínského. O jediný gól Prosetína a kosmetickou úpravu skóre se postaral v 63. Vodvárka, ale na body to pochopitelně nestačilo.

Č. Třebová B - Načešice 1:1

Branky: 75. F. Jirásek 86. Novotný. Načešice: Novák Petřík, R. Chmelík, Mládek, M. Chmelík A. Jirásek, Nevečeřal, Zita, D. Jirásek (Dobrovolný) Svoboda, Levinský, F. Jirásek.

Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany proti soupeři, který měl sice herně mírně navrch, ale šanci si v prvním poločase nevytvořil. Po změně stran domácí rezerva zvýšila svůj tlak, ale byl i to hosté, kteří si vypracovali pět gólových šancí. Bohužel proměnili pouze jednu, když Filip Jirásek šel sám na branku a přeloboval domácího gólmana. Třebovští za jedenáct minut vyrovnali po standardní situaci a rozhodli o dělbě bodů.

I. A TŘÍDAStaré Hradiště – Přelouč 2:1 (1:1). Branky: Lexman 2 – Paukovič. Slatiňany – Pomezí 3:3 (2:1). Branky: Trňák, Kovařík, Pudil – Červený 2, Jožák. Morašice – Hlinsko B 1:0 (1:0). Branka: Zerzán. Moravská Třebová – Chrudim C 3:0 (1:0). Branky: Trefil, Sedláček, Kučerňák. Prosetín – Horní Jelení 1:4 (0:3). Branky: Vodvárka – Velinský 2, Martinec, Kaňkovský. FC Jiskra – Srch 2:3 (2:0). Branky: Stolarik, Ježek z pen. – Doležal, Drahoš, Krejčí. Česká Třebová B – Načešice 1:1 (0:0). Branky: Fučík – Novotný.